USA: Peníze z BLM šly na další luxusní sídlo v ceně v přepočtu 150 milionů Kč

USA: Peníze z BLM šly na další luxusní sídlo v ceně v přepočtu 150 milionů Kč

Už před časem vyšel na světlo světa skandál, kdy si jedna z čelních představitelek BLM zakoupila luxusní vilu v oblasti, kde žijí téměř výhradně bohatí běloši. Po tomto skandálu přišel další, neboť záhy se zjistilo, že peníze z konta BLM zpronevěřilo právě vedení.

Jak známo, tak tuto nepokrytě rasistickou protibělošskou organizaci sponzorovaly různé globální korporace, přičemž jedním z hlavních sponzorů byl Sorosův OSF. Menší část prostředků byla samozřejmě od různých fanoušků, včetně světoznámých celebrit.

Z prostředků Black Lives Matter byly tajně převedeny obrovské částky na kanadskou charitu vedenou lesbickou manželkou notoricky známé zakladatelky BLM. Peníze byly použity na nákup velkého sídla (viz titulek).

Janaya Khan
kanadská lesbická manželka americké zakladatelky BLM

Patrisse Khan-Cullorsová (viz titulek), marxistka a spoluzakladatelka Black Lives Matter Global Foundation Network, byla loni nucena organizaci opustit. K jejímu vyloučení došlo poté, co zjistili, že si koupila vilu  za ekvivalent 75 milionů Kč. Jednalo se o farmu o rozloze 1 000 metrů čtverečních v exkluzivní a z 99% bělošské oblasti kaňonu Topanga u Los Angeles.

Nyní New York Post odhaluje, že ještě více peněz z BLM šlo do exkluzivních domů pro příbuznou Patrisse Khan-Cullorsové.

M4BJ, nadace se sídlem v Torontu, kterou založila Khan-Cullorové “ lesbická manželka“ Janaya Khan, koupila letos v létě sídlo o rozloze 10 000 čtverečních stop za ekvivalent 150 milionů Kč. Vyplývá to z údajů torontského katastru nemovitostí.

Nemovitost, známá jako Wildseed Centre for Art and Activism, byla kdysi sídlem místní komunistické strany.

Dva vysocí představitelé M4BJ rezignovali počátkem ledna poté, co vyšlo najevo, že sídlo bylo zakoupeno za peníze vybrané od BLM.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout