Novozélandská politička učinila šokující odhalení (video)

Novozélandská politička učinila šokující odhalení (video)

Jistě už tušíte, že v případě Nového Zélandu půjde o dobu covidovou, neboť v zemi  za premiérky Ardernové vládl tuhý covidfašismus a s tím související nesmírný nátlak na aplikaci genových injekcí, bez nichž bylo v zemi možné ztratit práci.

Nový Zéland také vykazuje jednu z nejvyšších proočkovaností na světě, ale také rekordně vysokou nadúmrtnost. 

Liz Gunnová, vůdkyně Novozélandské loajální strany, zveřejnila šokující informace. Ve videu na svých kanálech hovoří o „matce všech odhalení.“

Gunnová viděla údaje, které ukazují, že desítky tisíc lidí zemřely na následky očkování. Dodává, že data pocházejí pouze z jednoho webu na Novém Zélandu, který takové informace ukládá. „Nevíme, kolik databází v zemi je.“

Když to všechno sečtete, skončíte s nepředstavitelným počtem mrtvých a nemocných Novozélanďanů.

Tým Gunnové učinil další pozoruhodný objev: v datech viděl velké shluky úmrtí. Jedná se o lidi, kteří šli na stejné očkovací místo ve stejný den, dostali injekci a později zemřeli.

Například na stejném místě bylo za jeden den naočkováno 30 lidí. Všichni zemřeli v rychlém sledu. „To je 30 lidí, kteří náhle zemřeli.“

Gunnová požaduje trestní vyšetřování. „Spodní kámen musí jít nahoru. Nový Zéland je místem činu,“ řekla.

Chce, aby byly zabaveny počítače patřící všem, kteří se podíleli na covidové politice, mobilní telefony, korespondence, bankovní účty, archivy a tak dále.

Má také důkazy, že vláda si byla plně vědoma všech vedlejších účinků už před zavedením vakcín.

Gunnová zdůrazňuje, že bylo ztraceno strašně moc životů. Na jednom ze seznamů, které sama analyzovala, viděla 13 dětí. „Od té doby špatně spím,“ řekla.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 50 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Novozélandská politička učinila šokující odhalení (video)

  1. Pomyslete co je to za jed kdyz zemre pulrocni dite na infarkt myokardu!!! Naprosto skandalni!!! Vsechny ocko vakciny jsou jedy. At takova nebo onaka vsechny vedou d depopulaci. Dalsi pripad, dve deti po ocku syndrom nahleho umrti!!! Vek materske skolky. A co nova diagnoza zemrel nahle? Vsechny vekove kategorie!!! V Polsku umiraji deti nebyvalym tempem! Vakcinacni holokaust deti!!! Skutecnost do oci bijici!! Ptam se, kdo tyto zrudy potresta spravedlivym trestem? Kdo tuto genocidu zastavi? Da se jeste vubec neco zachranit kdyz o teto situaci premyslim? Jsme v bodu likvidace lidi podle planu 6ti slovy sesti padlych andelu pod vedenim genocidy kardinalem Judasem, ktery sidli tri tisice metru pod satanistickym Vatikanem. Slova a plany techto sesti padlych andelu jsou na webu kardinal judas na you tube muzete si to najit a poslechnout si co na nas chystaji a ze soucasna genocida tomu plne odpovida. Ti co na nas aplikuji tyto narizeni jsou jen loutky a vykonavatele rozkazu techto sesti padlych andelu. Jinak titi padly andele jsou v kostele v KRTINACH a jsou cerni. Ja osobne jsem tam nebyla ale slysela jsem o nich. Jinak jsou to nehmotne bytosti a jsou po celem svete. Neco jako globalni prediktor. Tyto zrudy jsou vlastniky cele planety.

    1. Nikomu to nevadí a tak se jede vesele dál. Vždyť je to všem jedno a podvedení si stále nalhávají, že je vše v naprostém pořádku. Jedním slovem deziluze. To je potom těžké něco uvádět na pravou míru. Mě to svým způsobem občas fascinuje, že to ty lidi vůbec neznepokojuje… resp. co jim koluje v krvi, těle. Lidi budou umírat to je dnes zjevné. Mají to tak nastavené s odloženým účinkem v čase. Toxické komponenty a látky, reprogramovací sekvence, různá cizorodá DNA atd… to chvíli potrvá, než se v hostitelském těle projeví tyto biochemické procesy. 5-20 let. Nebudou to asi úplně mňamky. Také je důležité nezapomínat, že obsah vakcín je 100% přenosný sexem a kontaktem podobného charakteru. Na mě to tak působí po prostudování některých studií. Hlavně Pfizer se sám napráskal tím, když vydal “studie”, které se tímto přenosem zabývají. Takové to očko žena pohlavní styk s neočko mužem přenos. Nebo třeba očko muž styk s neočko těhotnou ženou apod. Ostatně těch kombinací je mnoho. Jedno se jim musí nechat mají to skvěle vymyšlené, i když úplně dokonale naplánované to nemají. Hraje tady důležitou roli lidský, společenský element. Dokud lidi budou dál otročit na tento zkorumpovaný systém rádoby demokracie a nepostaví se za budoucnost svou, svých blízkých, ale i celé společnosti, tak se pozitivní vývoj nedostaví. Hlavně tohle je pouze zastávka na mnohem delší cestě k budoucnosti, kde máte v hlavě neurální interface a default je propojení s cloud AI. Otázka, jestli se geneticky editovaní jedinci dají považovat za lidi… spíš je to hybrid. Konec svobodného rozhodování. Stačí si pročíst patenty americké armády, jaké to údajně má různé funkce. Co se týče těch psyop okolo… no ono se není čemu divit, že je a bude např. nedostatek jídla, když to je tak hloupě nastavené. Samozřejmě plýtvání nikomu nevadí. Kolik zbytečných nesmyslů se vyrábí… takhle je to se vším. Lidí je taky nějak moc a většina z nich k ničemu není. Dobré je se na to dívat jejich optikou potom to jednoduše pochopíte a co víc oni jsou přesvědčení, že konají dobro to je komedie. Cesta do pekel je dlážděna “dobrými” úmysly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout