Nový Zéland zaznamenal nejvyšší nárůst úmrtnosti za posledních 100 let

Nový Zéland zaznamenal nejvyšší nárůst úmrtnosti za posledních 100 let

A nejčastěji umírají tzv. „posílení,“ přičemž zpravidla jde o starší občany, tedy přesně o ty, jimž jsou genové injekce nejvíce doporučovány. Každopádně  na Novém Zélandu, kde docházelo k nesmírnému nátlaku na covid očkování, zavedli „účinnou důchodovou reformu…“

Nový Zéland zaznamenal největší nárůst úmrtí za posledních 100 let. Zpráva o tom byla zveřejněna tento týden. Statistik Herman Steigstra to studoval a přišel na to, že posílení umírají třikrát častěji než neposílení a neočkovaní.

Image
Celková úmrtnost na NZ podle očkovacího statusu. Jako neočkovaný je uváděn i ten, kdo má jen jednu dávku nebo méně než 14 dní po 2. dávce. Úmrtnost posílených ze všech příčin je rekordní.

V roce 2022 zaznamenal Nový Zéland 38 574 úmrtí, o 10,4 procenta více než v roce 2021. To je největší nárůst od vrcholu úmrtnosti během chřipkové pandemie v roce 1918. Zemřelo mnoho starších lidí.

Na Novém Zélandu byla dlouhou dobu v platnosti velmi přísná covidová opatření. Téměř dva roky byla letiště v zemi opuštěná. Každý, kdo chtěl vstoupit do země, byl na dva týdny zavřen v karanténním hotelu.

I v jiných zemích umírají hlavně očkovaní. Nová zpráva britské statistické agentury ONS ukazuje, že loni v Anglii zemřelo na covid 25 768 očkovaných lidí a 2 273 neočkovaných lidí. To znamená, že 92 procent úmrtí na covid bylo očkováno.

Image
Covid-19 úmrtnost v Anglii: očkovaní ve srovnání s neočkovanými, posílení nejsou uvedeni zvlášť

A přesto mnohé vlády stále tvrdí, že vás očkování chrání před úmrtím na covid. Nebo i jim jde o uplatnění účinné důchodové reformy?

Graf výše ukazuje prudký nárůst covidových úmrtí posílených na Novém Zélandu. Mezi neočkovanými jsou uvedeni i lidé po 1. dávce nebo méně než 14 dní po druhé dávce. V grafu tak nejsou zcela neočkovaní samostatně zastoupeni. Graf ukazuje pouze úmrtí na (s) Covid-19, která tvoří jen minimální procento všech úmrtí, úmrtí z jiných příčin najdete v prvním grafu  (viz výše).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Nový Zéland zaznamenal nejvyšší nárůst úmrtnosti za posledních 100 let

 1. teraz bolo niekde ze umrtnost novorodencov v NZ je astronomicka. ale ze sa to dalo zistit az z cisiel neviem odkial, lebo ze oficialne nemocnice tusim nehlasia(zatajuju).

 2. pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀 pich 💉💀

 3. Wednesday, February 22, 2023 by: Lance D Johnson
  https://citizens.news/…tml
  CopyURL
  4 910 zhlédnutí
  Zjistilo se, že společnost Pfizer zakryla zranění a úmrtí účastníků studie ve svých klinických studiích vakcíny covid-19

  (Natural News) Během uspěchaných klinických zkoušek vakcíny Pfizer proti covidu-19 byli účastníci studie zraněni a zabiti. Namísto okamžitého provedení experimentu se společnost Pfizer pokusila zakrýt nepříznivé události tím, že studii odslepila a odstranila pacienty, kteří byli zraněni a zabiti. Německá publikace Die Welt odhalila příběhy pacientů, kteří byli vážně zraněni a zabiti podvodnými klinickými testy společnosti Pfizer. Pamatujte, že Pfizer a FDA chtěly tyto příběhy utajit 75 let, ale byly nuceny vydat údaje z klinických studií na základě soudního příkazu.
  Společnost Pfizer přinutila účastníky studie, aby podepsali zřeknutí se odpovědnosti a omilostnili společnost Pfizer za podvod

  Když se subjekty seřadily do klinických studií, byly nuceny podepsat prohlášení o zřeknutí se odpovědnosti, že společnost Pfizer byla neškodná za nedbalost a za „podvod nebo špatnou víru ze strany samotné společnosti Pfizer“. Tyto sadistické smlouvy společnosti Pfizer mohou být neplatné, protože prokazatelné podvody porušují všechny smlouvy a porušují veřejný pořádek tím, že odrazují od PODVODŮ. Jedinci zranění během klinických zkoušek však byli odstraněni z vědecké literatury a zastrašováni k mlčení. Jejich zranění byla považována za „ne pocházející z vakcíny“.

  Dne 31. srpna 2020 společnost pro správu testů společnosti Pfizer odlepila 53 subjektů z klinického hodnocení v jejich testovacím centru v Buenos Aires. Těmto subjektům bylo řečeno o jejich očkovacím stavu a bylo jim umožněno nechat se píchnout, čímž byla zničena kontrolní skupina (s placebem?) a zakryty rozdíly mezi symptomy pozorovanými u očkovaných subjektů. Tyto podvodné činy vydláždily společnosti Pfizer cestu k nestydatému zakrývání úmrtí účastníků studie.

  Sériové vraždy nelze navždy zamést pod koberec

  Pfizer Subject C4591001 1162 11621327 byl 60letý muž, který zemřel na arteriosklerózu tři dny poté, co dostal svou první dávku vakcíny Pfizer covid. Přestože výsledky pitvy nebyly k dispozici a příslušné testy nebyly známy, soudní lékař tvrdil, že smrt byla způsobena „progresí aterosklerotického onemocnění“. Pfizer souhlasil se soudním lékařem a nebylo zahájeno žádné vyšetřování, které by zjistilo, proč nedávno očkovaný muž zemřel a zemřel tak náhle.

  Subjekt společnosti Pfizer 11621327 utrpěl mrtvici pouhé tři dny po podání druhé dávky vakcíny Pfizer covid. Byl nalezen mrtvý ve svém bytě.

  Subjekt společnosti Pfizer 11521497 trpěl zástavou srdce pouhých dvacet dní po očkování. Společnost Pfizer provedla interní vyšetřování a rozhodla, že úmrtí neměla nic společného s jejich vakcínou.

  Ne všichni v těchto případech se společností Pfizer souhlasili. „Podle současného stavu vědy by tyto dva případy byly přiřazeny k očkování,“ řekla berlínská farmaceutická specialistka Susanne Wagnerová, „zvláště proto, že americký zdravotnický úřad CDC v současnosti vyšetřuje mozkové příhody u očkovaných lidí a je to známo.“

  Do klinických zkoušek se přihlásil šestatřicetiletý právník z Argentiny Augusto Roux. Hned poté, co se vrátil domů z druhé dávky Pfizer covidu, přišel s palčivou bolestí na hrudi, dušností, nevolností a horečkou. Během úvodních 40 minut pozorování byl Roux v pořádku, ale na cestě domů ho příznaky vyvedly z míry. V nemocnici mu lékaři museli odstranit tekutinu, která se vytvořila kolem srdce. Trpěl perikardiálním výpotkem a jeho moč zčernala. V propouštěcí zprávě lékaři situaci popsali jako vysokou pravděpodobnost „nežádoucí reakce na vakcínu proti koronaviru“. Roux strávil několik následujících měsíců řešením nepravidelného srdečního tepu, problémů s játry a náhlého úbytku hmotnosti.

  Společnost Pfizer nakonec lhala o Rouxově život ohrožujícím zranění vakcínou a do zpráv z klinických studií nezahrnula upřímnou zprávu o jeho zranění. Společnost Pfizer popsala situaci jako „nežádoucí událost úrovně toxicity 1“, která neměla nic společného s vakcínou, protože nebylo možné vyloučit infekci covidem. Je pravda, že Roux byl několikrát negativně testován na covid, když trpěl zraněními způsobenými vakcínou.

  Kvůli do očí bijícím podvodům, podvodům a opakovaným pokusům společnosti Pfizer odslepit jejich soudní proces a zatemnit data mohla farmaceutické společnosti zrušit všechny jejich smlouvy – jejich dobrovolné záruky odpovědnosti byly skartovány. Každý, kdo je zapojen do těchto činů lékařského pochybení, musí nést odpovědnost.

  Mezi zdroje patří:

  Igorchudov.substack.com

  TheWorld.pdf

  NaturalNews.com
  https://www.naturalnews.com/…tml

  1. Covidová protiopatření – Důkazy o úmyslu poškodit
   Kdo vlastně stojí za celým programem COVID-19? Nyní máme důkazy přesně o tom, jakým způsobem vlády a farmaceutické firmy lhaly veřejnosti, a jak celou operaci řídila armáda a ne zdravotnické orgány. Pfizer navíc u soudu nedávno v podstatě prohlásil: „Prosím, zamítněte tento případ, pane soudce. My jsme vládu nepodvedli. Dodali jsme podvod, který si vláda objednala.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout