Německo: Bojovník ISIS chystal teroristický útok na proizraelskou demonstraci

Německo: Bojovník ISIS chystal teroristický útok na proizraelskou demonstraci

Tento případ – jako mnoho jiných – jen potvrzuje, jak silně podhodnocené jsou všechny statistiky islamizace nejen v případě Německa.

V Duisburgu, asi nejvíce islamizovaném městě v Německu, byl zadržen příznivec IS, který se chystal zaútočit na proizraelskou demonstraci.

Podezřelý byl identifikován  jako „Tarik S.“, 29letý německo-egyptský státní příslušník, který v roce 2013 odcestoval do Sýrie, aby se připojil k Islámskému státu. V roce 2016 se vrátil do Německa a za připojení k teroristické skupině byl odsouzen k pěti letům vězení.

Němečtí představitelé uvedli, že jakýkoli plánovaný útok zůstává předmětem vyšetřování, ačkoli německý deník Bild uvedl, že dotyčný vyjádřil přání zemřít mučednickou smrtí na sociálních sítích.

Údajně plánoval zaútočit na plánovanou proizraelskou demonstraci v severozápadním Německu tím, že do davu vrazí nákladním autem.

Der Spiegel navíc uvedl, že zatčení následovalo poté, co Německo obdrželo zahraniční zpravodajské informace o podezřelém, včetně toho, že si již dříve prohlížel předchozí proizraelské demonstrace a sledoval džihádistický obsah….

Tolik zhruba k případu, který není nijak ojedinělý, podobných podezřelých džihádistů chytají v Německu několik týdně. Zajímavé ovšem je, jak je prezentován většinou mainstreamových médií a také to, pod jakou kolonku bude spadat ve statistikách zločinnosti.

Podle zjištění jde v případě pachatele o potomka Arabů (Egypťanů), již narozeného v Německu, nicméně v téměř všech mainstreamových médiích, ale také ve všech statistikách, je automaticky uváděn v kolonce „Němec.“

Když se pak počítá, kolik cizinců páchá kriminalitu nebo kolik cizinců žije v Německu (či v daném městě), tak tito jedinci již nejsou započítáváni do kolonky „cizinec,“ ale do kolonky „Němec.“

V současné době je drtivá většina Turků, kteří v Německu žijí, považována za rodilé Němce, neboť v zemi se již narodilo několik generací.

Turci přicházeli do země zejména v 60. – 70. letech, takže již dnešní padesátníci se často v zemi narodili.

Arabové začali přicházet také asi od 70. let – a nejvíce pak v posledních asi 25 letech. Mnozí z nich jsou tak již také považováni za Němce.

Fakt, že všechny statistiky považují tyto Turky a Araby za „Němce,“ jen potvrzuje, že ve skutečnosti je v zemi muslimů mnohem víc než udávají oficiální statistiky.

Ale občas se někdo pokusí na základě různých údajů (počet neněmeckých dětí ve školách, statistika oblíbenosti různých jmen apod.) vytvořit neoficiální statistiky.

Před asi dvěma lety jsem na jednu takovou neoficiální statistiku narazila. Odhadovala, že v zemi již zřejmě pobývá nejméně 20 – 25% muslimů.

To by mohlo být pravdě mnohem blíž než oficiální čísla, která udávají mnohem nižší počty.

Němci jsou tak zřejmě již téměř přečísleni – a samozřejmě nejen oni.

Každopádně jsou silně manipulované oficiální statistiky tím posledním, podle čeho poznáme, jak dalece si již zemi muslimové přebrali…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Bojovník ISIS chystal teroristický útok na proizraelskou demonstraci

  1. Pokiaľ sa dobre pamätám, Horst Schimanski ešte nemusel v seriáli Miesto činu vyšetrovať žiadne zločiny duisburských moslimov… a scenáristi nemuseli byť ani politicky korektní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout