Nebezpečný Milán: Dívka hovoří o tom, jak byla na poslední chvíli zachráněna ze spárů dvou Arabů (video)

Nebezpečný Milán: Dívka hovoří o tom, jak byla na poslední chvíli zachráněna ze spárů dvou Arabů (video)

Milán se stal v Itálii pověstným extrémně vysokou kriminalitou v kombinaci s neméně multikulturním prostředím. Obohacení se zde tak může dočkat kdokoli – a to často i za bílého dne.

Možná si ještě vzpomínáte na útoky na ženy slavící Silvestra na místním náměstí. K těmto incidentům došlo před 2 lety.

Tehdy bylo hromadně znásilněno či sexuálně napadeno asi 20 dívek. Útočníci byli Arabové, většinou severoafrického původu.

Město je tedy velmi nebezpečné zejména pro ženy, které se stále častěji stávají oběťmi znásilnění nebo sexuálního napadení.

Martina De Pompeis, 21letá influencerka na TikToku z Itálie, vyprávěla příběh o tom, jak se na poslední chvíli podařilo zabránit útoku dvou cizinců ve městě Milán. Ve videu, které má téměř 7 milionů zhlédnutí, popisuje, jak byla pronásledována ulicemi Milána

„Musím natočit toto video, protože situace se tady vymyká kontrole,“ říká viditelně rozrušená De Pompeisová.

„Přecházela jsem přes Viale Bianca Maria za San Babilou, kudy jsem mířila do domu svého přítele. Byla jsem na semaforu, když jsem uviděla dva kluky ze zahraničí, kteří byli velmi špatně oblečeni, bylo vidět, že to nejsou dobří lidé, kteří si na mě začali ukazovat,“ řekla.

Vylíčila útok, který se odehrál v centru Milána, a řekla:

„V tu chvíli jsem byla paralyzována; naštěstí jsem uviděla taxík, který přijížděl mým směrem. Tak jsem skočila doprostřed silnice a křičela, aby auto zastavilo. Ti dva kluci mě pak začali honit a křičet na mě arabsky.

Naštěstí přijel taxík, postavil se mezi mě a je a pustil mě dovnitř. Byl to můj anděl: bez něj by mě znásilnili a okradli, protože to bylo jejich záměrem. Taxikář byl velmi milý, odvezl mě domů, aniž by se mě na cokoli ptal.

Také mi řekl, že noc předtím zachránil jinou dívku z podobné situace jako já v Porta Venezia. Dívka vysvětluje, že chtěla video zveřejnit, aby ostatním řekla, aby „nepodceňovali problém, bez ohledu na to, zda jste chlapci nebo dívky.“

V popisu videa zveřejněného na TikToku se pak mladá žena obrátila přímo na úřady:

„Milán je město s šílenými cenami a bohužel je zde mnoho lidí, kteří si nemohou dovolit vždy jezdit taxíky. Mnoho dětí nemá ani řidičský průkaz… Mnozí si budou myslet, že chůze ve skupinách nebo přes den je bezpečnější, ale věřte mi, že to absolutně nemění situaci… Zoufale volám na úřady, aby něco udělaly pro vyřešení této situace.“

K podobným případům dochází ve městě poměrně často. Zde je další video popisující zbití a znásilnění další Italky pěti Pákistánci:

V Itálii je 40 procent všech znásilnění spácháno cizinci, kteří tvoří 8 procent populace. Nicméně právě v lokalitách jako je Milán jde většinou o „Italy,“ kteří se narodili v Itálii arabským rodičům.

Pokud by se tedy posuzoval i původ pachatelů, tak by byl počet pachatelů z řad cizinců mnohem větší…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Nebezpečný Milán: Dívka hovoří o tom, jak byla na poslední chvíli zachráněna ze spárů dvou Arabů (video)

  1. pekná cica, niet sa čo diviť kozomrdom, že dostali chuť 😉 vyviazla so šťastím, ale čo nabudúce… hádam len cvičiť sebaobranu a nosiť so sebou taser!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout