Globální skandál na spadnutí: Desítky miliard kousků DNA v KAŽDÉ dávce

Globální skandál na spadnutí: Desítky miliard kousků DNA v KAŽDÉ dávce

Ano, čtete skutečně správně. Původně se předpokládalo, že se jednalo o náhodnou kontaminaci, nicméně nyní již rozsáhlý výzkum zjistil, že tuto kontaminaci vykazuje prakticky KAŽDÁ dávka.

Již v minulosti někteří odborníci upozornili, že tato kontaminace nemusí mít primárně vliv na jedince, který si nechal experimentální látku aplikovat, ale třeba až na jeho potomky.

Problémy se tak mohou projevit třeba až v dalších generacích.

Stále více vědců ukazuje, že covidové vakcíny společnosti Pfizer jsou kontaminovány částicemi DNA, píše De Andere Krant.

Americký vědec Kevin McKernan způsobil loni v dubnu šok, když dospěl k závěru, že mRNA vakcíny obsahují více částic DNA, než povolují regulační úřady.

Mezitím tři další vědci nezávisle na sobě našli nespočet částic DNA ve vakcínách společnosti Pfizer: Sin Hang Lee, německá profesorka Brigitte Königová a americký profesor Philip Buckhaults.

Ten tomu zprvu nechtěl věřit, ale ke svému zděšení i on našel nespočet částic DNA ve dvou šaržích vakcín Pfizer, které dostal od lékárníka.

Buckhaults řekl, že Pfizer rozsekal DNA na malé kousky v naději, že zmizí. Farmaceutický gigant problémy jen zhoršil, protože zvyšuje riziko integrace do lidského genomu.

Podle něj mohou částice DNA přispívat k zástavě srdce, autoimunitním problémům a rakovině.

McKernanův výzkum je k dispozici jako oficiální preprint. Nyní musí najít časopis, který bude mít odvahu jej publikovat, poznamenává neurolog Jan Bonte.

Na to lékař David Van Deinse říká: „Nesmí být zveřejněn. Výbor pro falešné zprávy složený z ignorantů to označí za dezinformaci.“

Ukazuje se, že každá dávka mRNA vakcín společností Pfizer a Moderna obsahuje miliardy až desítky miliard kousků DNA.

„Nyní musíme pouze ukázat, že tyto kousky jsou skutečně integrovány do DNA,“ říká Bonte. 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 40 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Globální skandál na spadnutí: Desítky miliard kousků DNA v KAŽDÉ dávce

  1. I presto, ze jsou tyto vakciny depopulacni tak se lide nechavaji dale zabodavat. Pro me je toto jejich pocinani naprosto nepochopitelne. Pud sebezachovy na uplne nule. No nic, kdo tu nema byt tak se da znovu a znovu zabodat.Ono to svetlo na konci tunelu je pravdive.

    1. To chapu, ale kdo bude platit hypoteky kdyz vetsina na ty biozbrane zemre? Co je tedy lepsi, vybrat si zivot nebo smrt vakcinou? Strach strach a opet strach. A strach uz zabil hodne lidi. Cilem depopulace bylo vyvolat strach. Stach o zivot bububu ten zly covidek te zabije, strach o praci, strach o sve blizke atd…. To byl ucel na ktery jim lide skocili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout