Islamizovaný Berlín v plamenech: Takto to Merkelová a její nástupci zvládli (videa)

Islamizovaný Berlín v plamenech: Takto to Merkelová a její nástupci zvládli (videa)

V posledních týdnech dochází k opakovaným muslimským nepokojům po celé islamizované Evropě. A zajímavé je, že nejhorší nepokoje tentokrát neprožívá Francie, kde si to muslimové „vybrali“ již začátkem léta, ale Německo.

V Berlíně vyráží muslimové do ulic takřka denně a k nim se občas přidává i neméně násilná Antifa. Ovšem nezapomeňte, že podle oficiálních stanovisek německé vlády nejsou extremisté ti, kdo dělají z Berlína multikulturní peklo, ale ti, kdo roky upozorňují na nebezpečí islamizace a bezbřehého vítání.

Ráda bych také připomněla, že s tímto chalífátem máme hranice. A další chalífát máme na jihu (Rakousko). Skutečně si myslíte, že bude tak jednoduché se vyhnout osudu obou zemí??

Už ani v Německu není příliš dobré nechávat auto zaparkované na ulici:

Islámský džihád v Evropě. Střety mezi policií a „propalestinskými“ migranty v Berlíně. Nejméně 70 policistů bylo zraněno a 200 fanatiků bylo zatčeno. Shořelo mnoho vozidel, házely se Molotovovy koktejly a docházelo k různým destrukcím. Nechtějí mír, chtějí chaos v srdci západní Evropy. Toto šílenství musí být nyní zastaveno.

A pokud zrovna neřádí a nezapalují auta, tak v ulicích ukazují, že byl Berlín dobyt:

 

A nakonec se ještě na skok podíváme na dva zajímavé záběry z Velké Británie. Na tom prvním v průvodu za Palestinu napadli Arabové partičku LGBTQ nesoucí duhovou vlajku a trasparent Queers for Palestine.

Připomínám, že na palestinském území je homosexualita trestná a LGBTQ průvody přísně zakázané…

Na poslední ukázce z džihádistických shromáždění se můžete podívat na stále častější úkaz z protestů. Na nich můžeme vidět vlajky ISIS, Al Kájdy či Hizb ut Tahrir, tedy organizací, které otevřeně hlásají likvidaci všech nemuslimů a přechod na všesvětový chalífát.

Nikdo nebyl za mávání těmito vlajkami zatčen…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Islamizovaný Berlín v plamenech: Takto to Merkelová a její nástupci zvládli (videa)

  1. bude to pokračovat podobně jako ve 20 a 30 letech minulého století kdy se na ulici mezi sebou rvali komunisti a hnědé košile tet to bude podobně jen muslimové a Evropane proti sobě nakonec s toho vzejde nový Vůdce který ale tentokrát nebude podporovat Německo ale bude vyznávat Islám jen všeho do času než muslimové budou mít svého Vůdce který pak rozpoutá válku v Evropě proti původním Evropanům za Účelem vytvoření Chalífátu v Evropě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout