Vláda Spojeného království tiše potvrzuje, že očkovaní tvoří 95 % úmrtí na COVID-19 v Anglii za poslední rok

Vláda Spojeného království tiše potvrzuje, že očkovaní tvoří 95 % úmrtí na COVID-19 v Anglii za poslední rok

A co je hlavní: zdaleka nejvíc úmrtí je mezi těmi, kteří si šli pro 3. nebo 4. posilovač. Je tedy patrné, že tyto přípravky spíš slouží k tomu, aby ulevily sociálnímu systému, když vidíme, jak jsou doporučovány starším občanům a chronicky nemocným.

Důvěra v přípravky, z nichž jeden byl testován na 8 a druhý na 20 myších – bez kontrolní skupiny a testování na lidech – je obdivuhodná, i když ve skutečnosti je pravda, že v mnoha zemích zájem o posilovače výrazně upadá.

Například v USA si jej tentokrát nechala aplikovat pouze 2% populace a jinde to zřejmě nebude o moc lepší.

Nyní, kdy je již dostatek informací o skutečných účincích těchto přípravků, by si zájem o ně vskutku zasloužil Darwinovu cenu…

Úřad pro národní statistiku nedávno zveřejnil aktualizaci o úmrtích podle stavu očkování v Anglii a šokujícím způsobem odhalil, že očkovaná populace tvořila 95 % úmrtí na COVID-19 za 12 měsíců mezi 1. červnem 2022 a 31. květnem 2023 a 94 % z těchto úmrtí byla buď trojnásobně nebo čtyřnásobně očkovaná populace.

Soubor dat byl nedávno zveřejněn ministerstvem vlády Spojeného království známým jako Úřad pro národní statistiku (ONS) a lze jej nalézt na webových stránkách ONS zde nebo stáhnout zde .

Soubor dat zahrnuje úmrtí podle stavu očkování mezi 1. dubnem 2021 a 31. květnem 2023. Ale protože jsme se rozsáhle zabývali úmrtími do konce roku 2022 v dříve publikovaných souborech dat, rozhodli jsme se podívat na úmrtí na Covid-19 podle stavu očkování za období celého roku až do 31. května 2023 a následující graf ukazuje, co jsme objevili:

Neočkovaní tvořili nejmenší počet úmrtí na COVID-19 v každém měsíci až do května 2023. Očkovaná populace představovala většinu úmrtí na COVID-19 každý měsíc.

Co je však na těchto číslech zajímavé je, že většinu úmrtí na COVID-19 během 12 měsíců nezpůsobuje populace s jednou dávkou nebo dvakrát očkovanou populací, ale většinu úmrtí na COVID-19 tvoří třikrát a čtyřikrát očkovaná populace.

Úmrtí na covid-19 je nejčastější mezi čtyřnásobně očkovanými od srpna 2022.

Následující graf ukazuje celkový počet úmrtí na COVID-19 podle stavu očkování za celý rok a odhaluje skutečný rozsah šokujících statistik:

Neočkovaná populace během celého roku zahrnuje celkem 1 161 úmrtí na Covid-19, zatímco očkovaná populace dosáhla pětimístného čísla s 20 336 úmrtími na Covid-19; 19 143 z nich bylo mezi trojnásobně a čtyřnásobně očkovanými.

To znamená, jak ukazuje následující graf, že očkovaná populace v Anglii představovala 95 % úmrtí na COVID-19 mezi 1. červnem 2022 a 31. květnem 2023, zatímco neočkovaná populace tvořila pouhých 5 %.

Trojnásobně a čtyřnásobně očkovaní jedinci šokujícím způsobem tvořili 94 % všech úmrtí mezi očkovanou populací, a jak ukazuje následující graf, 89 % všech úmrtí na Covid-19, přičemž očkovaní jednou a dvěma dávkami představují pouze 6. % úmrtí na Covid-19.

To je však stále více než 5 % úmrtí na Covid-19 mezi neočkovanou populací.

To nejsou čísla, která byste očekávali, že uvidíte, pokud by byly injekce COVID-19 skutečně až z 95% účinné při prevenci smrti, že?

Vzhledem k tomu, že 95 % úmrtí na COVID-19 za celých 12 měsíců do května 2023 bylo mezi očkovanými, zdálo by se, že ve skutečnosti jsou efektivní pouze z 5 %, a dokonce i toto číslo je velmi velkorysé.

To tedy samozřejmě v případě, že účel těchto injekcí není zcela opačný, než se tvrdí. Pak by byly zejména posilovače skutečně vysoce efektivní.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.6]

3 thoughts on “Vláda Spojeného království tiše potvrzuje, že očkovaní tvoří 95 % úmrtí na COVID-19 v Anglii za poslední rok

  1. „Co je však na těchto číslech zajímavé je, že většinu úmrtí na COVID-19 během 12 měsíců nezpůsobuje populace s jednou dávkou nebo dvakrát očkovanou populací, ale většinu úmrtí na COVID-19 tvoří třikrát a čtyřikrát očkovaná populace.“

    Já v tom grafu teda vidím něco trochu jiného.

  2. Dnes jsem byla svedkem ockovani. V ordinaci praktickeho lekare. Ti, co se dali zabodnout meli rousky!!! Tak se boji toho zleho covidku a chripecky. Nicmene do ordinace sli celkem v poho, z ordinace uz hure, znatelne hure, byli radi ze si mohou sednout na zidli. Co jsme cekali, tak je chodila kontrolovat sestra. Jak se citite, atd. Te jedna rekla aby si odsedla dal. Ta ji rekla cituji to nemyslite vazne? Bylo videt ze toho ma dost, byla rada ze si sedla. A s vypetim vsech sil si odsedla mimo nas. Dotycni zabodani tam v te cekarne sedeli minimalne hodinu. Evidentne jim opravdu dobre nebylo, ale co naplat, pud sebezachovy na nule. Jinak tam byla krasna reklama na ocko proti chripecce. Na jedne strane reklamy bylo psano cituji nedejte chripce sanci!!! Na druhem papiru vedle bylo napsano cituji BRANTE SE OCKOVANIM!!! Ano neprimo tam bylo napsano primo na ocich lidem brante se ockovanim!!! Co to znamena v cestine? Preklad pro ty kteri nerozumi jejich reci. Ta chripecka je vas kamarad, dotoxikuje vam vase telo, proto se brante ockovanim. Nedavejte se za zadnou cenu ockovat!!! Brante se jakymkoliv ockovanim jsou to depopulacni jedy!!! Ale malo kdo pochopi tento kontext. Lide to maji primo na ocich ale bohuzel nechapou tu skutecnost se branit vsem ockovanim. Pochopila jsem okamzite co tim ten nekdo myslel tak, aby se lide dali zabodat. Nepochopili ten text brante se ockovanim. vyhnete se jakemukoliv ockovani proti cemukoliv, vsechno to jsou jedy ktere se vam snazi nacpat. Nedejte se oklamat temito podlymi reklamami na cokoliv co ma spolecneho s jakymkoliv ockovanim. Jsou to vrazedne vakciny vsechny!!!

  3. Očkovaní, teda ich väčšina stále notoricky tvrdia, že za ich zdravotné problémy môže covid, ktorí prekonali. Ale, že covid prekonali aj neočkovaní a nemajú žiadne zdravotné problémy, o tom nechcú diskutovať. Čo už im zostáva… ale len veriť vo svoju ilúziu. Väčšina protisystémových lekárov a zvlášť srdciarov tvrdí, že na každého očkovaného dôjde, ale najskôr na tých, čo majú toho jedu v sebe viac, čiže budˇ viac dávok, ale viac jedovatých šarží… Obávam sa, že nárast úmrtí sa objaví v našich krajinách neskôr, keďže väčšina očkovaných má len dve dávky… nuž a aj toto je dôvod, prečo sa tak zrýchľuje migrácia do EU, a tým realizuje výmena obyvateľstva… Všetko krásne do seba zapadá! Likvidácia európskych národov je v plnom prúde ! Tých čo nezabije očkovanie, zabijú migranti alebo jedovaté potraviny ! Nezabúdajme však ani na vojny, nielen občianske, ale aj tú nukleárnu, ktorú chcú na Blizkom Východe satanisti vyvolať !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout