Studie: Takzvaná „vakcína“ Covid-19 byla nalezena v srdci zemřelých očkovaných

Studie: Takzvaná „vakcína“ Covid-19 byla nalezena v srdci zemřelých očkovaných

Na úvod zdůrazňuji, že se jednalo o oficiální americkou studii, přičemž její autoři samozřejmě přítomnost mRNA genových látek poněkud bagatelizují, jinak by podobná studie ani nemohla být zveřejněna.

Ani jedno úmrtí nebylo ve finále připsáno těmto přípravkům. Zajímavé také je, že ve srovnávací skupině zemřelých neočkovaných nebyly nalezeny žádné stopy mRNA „vakcíny“, což by znamenalo, že tzv. „přelévání“ nebude přílišný problém.

Vakcína proti covidu-19 byla podle nové studie zjištěna u pacientů, kteří zemřeli do jednoho měsíce po očkování.

Američtí vědci analyzovali vzorky tkání z pitev 25 lidí, včetně 20, kteří byli očkováni.

Vzorky ze srdcí tří pacientů, z nichž všichni zemřeli do 30 dnů po očkování vakcínou Pfizer, byly pozitivně testovány na messenger ribonukleovou kyselinu (mRNA).

Osm oboustranných vzorků axilárních lymfatických uzlin od lidí, kteří zemřeli do 30 dnů po podání vakcíny Moderna nebo Pfizer, bylo také pozitivně testováno.

Výzkum ukazuje, že „vakcína může přetrvávat až 30 dní, včetně srdce,“ řekl Dr. James Stone z oddělení patologie v Massachusetts General Hospital a Harvard Medical School.

Studii zveřejnila společnost npj Vaccines. Autoři nedeklarovali žádný střet zájmů. Řekli, že výzkum byl podpořen Massachusetts General Hospital.

Při testování tkání srdce a oboustranných axilárních lymfatických uzlin od jiných očkovaných lidí, kteří zemřeli, nebyla zjištěna žádná vakcína.

Navíc nebyla detekována žádná vakcína v játrech, slezině nebo mediastinálních lymfatických uzlinách – vakcína byla detekována v játrech a slezině v preklinických studiích na hlodavcích dříve – ani nebyla detekována v tkáních neočkovaných pacientů.

Je známo, že vakcíny Pfizer a Moderna způsobují myokarditidu, což je forma zánětu srdce, která může vést k úmrtí.

Lidé, kteří měli mRNA detekovanou v srdci, neměli myokarditidu, i když měli detekovatelné srdeční poranění, zjistili vědci.

Vědci uvedli:

„Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by vakcína v srdci způsobovala u těchto pacientů nějaké problémy; ani příčiny smrti, ani příčiny poškození myokardu nebyly spojeny s vakcínami v této studii,“ řekl Dr. Stone, jeden z autorů článku.

Tento postoj byl zpochybněn Dr. Clare Craigovou, britskou patoložkou, která výzkum přezkoumala.

Vakcína tam neměla být. Bylo prokázáno poškození srdce. Tito tři lidé jsou nyní mrtví,“ řekla Dr. Craigová.

Řekla, že vědci nastavili příliš vysokou laťku pro kauzalitu.

„Při pitvě, pokud dojde k významnému zúžení koronárních tepen, je poškození srdce přičítáno na základě pravděpodobnosti. Zde je to jasná asociace, neobvyklý obraz poranění myokardu a neschopnost pojmenovat to, co to je,“ řekla Dr. Craigová.

Tkáně byly odebrány z pitev provedených mezi lednem 2021 a únorem 2022 v Massachusetts General Hospital. Výzkumníci vyloučili tkáně některých mrtvých lidí, včetně pacientů, kteří neměli v anamnéze jasně uvedeno, zda byli očkováni nebo ne, a těch, kteří měli zdokumentovanou předchozí infekci COVID-19.

Vědci chtěli otestovat tkáň pro vakcínu ve světle výzkumu, který zjistil, že jak spike protein, tak mRNA přetrvávají v axilárních lymfatických uzlinách a krvi týdny nebo dokonce měsíce po očkování.

Testování by pomohlo „lépe porozumět biodistribuci a perzistenci vakcín mRNA SARS-CoV-2,“ uvedli.

Výzkumníci nakonec pracovali s tkáněmi od 20 očkovaných pacientů, včetně šesti, kteří dostali jednu dávku, 12, kteří dostali dvě dávky, a dvou, kteří dostali tři dávky. Vytvořili také kontrolní skupinu pěti neočkovaných pacientů.

Pro lidi očkované vakcínou od společnosti Moderna bylo k dispozici šest oboustranných vzorků axilárních lymfatických uzlin. Dva byli pozitivně testováni na vakcínu. Třináct jich bylo k dispozici pro lidi očkované vakcínou od společnosti Pfizer. Šest z nich bylo pozitivně testováno na vakcínu.

Celkově z 11 bilaterálních vzorků axilárních lymfatických uzlin od pacientů, kteří zemřeli do 30 dnů po injekci, osm bylo pozitivně testováno. Žádný ze vzorků od pacientů, kteří zemřeli po více než 30 dnech od očkování, nebyl pozitivně testován.

Výzkumníci také zkoumali vzorky od každého z očkovaných lidí ze srdeční levé komory a srdeční pravé komory. Z toho čtyři vzorky byly pozitivně testovány u tří pacientů. Byli to ti tři, kteří dostali vakcínu od Pfizeru do 30 dnů od smrti. Vzorky byly také negativně testovány na COVID-19.

Vakcína nebyla zjištěna u žádného z neočkovaných lidí.

Očkovaní pacienti byli v průměru starší, s průměrným věkem 64 let…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Studie: Takzvaná „vakcína“ Covid-19 byla nalezena v srdci zemřelých očkovaných

  1. “Výzkum ukazuje, že „vakcína může přetrvávat až 30 dní, včetně srdce,“ řekl Dr. James Stone z oddělení patologie v Massachusetts General Hospital a Harvard Medical School.”

    Typicky vyrok nejakeho vjedce z USA, ktery mi jen rika, ze cely „vyzkum“ je jen fraska. mRNA Covid injekce neni vakcina, ja tomu rikam “vopich”. No a srdce s vopichen bych sam mohl nechat pretrvat i cely rok v mrazaku vcetne vopichu – cela veta je jen nevedecka nebo USA-vjedecka.

    Ze vopich je neucinny a zavinil mnoho umrti (oficialne 17 millionu, ale skutecne vice nez 50 millionu) dokazuje dnesni skutecnost (a pes 100 let znama skutecnost, ze neni mozne vyvinout vakcinu proti rychle mutujicimu viru). A ze milliony jeste zemrou, to je jiste, nebot autoimunni reakce muze vzniknout i po mnoha letech, 10 a vice (a kdyz bude lecen kortizonem, skonci pri nejlepsim na voziku). Takze injektovani se maji na co tesit. (Jenze podle lekarskych sarlatanu to s vopichem nebude mit nic spolecneho).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout