Smutný italský rekord: Jen za měsíc srpen bylo rukou muslimských migrantů zavražděno 7 žen

Smutný italský rekord: Jen za měsíc srpen bylo rukou muslimských migrantů zavražděno 7 žen

Sedm žen, které vidíte v titulku, bylo zavražděno během nedávno uplynulého měsíce na území Itálie – a to muslimskými vetřelci. V některých případech šlo o současné či bývalé partnerky, některé z žen byly jen náhodnými oběťmi.

Například tmavovlasá žena zcela vpravo (největší obrázek) byla exmanželkou marockého muslima. Rossela (52 let) byla ubodána 45letým Maročanem v domě své matky, kam se ji vydal zavraždit.

Žena na obrázku v řadě nahoře (třetí, blondýna v květovaných šatech) byla na ulici napadena Nigerijcem, který ji znásilnil a zavraždil. O případu jste si mohli přečíst zde.

Na obrázku pod ní (starší paní v tmavém oblečení) je Francesca Marasco – prodavačka v tabáku, kterou 43 letý Maročan v prodejně ubodal nožem, s úmyslem ukrást pouhých 75 eur z tržby.

I další měly tu smůlu, že se setkaly s cizincem, který je zavraždil. V některých případech šlo o vraždu náhodnou, jindy o vraždu ze cti.

Mezi 1. lednem 2023 a 23. červencem letošního roku bylo v Itálii registrováno 184 vražd. V 65 případech byly oběťmi ženy. Ve 31 případech byli pachatelé partneři nebo bývalí partneři, uvádí rainews.it .
Podle toho tvoří třetinu obětí vražd ženy a třetinu z nich související trestné činy. Je tedy jasné, kdo zabil zbývající dvě třetiny. 

Ohromující je ovšem rekordní bilance posledního měsíce: dalších osm žen bylo zavražděno, z toho sedm (!) cizinci. A jen za srpen!

Pokud by byly uzavřené a hlídané hranice, všechny by dnes byly naživu.

A další vraždy samozřejmě budou s nadále otevřenými hranicemi následovat…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Smutný italský rekord: Jen za měsíc srpen bylo rukou muslimských migrantů zavražděno 7 žen

  1. Já si myslím, že Meloniová má strach to rešit. Kdyby to začala řešit, tak ji probruselské italské soudy i samotné EU soudy začnou popotahovat.

  2. V prvom rade je na vine EÚ a talianska vláda. Tie, čo sú minulé či súčasné partnerky mohamedánov, majú tiež svoj podiel viny. Najmä tá staršia, tá mala mať rozum. Pri mladých dievčatách sú na vine aj rodičia. Mali dcéry varovať a vychovať ich tak, aby dievčatá nenaleteli pekným sľubom. A každé dievča dnes by povinne malo mať za sebou minimálne nejaký výcvik sebaobrany a nosiť so sebou zbraň a hlavne nerozpakovať sa ju použiť. Lebo aj o takom prípade som už čítala, že dievča malo paprikový sprej, ale bálo sa ho použiť. A tak ju mohamedán zmlátil, znásilnil a na záver jej ten sprej nastriekal do vagíny.

    1. Tyhle pepřové a podobné spreje jsou jen předražený šmejd,nedá se na ně uplně spoléhat. Když je potřebujete tak nefungují ,lépe by fungoval malý lak na vlasy ,tam je aspoň tlak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout