Prvnímu muslimy zcela dobytému britskému městu bude dominovat obří socha muslimky v hidžábu

Prvnímu muslimy zcela dobytému britskému městu bude dominovat obří socha muslimky v hidžábu

Islamizace se všude ve světě projevuje nejen ghetty, ale i tím, že si dané území muslimové různým způsobem „značkují.“ Jde například o zavádění tzv. „šaría zón,“ kterých je již v Evropě bezpočet.

Dobyté území je ovšem označováno i tím, že na něm z mešit pravidelně haleká muezzin nebo jakýmkoli jiným způsobem, který dá zejména káfirům najevo: „zde je to již naše, přizpůsobte se, konvertujte nebo odejděte.“

Britský Birmingham patří k městům, kde se již muslimská populace stala většinou. Znát je to samozřejmě především na mladší generaci, které již muslimové dominují velmi výrazně.

A jak postupně nejstarší generace, kde jsou ještě stále v převaze původní Britové, vymírá, muslimové získávají na stále větší převaze. Původní obyvatelstvo je samozřejmě postupně vytlačováno z islamizovaných čtvrtí – a nyní již z celého města.

Šaría zóny zde jistě na některých místech dávno existují, halekání muezzinů je také běžným koloritem města a nyní bude Birmingham i jako muslimský viditelně označen.

Každý, kdo do města přijede, již z dálky uvidí 5 m vysokou sochu muslimky v hidžábu…

5 m vysoká socha ženy nosící islámský hidžáb bude odhalena příští měsíc na předměstí multikulturního města Birmingham, což je považováno za první podobný počin na světě.

Socha navržená levicovým umělcem Lukem Perrym, přezdívaná „Síla hidžábu,“ bude postavena v anglickém městě Smethwick v říjnu a bude vysoká pět metrů a vážit by měla přibližně jednu tunu.

Podle zprávy BBC je socha na předměstí Birminghamu považována za první svého druhu, dokonce ani islámské země hidžáb tímto způsobem neoslavují.

Perry řekl:

„Síla hidžábu je dílo, které představuje ženy, které nosí hidžáby islámské víry, a je to opravdu proto, že je to tak nedostatečně zastoupená část naší komunity, ale tak důležitá.

Potřebují zviditelnění, je to tak důležité, takže spolupráce s komunitou na návrzích byla opravdu vzrušující, protože jsme až dosud nevěděli, jak to bude vypadat.“

Levicový sochař dříve pracoval na soše „Black British History is British History,“ která byla odhalena ve Winson Green počátkem tohoto roku. Krátce po květnové instalaci byla socha posprejována.

Perry řekl, že zatímco jeho nová socha v Birminghamu – podle posledního sčítání lidu města s muslimskou většinou – by mohla být považována za „kontroverzní“ z různých důvodů, dodal:

„Necítím, že by některá z nich byla platná, ale lidé ano, existuje mnoho lidí, kteří mají námitky proti rozdílům, které máme v našich komunitách a chtěli by, aby byli více rozděleni.

Ale budoucnost naší země je o tom, co nás spojuje, ne o tom, co nás rozděluje, a proto je důležité mít zastoupení v celé Velké Británii, všech, kteří zde žijí.“

Jiní se však postavili proti oslavě hidžábu, který někteří považují za symbol represí proti ženám v islámském světě.

K uvedenému jen připomínám, že Velká Británie se přímo po hlavě vrhla do tzv. „cancel culture.“ Zcela mění historii například tvrzením, že Velkou Británii vybudovali černoši a běloši tam přišli až později.

Nyní tímto nesmyslem samozřejmě  indoktrinují především děti, dokonce včetně nově vydané – vládou financované – učebnice, která například tvrdí, že Stonehenge (stejně jako celou Británii) postavili černoši:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Prvnímu muslimy zcela dobytému britskému městu bude dominovat obří socha muslimky v hidžábu

  1. tvurce té sochy má evidentně nějaký vážný problém se ženami když jim tím dává najevo že tohle je jejich budoucnost duševní mrzák se hned pozná tady by bylo dobré hromadný bojkot žen proti islámskému utlaku skrze hidžab

  2. Stojí za zmienku,že islam zobrazovanie ľudských bytostí paradoxne zakazuje. Inými slovami, po skutočnom zavedení tej najtvrdšej saudskoarabskej šaríe v Anglicku budú všetky sochy ľudí strhnuté, vrátane tejto. A aj nemoslimky budú povinne nosiť burku či nikáb /hidžáb nebude stačiť/ – pričom opustiť getá pre nemoslimov bez povolenia bude hrdelný zločin /ani futbalisti ,ktorých dnes tak intenzívne kupuje Saudská Arábia, sa tam nesmú voľne pohybovať/.

  3. angličani jsou sebestřední nadutci,už to školství štřední na ůroveň našeho vysokoškolského .Ale pozor to platí i o Rakušácích!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout