Nová studie: Větší pravděpodobnost infekce u posílených než u neočkovaných

Nová studie: Větší pravděpodobnost infekce u posílených než u neočkovaných

Další z mnoha studií potvrzuje, že takzvané „covid vakcíny“ nepřináší pouze mnoho vedlejších účinků – zejména pokud narazíte na tu „správnou“ šarži -, ale také vám zajistí větší pravděpodobnost, že budete infikováni.

Studie byla navíc provedena ve snaze podpořit tzv. „posilovače,“ takže její autoři se snaží mlžit s tvrzením, že když už posílení onemocní častěji, alespoň jim údajně takzvané „vakcíny“ zajistí lehký průběh, k čemuž však nepřináší žádné důkazy.

Zajímavé také je, že ze studie byli úplně vyřazeni jedinci se starším očkováním, tedy ti, kteří se již nenechali posílit, ale dostali dvě původní dávky. Proč byli ze studie vyřazeni však také není vysvětleno…

Lidé, kteří dostali nové očkování proti COVID-19, měli větší pravděpodobnost, že se nakazí COVID-19 než lidé, kteří nedostali žádné dávky vakcíny proti COVID-19, podle nové studie věznic v Kalifornii.

Výzkumníci analyzovali data z 33 státních věznic od ledna do července 2023, aby se pokusili posoudit účinnost bivalentních vakcín, které byly zavedeny na podzim roku 2022.

Mezi 96 201 vězni s údaji o testování a očkování proti COVID-19 vědci identifikovali 2 835 případů.

Zjistili, že 1 187 případů bylo mezi lidmi, kteří dostali bivalentní vakcínu, oproti pouhým 568 případům mezi neočkovanými.

Zbytek byl mezi lidmi, kteří dostávali pouze monovalentní nebo staré vakcíny. Tato skupina byla vyloučena z další analýzy.

Zatímco populace bivalentních příjemců byla vyšší než populace neočkovaných – 36 609 ve srovnání s 20 889 – míra infekce byla stále zvýšená v bivalentní skupině kvůli téměř dvojnásobnému počtu infekcí, zjistili výzkumníci.

Míra infekce ve skupině, která dostala bivalentní injekce, byla 3,2 procenta, oproti 2,7 procenta u neočkovaných.

„Bivalentní očkovaná skupina měla mírně, ale statisticky významně vyšší míru infekce než neočkovaná skupina,“ napsal Dr. Robert Mayes z Kalifornské nápravné zdravotnické služby a další autoři.

Když studii posoudili podle věku, vědci zjistili, že rozdíl byl větší u starších vězňů.

Mezi vězni staršími 65 let byla míra infekce 6,4 procenta mezi očkovanými a 4,5 procenta mezi těmi, kteří nedostali injekci. Mezi vězni staršími 50 let byla míra 4 procenta a 3 procenta.

„Je zapotřebí dalšího výzkumu, abychom pochopili důvody těchto zjištění a zvážili další faktory, jako jsou základní zdravotní stavy. Tato studie podtrhuje důležitost vývoje vakcín, které se zaměřují na reziduální infekce COVID-19, zejména s ohledem na vyvíjející se varianty COVID-19,“ dodali později vědci.

Studie byla publikována v časopise Cureus.

Odpovídající autor skupiny neodpověděl na otázky, včetně toho, proč vyloučili očkované lidi, kteří nedostali bivalentní injekci.

Skupina předpokládala, že rozdíl mezi očkovanými a neočkovanými může pramenit z přirozené imunity nebo ochrany, kterou mají lidé po zotavení z COVID-19.

Nebyli schopni zahrnout přirozenou imunitu do svých výpočtů. Uvedli také, že vězni nemusí hlásit příznaky, což by mohlo zkreslit výsledky.

Vědci uznali negativní výsledky a napsali, že výzkum „podtrhuje důležitost vývoje vakcín zaměřených na zbytkové infekce COVID-19, zejména pokud jde o vyvíjející se varianty COVID-19.“

Také napsali: 

„Tato studie naznačuje, že zatímco bivalentní vakcína může nabídnout ochranu proti závažným následkům, nemusí významně snížit riziko celkových infekcí.“

Výzkumníci neposkytli žádné důkazy ze svého výzkumu, které by podpořily tvrzení o vakcíně chránící před závažnými následky.

Dr. Ray Andrews, lékař v důchodu, řekl, že formulace je příkladem mlžení.

„Slova ‚může‘ a ‚mohl‘ dělají z vědecké práce osobní názor,“ napsal Dr. Andrews e-mailem The Epoch Times.

„Výsledky ukázaly, že vakcíny nejsou neúčinné,“ řekl.

Bivalentní vakcíny byly registrovány bez údajů z klinických studií a do dnešního dne nebyly předloženy žádné údaje o účinnosti. Američtí představitelé se chystají je nahradit novými injekcemi kvůli špatnému výkonu.

Také jiné studie již zjistily, že tzv. bivalentní vakcíny prakticky nejsou účinné….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Nová studie: Větší pravděpodobnost infekce u posílených než u neočkovaných

  1. Neustale se hlasa ze vakciny jsou neucinne. A pritom opak je pravdou. Jsou ucinne bych rekla az moc. Samozrejme smerem k depopulaci. Houkajici sanitky jsou nepreslechnutelne, nemocnice praskaji ve svech zabodanymi s zadoucimi nezadoucimi ucinky. Vyvesni tabule na parte jsou soustavne plne a to podotykam, ze vetsina pozustalych si nepreje parte. Nepocitaji s nahlou smrti ve sve blizkosti, rodine. Novodoba diagnoza zemrel nahle se uz nepise na parte. Aby to lidem nahodou nebylo podezrele ze tolik lidi v ruznych vekovych kategoriich umira nahle. Zmenili nahle na navzdy nas opustil pustila. Vim o lidech kteri prisli z prace z nocni smeny sedli na zidli a na te zidli skonali. Zemreli nahle. Kolikrat byli zachraneni nevim, ale podle doslechu min 3 krat. Aby mohli pracovat,zivit rodiny. Tak uz dopracovali. My cistokrevni vime ze zadny vir jeste nikde na svete nebyl izolovan a ze vir neni biologicky material. Viry jsou neprenosne nejsou to zive organismy. Secteno podtrzeno, Lide umiraji na zivotu nebezpecne slozky ve vakcinach,kdyz jejich imunitni system zacne vypovidat sluzbu. Ne kazdy organismus se dokaze ubranit temto jedum obsazenych v teto biozbrani. Viz grafen oxid ruku v ruce s Darpa gelem. Grafen oxid za prispeni siti 5G DOSLOVNE REZE zily tepny vlasecnice. A po Darpa gelu doslove tuhne krev v zilach. Myokartitidy, perikarditidy, mozkove mrtvice, infarkty myokardu jsou tohoto jevu dukazem. Proto se vubec nedivim, ze zabodani maji zanety v telech. A tvrzeni agenta Burese cituji budes mit lehci prubeh a nezemres nebyl do dnesniho dne potrestan. Prachsprosta dezinformace zamerena na depopulacni agendu. Flegr, Bures Babis, Ctvrtnicek, Kohak a jim podobni jednosmernou na Gitmo! Tato propagace genocidy musi byt nalezite potrestana bez milosti bez slitovani. A jeste jedna vec dnes v Bille. Pokladni se me snazila vnutit Billa kartu. Odmitla jsem nacez se me zeptala cituji opravdu si ji nezridite? Slusne jsem odpovedela NE. O smiracke jejich karty nestojim a odmitam zit v koncentraku pod sirym nebem bez mrizi. At si kazdy uvedomi jestli tak chce zit podle jejich pravidel nebo jako svobodny zivy clovek. Rozhodnuti je dobrovolne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout