Klimatické šílenství: Jen v Holandsku 30 miliard eur „spláchnutých do kanálu,“ v Belgii je to ještě horší

Klimatické šílenství: Jen v Holandsku 30 miliard eur „spláchnutých do kanálu,“ v Belgii je to ještě horší

Mimo důsledků jako jsou uhlíkové daně, ukončení využívání fosilních paliv, vyvlastňování, likvidace zemědělství, změna jídelníčku, 15minutová města či plánované klimatické lockdowny, stojí tato šaškárna každou ze zemí, které se do agendy naplno zapojí, nesmírné peníze.

A nejhorší je, že se o tom mlčí.

V Holandsku a Belgii jde nyní o poměrně hojně propírané téma, protože obě země již zasáhlo vyvlastňování a další důsledky politiky EU, která však brzy plnou silou dopadne i na nás.

Každý, kdo tuto politiku skutečně pečlivě sleduje, ví, že je založena na jednom velkém podvodu. Jenže – jak nyní odhalili opoziční politici v obou zmíněných zemích – dokonce i tehdy, kdy bychom jejich podvod akceptovali, se ukazuje, že politika na něm založená absolutně nedává smysl.

Tedy smysl dává jen tehdy, pokud je cílem po všech směrech zruinovat evropské země. A přesně to je zřejmý cíl…

Nejprve se podíváme do Holandska, kde na nesmyslnost klimatické politiky upozornil poslanec za Wildersovu PVV:

Poslanec PVV Alexander Kops se již dříve zeptal ministra klimatu Roba Jettena, k čemu – ve směru ke zmenšení údajného globálního oteplování – povede jeho balíček 122 klimatických opatření v praxi. Jedná se o snížení emisí CO2 o 22 megatun.

Tento klimatický balíček přináší další snížení emisí CO2 o 80 megatun do roku 2030. To je v přepočtu snížení teploty o 0,000036 stupně Celsia, odpověděl Jetten.

Kops pak poukázal na to, že Čína vypouští více než 27 megatun denně. „To by znamenalo, že to, co chce ministr tímto balíčkem za 28 miliard eur ušetřit, Čína anuluje za méně než jeden den.“

V Belgii to je dokonce ještě šílenější.

„Samozřejmě mě nepřekvapuje, že nikdo v tomto parlamentu nemůže říci nebo se neodváží říci, k čemu by nakonec byla ve vztahu ke globálnímu oteplování všechna tato nákladná klimatická regulace ve Flandrech,“ řekl poslanec Sam van Rooy (Vlaams Belang).

„Odpovím sám. Snížení emisí CO2 o 40 procent mezi lety 2005 a 2030, což je pokles o 19,3 megatuny, by podle IPCC odpovídalo 0,0000087 stupňů Celsia. Zaokrouhlené nula stupňů Celsia.“

„A pokud to není dost směšné: 19,3 megatun, které by Flandry měly vypustit za méně než 25 let, vypustí Čína za méně než jeden den. Všichni jste se zbláznili,“ řekl Van Rooy.

Tolik ukázka klimatické politiky EU, praktikované již naplno v Holandsku a Belgii. Jak sami vidíte, tak i tehdy, kdy přistoupíme na celý klimatický podvod, se ukazuje, že je tato politika zcela nesmyslná.

To nakonec jen potvrzuje, že skutečným cílem politiky zeleného údělu je další destrukce Evropy – a to zejména ekonomická a energetická.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Klimatické šílenství: Jen v Holandsku 30 miliard eur „spláchnutých do kanálu,“ v Belgii je to ještě horší

  1. Neviem, či je to k smiechu, ale skôr do plaču. Ani mi tak nie je ľúto tých arogantných hlupákov, čo tam žijú, lebo tých politikov si tam volia stále a stále tých istých a s rovnakým výsledkom. Skôr ma desí, že sa táto politika skrz EÚ prelieva aj k nám. Pritom existuje finančne pomerne nenáročné riešenie, ktoré naviac matke Zem aj prospeje. Zalesňovanie. Jednoduché a účinné. Bude viac vody, viac kyslíka, viac stále potrebného dreva. Bude zelenšia a krajšia celá planéta. Nakoniec k tomu aj tak príde, lenže to už vlastníkom tých bude niekto iný. Ten alebo tí, ktorí toto celé divadlo organizujú a financujú.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout