Holandsko: Je skutečně možné odsoudit Rutteho či Billa Gatese?

Holandsko: Je skutečně možné odsoudit Rutteho či Billa Gatese?

Jak již víte, tak nedávno byla podána žaloba na celkem 17 obviněných ze zločinů, které souvisí s poškozením zdraví takzvanou „Covid  vakcínou.“

K žalobcům patří několik Holanďanů, kterým genové injekce – pod pohrůžkami i omezeními vnucované vládou (asi ve stejném stylu jako u nás) – nezvratně poškodily zdraví.

Obžalovaní jsou však obviněni i z dalších zločinů souvisejících se zaváděním tzv. Velkého resetu. Žaloba byla podána na některé členy nizozemské vlády, rádoby „odborníky,“ kteří vedli tamní covidovou politiku, na propagandistická média, ale i na cizince – mimo jiné na Billa Gatese či Alberta Bourlu.

Stále více lidí se však ptá na to, zda je vůbec možné, že bude 17 obžalovaných zločinců také odsouzeno…

Čtyři muži a tři ženy s poškozením očkováním žalují mimo jiné premiér Rutteho, Billa Gatese, Jaapa van Dissela, viroložku Marion Koopmansovou  a šéfredaktorku NOS (obdoba ČT) Giselle van Cann a Paula Jansena z De Telegraaf (obdoba Seznamu).

Domáhají se náhrady škody.

Tři ze sedmi žalobců utrpěli těžké ublížení na zdraví.

Obětem poškození očkováním pomáhají právníci Arno van Kessel a Peter Stassen z nadace Recht Oprecht. Obžalovaní se podle nadace musí ve stanovený den dostavit k soudu v Leeuwardenu přinejmenším prostřednictvím svého právníka.

„Od 22. listopadu 2023 bude hlavní řízení formálně u soudu a bude zahájeno projednávání občanskoprávního řízení ve věci samé,“ vysvětluje advokát Stassen.

Na otázku Leeuwarder Courant, zda je možné, že budou odsouzeni, odpovídá: „Jistě. Soud je povinen se tím zabývat. Můžete to porovnat s nárokem, který máte vůči svému sousedovi a  můžete ho žalovat u soudu.“

Mluvčí okresního soudu v severním Nizozemsku novinám řekl, že v současné době čeká na reakce všech 17 lidí, kteří byli předvoláni.

„Protože jsou mezi nimi i cizinci, dali jsme všem tři měsíce na to, aby odpověděli. Ale to není povinné, nemusí reagovat.“

22. listopadu bude jasné, kteří obžalovaní se objevili. Některé bude zřejmě zastupovat jejich právník.

Tolik zprávy z Holandska.

I přes jistou naději je stále třeba si uvědomit, že zřejmě jen málokterý soudce si dovolí těmto zločincům stanovit tresty, které si ve skutečnosti zaslouží.

Lze předpokládat, že tresty – pokud vůbec soudce nějaké uloží – budou spíš symbolické.

Nicméně i v případě, že soud nedopadne ve prospěch žalobců, budou zločiny alespoň v Holandsku medializovány a pokud už nic jiného, může soud „probudit“ další spáče.

V listopadu budu samozřejmě vše kolem dění u soudu sledovat a o výsledcích vás informovat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Holandsko: Je skutečně možné odsoudit Rutteho či Billa Gatese?

  1. soudní brod daleko, tak gaťata Gatěse zůstanou suché, možná si ucvrkne, až se bude chechtat, že vše běží lépe než aktualizace hownows

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout