Beverly Hills: Také milionářská oblast Los Angeles byla drsně postižena „woke“ politikou demokratů (videa)

Beverly Hills: Také milionářská oblast Los Angeles byla drsně postižena „woke“ politikou demokratů (videa)

Co si zvolíte, to také máte – či budete mít. Je zajímavé, že různé celebrity a miliardáři volí přesně ty, kdo přináší ničivou politiku ve stylu amerických demokratů nebo – pokud bychom měli zůstat u Evropy – progresivistů, jejichž cílem je devastace životní úrovně drtivé většiny lidí.

V USA se nyní šíří skrz demokraty právě taková politika, která mnohé trestné činy prakticky téměř vůbec netrestá, případně nabízí jen velmi symbolické tresty, které nikoho nezastraší.

Nedávno jsem se někde zmiňovala o politice, která v mnoha oblastech USA povoluje krást – a to zcela beztrestně. Jde zejména o Kalifornii, jejíž současný guvernér zcela dekriminalizoval například krádeže a rabování v obchodech, pokud při tom zloděj nepoužije zbraň.

Zjistila jsem, že mnoho lidí nechce věřit, že by se něco podobného mohlo odehrávat v Los Angeles – městě celebrit, miliardářů a Hollywoodu. V minulosti jste zde již mohli vidět několik záběrů z tohoto města, které dokazují, že se ho to týká přímo bytostně.

A pro ty, kdo stále pochybují o tom, že by se něco podobného mohlo vyskytovat přímo  v oblasti, kde žijí boháči a celebrity, přináším několik ukázek toho, co se děje ve vyhlášené čtvrti bohatých – Beverly Hills…

Obyvatelé luxusní enklávy Beverly Hills v jižní Kalifornii dostávají to, pro co hlasovali, poté, co vlna rabování změnila liberální utopii na virtuální město duchů uprostřed kyselého ekonomického pozadí, kde bylo 11 populárních obchodů zcela uzavřeno – včetně ikonické lokality Barneys.

Podívejte se sami, rabování se nevyhnulo žádným obchodům – od klenotnictví přes paruky až po parfumerii:

Nyní virální video TikTok odhaluje, že  Beverly Hills se stalo městem duchů.

Mezi další obchody, které byly uzavřeny, patří Brooks Brothers, All Saints a luxusní dámský módní obchod Escada, podle Daily Mail, který poznamenává, že jak obchodní domy Escada, tak Barneys v posledních letech vyhlásily bankrot.

Uzavřené obchody, které zahrnují také maloobchodníky se smíšeným zbožím jako Rite Aid a Chipotle, a dokonce i populární možnost cvičení SoulCycle, zavřely své dveře na Wilshire Boulevard, takže oblast ztratila svou dřívější přitažlivost. 

Jejich smutný úpadek znamená odklon od dlouholetého rozkvětu oblasti, kdy kapela Weezer dokonce napsala píseň s textem „Beverly Hills, to je místo, kde chci být“.

Mezitím maloobchodníci v Kalifornii trpí velkou vlnou kriminality a Sorosem vycvičenými okresními prokurátory, kteří odmítají stíhat zločince.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Beverly Hills: Také milionářská oblast Los Angeles byla drsně postižena „woke“ politikou demokratů (videa)

  1. Jistě, kritika demokratů je v mnohém oprávněná. Jenže v USA jsou jen dvě strany, a tou druhou jsou republikáni. A ti zase mají v programu vytvoření oligarchie (nebo její dotvoření do absurdity) a ožebračení normálních lidí. Takže vybíráte ze dvou špatných věcí. Těm co volí demokraty se tedy vůbec nedivím. Je to jako u nás – vol koho chceš, můžeš si jen vybrat, co která strana zlikviduje. Nakonec se zlikviduje vše. To je moderní demokracie. A tím, že USA mají většinový systém, který umožňuje jen dvě strany, které prakticky nelze vyměnit, tak jsou na tom s demokracií ještě hůře než my.

    1. ešteže demokrati nepoznajú oligarchov typu Soros, Gates, Clinton, že? tieto hovädá priamo ničia usákovo dotovaním ultraľavičiarskych organizácii typu BLM, antifa a výsledky sú skurvene rýchle a skrátka kecáš kokotiny!

      1. „oligarchov typu Soros, Gates“ zbohatli právě díky pravicovému vládnutí. Pokud tedy necháte „volný trh“ aby odměňoval takovéto lidi, pak je musíte nechat, aby aby svoje peníze využili tak, jak uznají za vhodné. Pravicové vlády jsou špatné vždy, protože podporují velké rozdíly majetku a ty dovolí, aby si bohatí měnili právo a spravedlnost podle svého. Pokud jde o levici, ta samozřejmě může prosazovat nesmysly, ale také se může zastávat pracujících lidí. Což ale nemůže dělat, pokud je řízená oligarchy, které vytvořilo pravicové prostředí. Těm více vyhovuje destabilizace společnosti, kterou pak mohou snadněji ovládat svými penězi. Problém je v tom, že i levice je dnes ovládána pravicí, protože není dostatečně radikální na likvidaci kapitalismu a nesouměřitelných rozdílů (nikoliv nerovných, ale nesouměřitelných, dohledejte si rozdíl) . Takto prostě kapitalismus funguje.

  2. Už teraz sa teším ,kedy tlupa čiernych násilníkov zabije Schwarzeneggera /symbol americkej nadvlády, arogancie, hviezdnych manierov, posadnutosti peniazmi, nevzdelanosti, manželskej nevery, pseudoumenia, pohŕdania žiadateľmi o autogram či fotku atď. číslo 1/ aj s jeho gorilami. Prípadne aj Madonnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout