Africké obohacení: Mačetový útok ve vlaku v Itálii (video)

Africké obohacení: Mačetový útok ve vlaku v Itálii (video)

V současné době se objevilo video mačetového útoku, při kterém vloni došlo k jednomu zranění, přičemž oběť byla útočníky zároveň okradena.

Násilí zachytily bezpečnostní kamery v regionálním vlaku, který spojuje Lecco a Milán: skupina mladých cizinců byla zatčena poté, co napadla a okradla nezletilého.

Dva Afričané ve věku 22 a 25 let byli zatčeni policií z Lecco na základě obvinění z loupeže, těžkého ublížení na zdraví a nezákonného nošení zbraně poté, co napadli mladíka ve vlaku tím, že ho udeřili mačetou a způsobili mu zranění obličeje.

Výtěžek z krádeže, mobilní telefon a taška, které byly nalezeny u dvou cizinců, byly vráceny oběti, která byla na místě ošetřena zdravotnickým personálem.

Po dalším vyšetřování bylo zjištěno, že gang zlodějů tvořily celkem čtyři osoby.

O tom, že je mačeta oblíbeným „společníkem“ afrických obohacovačů dokonce i cestou do Evropy, svědčí i tyto záběry (zejména od 0:36):

Ovšem poslední video, které je – podobně jako to první – z Itálie, ukazuje, že ne každý africký vetřelec má u sebe mačetu, když se chystá loupit. Tomu ve videu se pokus o loupež nevyplatil, záhy dostal přesně to, co si zasloužil:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout