Studie:  100 % pitvaných případů náhlé myokarditidy je v příčinné souvislosti s injekcí COVID

Studie: 100 % pitvaných případů náhlé myokarditidy je v příčinné souvislosti s injekcí COVID

Specialisté jako Dr. Peter McCullough pečlivě sledoval dopad očkovací kampaně proti COVID-19, zejména s ohledem na obavy z myokarditidy související s vakcínou. 

Toto video z vigilantfox.substack .com ukazuje několik případů, kdy mladí lidé náhle zkolabovali a zemřeli jen za posledních osm měsíců.

Mezinárodně uznávaný kardiolog Dr. Peter McCullough se objevil v pořadu Del Bigtreeho minulý čtvrtek a vysvětlil, že FDA předem věděla, že myokarditida související s vakcínou bude problémem.

Zde je časová osa, kterou Dr. McCullough představil:

  • V říjnu 2020 FDA na svém zasedání poradního výboru VRBPAC (Vaccines and Related Biological Products Advisory Committee) oznámila, že myokarditida by mohla být možným důsledkem vakcín proti COVID.
  • V červnu 2021 FDA veřejně připustila, že vakcíny mohou způsobit zánět srdce neboli myokarditidu.
  • Myokarditida je historicky dobře známé onemocnění, které někdy vzniká v důsledku infekce viry, jako je parvovirus a coxsackievirus. Pacienti s diagnózou myokarditidy byli obvykle odrazováni od cvičení kvůli riziku srdeční zástavy v důsledku adrenalinového návalu, zejména v časných ranních hodinách.

Tím se dostáváme k aktuálním obavám z očkování proti COVID-19.

Dr McCullough zdůraznil, že nyní existuje rozsáhlá literatura – přesněji 800 recenzovaných studií – o myokarditidě vyvolané vakcínou. 

Zejména dvě kohortové studie od Mansuguana a Beurgina & Muellera poukazují na znepokojivé statistiky: po očkování, zejména po druhé a třetí dávce, vykazovalo 2,5 % účastníků známky poškození srdce. 

To je značné číslo vzhledem k velkému počtu lidí, kteří byli celosvětově očkováni.

Zdravé srdce závisí na harmonickém převodním systému, který zajišťuje rovnoměrnou depolarizaci a repolarizaci. Jakékoli poškození srdeční tkáně, bez ohledu na to, jak malé, může tento systém narušit. 

Toto poškození nebo zjizvení může mít za následek zpomalenou depolarizaci v postižené oblasti. To se může vyvinout v to, co je známé jako ventrikulární tachykardie (VT), tj. rychlý srdeční tep, který lze u postižených krátkodobě pozorovat. 

Pokud se tento stav zhorší, může způsobit fibrilaci komor, což je vážný stav, kdy postižený může náhle spadnout na zem.

Dr McCullough zdůraznil závažnost těchto případů a odkázal na článek v předtiskovém systému.

Lékaři Peter McCullough, Roger Hodkinson, Aseem Malhotra a William Makis spolu s Nicolasem Hulscherem z University of Michigan napsali studii s názvem „Myokarditida vyvolaná Covid-19 prokázaná pitvami“.

„Nyní máme jasné důkazy z pitev: 100 procent případů jsou fatální myokarditidy způsobené vakcínou,“  řekl  Dr. McCullough. Jejich výzkum potvrdil, že 100 procent pitvou potvrzených případů, kdy byla myokarditida způsobená vakcínou hlášena jako možná příčina smrti, bylo v příčinné souvislosti s vakcínou.

Výše uvedení autoři provedli komplexní přehled všech pitevních zpráv publikovaných do 3. července 2023 a podrobně popsali případy myokarditidy, které mohou souviset s očkováním proti COVID-19. Kauzalitu hodnotili tři odborníci specializující se na srdeční patologii.

Výsledky: Z původního souboru 1691 studií splnilo kritéria pro zařazení 14 prací s celkem 28 pitevními případy. Ve většině případů (26 z 28) byl postižen pouze kardiovaskulární systém. 

Ve 2 případech bylo zjištěno, že myokarditida byla způsobena multisystémovým zánětlivým syndromem (MIS). Pozoruhodné je, že průměrná doba mezi poslední dávkou vakcíny COVID-19 a úmrtím byla 6,2 dne, s mediánem 3 dny. 

K většině úmrtí došlo do týdne po očkování. Nezávislý přehled zjistil, že všech 28 úmrtí bylo v příčinné souvislosti s očkováním proti COVID-19.

Pokud by tvrzení a zjištění prezentovaná v této studii zůstala nezpochybnitelná, očkování proti COVID-19 by mohlo být považováno za největší lékařský omyl v historii.

Velmi podrobné video k tomuto tématu v angličtině najdete zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.6]

3 thoughts on “Studie: 100 % pitvaných případů náhlé myokarditidy je v příčinné souvislosti s injekcí COVID

  1. Celý cirkus řízený centrálně celosvětově musel být výhodný pro svině u koryt i jejich nohsledů, jen málo zemí do šapitó nešlo a ty byly na pranýři nebo se o nich nepsalo. Naopak čím větší pitomost, tak růst blbosti platný vždy ve stejné době a jediný „správný“. Například rouške, alias jak chytit slona plácačkou na muchy…

    1. Velmi průkazných případů nevýskytu srdečních chorob lze získat u Amišů, Švédů, Bělorusů, oproti toxínami opichaných zemí. Ono stačí, že jich násobně přibylo, jen chybí čistí vůči normálu.

    2. Koronafašistické klekaní WHO zvonice aplikované ateisty mělo za následek klekaní na nenosiče koronafašistické módy i módních výstřelků z pouti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout