Kdo financuje iniciativu měst bez masa, mléka a aut?

Kdo financuje iniciativu měst bez masa, mléka a aut?

Jak již víte, tak asi 1000 měst z celého světa se již přidalo k iniciativě, která počítá s maximálním omezením spotřeby masa a mléka v daném městě, ale také s ukončením vlastnictví soukromých aut (uvádí se 0 masa, 0 mléka a 0 aut v osobním vlastnictví do roku 2030) a silným omezením další spotřeby (oblečení, lety apod.).

U nás se k této iniciativě přidala Praha a také Nové Město na Moravě. Mimochodem, víte, proč právě Nové Město na Moravě?

Starostou je tam šéf socanů Šmarda, takže tímto nám SOCDEM, jak se dnes přejmenovaná bývalá ČSSD nazývá, ukazuje, jakou politiku razí. Tvrdě proglobalistickou a proti lidem. Takže je jen dobře, že je tato partaj mimo parlament.

Připomínám, že iniciativa vychází z plánů Agendy 2030 a WEF, podle které se má ve jménu klimatické agendy zcela ukončit konzumace živočišných produktů a provoz aut na fosilní paliva, ale i další spotřeba.

Postupně se má přejít na sdílení, přičemž v bezhotovostní společnosti se bude velmi lehce kontrolovat spotřeba každého jedince – a tedy i dodržování daných pravidel.

Města, která podporují Velký reset pod heslem „nikdo nebude nic vlastnit, vše se bude sdílet a všichni (globalisté) budou šťastni,“  jsou zpravidla vedena zelenými fanatiky, progresivistickými socany nebo všeobecně ultralevicí.

Ti zpravidla podporují celou ničivou klimatickou agendu a je zřejmé, že se jen u této iniciativy nezastaví.

Jenže víte, kdo tuto iniciativu inspirovanou Schwabovým WEF financuje? Jde samozřejmě o další globální zločince, kteří mají ve zvyku financovat cokoli, čím rozvrátí společnost…

Mezi hlavní sponzory a partnery organizace C40 Cities Climate Leadership Group, ke které se dnes hlásí již 1000 měst, patří Open Society Foundations George Sorose, Clinton Foundation a Světová banka.

Michael Bloomberg, prezident skupiny, je sám přepravován soukromými tryskáči a limuzínami do svých mnoha sídel po celém světě. Za rok vykoná až 700 cest.

Bloomberg má přístup k několika soukromým letadlům, ale chce lidi nás omezit na jeden krátký let každé tři roky.

Pravděpodobně předstírá, že mu záleží na jeho uhlíkové stopě tím, že kupuje bezcenné kousky papíru zvané uhlíkové kredity. Jeho portfolio nemovitostí se skládá z „nejméně 11 domů“ a vlastní flotilu luxusních osobních vozidel:

Aby vyhovoval svému luxusnímu jmění, vlastní sedan Mercedes-Benz Maybach. Jeho Audi R8 je tím, které ukazuje atletické zosobnění. Vlastní také  SUV, které je dnes povinné v domově každé celebrity, Cadillac Escalade je laděn v černé barvě. Poté, co se s jedním nespokojil, vlastní další plnohodnotné SUV od Chevroletu.

Bloomberg a další zelení propagátoři říkají lidem, že jejich auta poháněná fosilními palivy ničí planetu, a přesto mají obrovskou sbírku benzínových žroutů.

Chtějí postavit mléko mimo zákon: Zahrnuje to i kojení? Docela jistě je to mléčný výrobek a ženy a děti vydechují ten zlý CO2, neznečišťující, čistý plyn, který způsobuje, že rostliny prospívají.

Tito miliardáři vytvářejí masivní znečištění a indoktrinují lidi, aby podlehli klimatické propagandě.

To, co v jejich propagandě nikdy neuvidíte, jsou vědecká data, která ukazují přímou korelaci mezi mlékem a teplotou, automobily a teplotou, masem a teplotou, populací a teplotou, spotřebou a teplotou nebo CO2 a teplotou.

Teplota kolísá bez ohledu na to, co dělají ostatní proměnné.

Také neuvidíte žádnou korelaci mezi žádnou z těchto proměnných a bouřkovou aktivitou nebo hladinou moře.

Pokud neexistuje žádná korelace, nemůžete předpokládat příčinnou souvislost. Je to všechno jeden velký podvod.

A ostudné je, že se najdou města, která se k tomuto podvodu aktivně přidávají…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Kdo financuje iniciativu měst bez masa, mléka a aut?

  1. Zabiť vegána nie je zločin. Ani fanatika, ktorý vymýva mozgy ľudí rečami o prospešnosti tohto zvráteného spôsobu stravovania. Moslimovia sa však určite postarajú o to, aby plán opísaný v článku nevyšiel. Oni sami sa halal mäsa a stravy vôbec nikdy nevzdajú.

  2. Budoucnost bez masa, mléka, aut a peněz plánují ti největší boháči světa, kteří se doma válí v miliardách dolarů. Je to směšné a nikdy se to nemůže podařit realizovat protože 20% obyvatel světa už ví o koho jde, co chystají. Je jich tak směšně málo, že se lidí bojí a jenom díky prolhaným a uplaceným médiím a zrádným nenasytných politikům se jim částečně daří. Už jsou ale téměř všichni po mnoha utajených desetiletích někteří staletích dobře známý.

  3. Na ta jejich debilní pravidla jim kašlu. Nehraju a nebudu hrát hru klimatických psychopatů a šílenců. Věřím, že takových nás je víc. Jsem svobodný člověk, ne ustrašená ovce.

  4. nové město na Moravě se od toho ještě muže odtrhnout Šmarda a jeho Socdem kdysi ČSSD je defakto mrtvá strana stačí se zbavit poslední jejich bašty v novém městě na Moravě a budou v zapoměni už napořád příští volby určitě projedou a od planu se možná ustoupí což určitě nehrozí v Praze tam jsou lide vygumovaní natolik že v Praze změnu nečekám

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout