Rozsáhlá kriminální historie Pfizeru – korupce prokázána i u nás

Rozsáhlá kriminální historie Pfizeru – korupce prokázána i u nás

Pfizer je nejžalovanější firmou na světě. Za každou další žalobou byly tisíce mrtvých, ale v důsledku pak pouze pokuta. A to taková, která nikdy tuto firmu nemohla zlikvidovat.

Tentokrát se ve stručnosti podíváme na korupční praktiky, v jejichž výčtu však jistě mnohé chybí. Snad netřeba připomínat neprůhledné jednání šéfky EK Lejnové a její utajované SMS se šéfem Pfizeru Bourlou.

A v onom výčtu najdete i malou zmínku o tom, že také v našich končinách se našli jedinci, kteří se dali touto zločineckou firmou korumpovat…

Dlouho předtím, než byly vydány „vakcíny“ operace Warp Speed, farmaceutický gigant Pfizer spáchal de facto masovou genocidu prostřednictvím zločinů souvisejících s léky, včetně nezákonných a zkorumpovaných marketingových praktik, uplácení lékařů a potlačování negativních výsledků zkoušek, abychom jmenovali alespoň některé.

To vše a mnohem více je podrobně odhaleno ve spisech společnosti Pfizer, což je množství přesvědčivých důkazů, které odhalují společnost Pfizer jako dlouhotrvající zločineckou organizaci a nezákonnou trestnou činnost související s drogami, která si vyžádala životy a živobytí nevýslovných milionů po celém světě.

Ačkoli o tom globalisty kontrolovaná média a politický aparát nikdy nebudou informovat, Pfizer je vinen z masové vraždy, protože korporace jsou nyní podle amerických zákonů „lidé“. A soubory Pfizer to vše vynášejí na světlo jako nikdy předtím v historii.

Rychlý pohled zpět do roku 1994 ukazuje, že společnost Pfizer zaplatila ministerstvu spravedlnosti (DoJ) za urovnání různých obvinění, že společnost lhala o produktu na výrobu srdečních chlopní, aby získala federální souhlas. Společnost Pfizer zatajila obavy o bezpečnost produktu, který zabil stovky pacientů.

Na konci této ságy musela společnost Pfizer zaplatit vyrovnání ve výši 200 milionů dolarů – což je pakatel ve srovnání se zisky, které společnost na produktu vydělala. Ukazuje se, že vyrovnání a penále jsou jen jednou položkou v provozních nákladech Big Pharma.

V roce 1996 podala společnost Pfizer experimentální drogu 200 nigerijským dětem, aniž by o tom informovala jejich rodiče, natož aby získala povolení používat je jako lidské pokusné králíky. Jedenáct z těchto dětí zemřelo a u mnoha dalších došlo k poškození mozku, selhání orgánů a/nebo paralýze.

O několik let později, v roce 2001, rodiny obětí zažalovaly společnost Pfizer a tvrdily, že jejich děti byly využívány jako pokusní králíci. Pfizer byl také obviněn z porušení Norimberského kodexu tím, že vystavil děti „krutému, nelidskému a ponižujícímu zacházení“. 

Případ byl nakonec stažen, což společnosti Pfizer umožnilo pokračovat v masovém vraždění.

Společnost Pfizer najala nájemné vrahy, aby vydírali lidi, kteří se snažili přivést společnost k odpovědnosti za zločiny proti lidskosti.

V roce 2007 nigerijská vláda zažalovala Pfizer o 7 miliard dolarů. Žaloba obvinila společnost Pfizer z „provádění nezákonných experimentů, při nichž byly zabity nebo postiženy děti“ a neinformovala o těchto experimentech místní zdravotnické úřady ani rodiče dětí.

O tři roky později uniklé depeše ministerstva zahraničí odhalily, že Pfizer najal vyšetřovatele, známé jako nájemné vrahy, aby vydírali nigerijského generálního prokurátora, aby stáhl žalobu. Tyto snahy byly úspěšné a vedly k tomu, že Nigérie v roce 2009 žalobu stáhla.

Ve Spojených státech v roce 2002 společnost Pfizer souhlasila s vyrovnáním ve výši 49 milionů dolarů v jiném případě týkajícím se jejího léku na cholesterol Lipitor. Pfizer podvedl federální vládu a 40 států předražením Lipitoru, což společnosti jen v roce 2001 přineslo 6,45 miliardy dolarů.

A pak jsou tu četné „studie“, které společnost Pfizer v průběhu let zmanipulovala. Ve skutečnosti o těchto manipulacích psaly v roce 2008 New York Times a došly k závěru, že společnost Pfizer odložila nebo zastavila zveřejňování „negativních“ studií, které odhalovaly její léky, včetně Neurontinu v té době, jako nebezpečné a neúčinné.

Dr Kay Dickersin, profesor medicíny na Johns Hopkins University, přezkoumal studie společnosti Pfizer a dospěl k závěru, že ohromujících 80 procent „pozitivních“ studií bylo publikováno v úplných článcích v časopisech. Naopak jen 38 procent „negativních“ studií se vůbec objevilo v odborných časopisech – a jen zlomek z nich jako úplné publikace.

V roce 2009, po uvedení svého léku na játra Rezulin, musela společnost Pfizer zaplatit 750 milionů dolarů za urovnání 35 000 jednotlivých soudních sporů, které tvrdily, že lék způsobil selhání jater nebo smrt. Díky vyrovnání s Food and Drug Administration (FDA) však Rezulin mohl zůstat na trhu další tři roky.

Téhož roku byla společnost Pfizer usvědčena z nezákonného úplatkářství a reklamních praktik souvisejících se čtyřmi přípravky Pfizeru: Bextra, Geodon, Zyvox a Lyrica a byla mu uložena pokuta 2,3 miliardy dolarů – do té doby nejvyšší pokuta v USA.

O rok později bylo společnosti Pfizer nařízeno zaplatit dalších 142 milionů dolarů jako odškodné za porušení federálních zákonů proti vydírání podvodným prodejem a marketingem Neurontinu. Porota v tomto případě zjistila, že společnost Pfizer porušila zákon RICO.

Společnost Pfizer má také dlouhou historii plateb lékařům a dalším zdravotnickým pracovníkům za propagaci jejích smrtících produktů a účast na konferencích a dalších přednáškových akcích. V roce 2010 společnost zaplatila těmto jednotlivcům 20 milionů dolarů za nelegální propagaci drog.

Ve stejném roce podala společnost Blue Cross žalobu na společnost Pfizer a obvinila společnost z nezákonného uplácení 5 000 lékařů tím, že jim poskytla okázalé dovolené v Karibiku, golf, masáže a jednorázové platby v hotovosti za prodej léků a lékařského vybavení Pfizer.

O dva roky později americká Komise pro cenné papíry a burzu obvinila společnost Pfizer z porušení zákona o zahraničních korupčních praktikách za to, že podobné věci prováděla mimo USA v zemích jako Bulharsko, Čína, Chorvatsko, Česká republika, Itálie, Kazachstán, Rusko a Srbsko. 

V tomto případě se Pfizer spokojil s pouhými 60 miliony dolarů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Rozsáhlá kriminální historie Pfizeru – korupce prokázána i u nás

  1. doufejme že AFD bude ve vládě totež v Rakousku FPO a bude rust alternativa po cele EU aby se zarazilo to šilenstvi s pandemickou smlouvo WHO a změny MZP na konci května 2024 bude poslední pokus to zvratit jinak už bude Totalita

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout