Robert F. Kennedy svými argumenty uzemní moderátorku BBC, která obhajuje vakcíny (video)

Robert F. Kennedy svými argumenty uzemní moderátorku BBC, která obhajuje vakcíny (video)

Mainstreamoví „novináři“ jedou samozřejmě podle notiček a pokud nejsou schopni argumentovat, tak se uchýlí k napadání oponenta, kterého původně chtěli v debatě rozcupovat.

Přesně na takové jednání je již zvyklý i R.F. Kennedy, zejména pak tehdy, když se hovoří o vakcínách. Debatu v podobném stylu vedl také s moderátorkou BBC, která se ho snažila znemožnit, ale nakonec vše dopadlo úplně jinak, než jaká byla její představa…

Robert F. Kennedy Jr. se postavil proti skupině „expertů“, kteří tvrdili, že vakcíny jsou „jasně bezpečné“.

Kennedy tvrzení globalistů vyvrátil v rozhovoru pro BBC, který se stal virálním na sociálních sítích. Během rozhovoru Kennedy rozebírá tvrzení pomocí základní logiky, klade jednoduché otázky a cituje veřejně dostupná data.

Moderátorka BBC se ho ptá na dopis, který dostal prezident Donald Trump. Dopis podepsalo a podpořilo 350 různých organizací, které tvrdí, že vakcíny jsou „jasně bezpečné“.

Pokračuje tím, že 350 organizací souhlasí s tím, že „solidní lékařská literatura“ vyvrátila, že by vakcíny mohly být nebezpečné.

Moderátorka naznačuje, že Kennedyho názory na bezpečnost vakcíny musí být mylné, protože dopis je v rozporu s jeho prohlášeními.

RFK Jr. však odpovídá tvrdými fakty a realitou.

Ptá se moderátorky, jak lze vakcíny považovat za „jasně bezpečné“, když americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb (HHS) zaplatilo více než 3,3 miliardy dolarů jako odškodnění za poškození zdraví a úmrtí související s očkováním.

Kennedy pak tvrdí, že s dětmi se zachází jako s předměty na jedno použití.

Ptá se, jestli je správné žít v zemi, kde vláda může říct: „Uděláme vaše dítě nemocné nebo jej zabijeme, abychom zachránili další dítě.“

Demokratický prezidentský kandidát pak cituje údaje, které ukazují, že mnohem více dětí zemřelo na vakcíny proti spalničkám než na nemoc samotnou.

RFK Jr. pak roztrhá citované „odborníky“ a zpochybňuje, jak mohou být takové organizace důvěryhodné, když prokazatelně lžou v tak důležité otázce.

Minulý měsíc  pro změnu RFK Jr. kritizoval federální a globální zdravotnické agentury za to, že během pandemie tlačily na masové lockdowny veřejnosti.

Během úterního rozhovoru ve stylu radnice se Seanem Hannitym z Fox News RFK Jr. poznamenal, že lockdowny byly porušením „protokolů připravenosti na pandemii.“

Kennedy kritizoval agentury veřejného zdraví za podporu plánů zbavit veřejnost jejich svobod. RFK Jr. řekl divákům, že akce byly zcela v rozporu se zavedeným postupem, který by měl být během takové akce podniknut.

„To, co dělali, porušilo veškerou ortodoxii,“ poznamenal Kennedy.

„WHO, CDC, DHS a všechny tři dopisové agentury přemýšlely o pandemiích už sto let. A velmi, velmi pečlivě pracovali na protokolech připravenosti na pandemii. A všechny tyto protokoly říkají, že byste nikdy neměli izolovat populaci,“ říká.

„Nemůžete zastavit respirační virus uzamčením,“ pokračuje Kennedy.

„Ve skutečnosti to zesílíte, protože se to šíří uvnitř uzavřené komunity.“

Citoval historická lékařská pojednání, která již dávno kritizovala blokovací opatření jako prostředek k omezení šíření virů.

„A všechny ortodoxní protokoly byly takové, že dáte nemocné do karantény, chráníte zranitelné a pak necháte obyvatelstvo jít dál. Protože když zavřete továrny, zabíjí to lidi,“ řekl RFK Jr.

„Nezaměstnanost zabíjí lidi.“

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Robert F. Kennedy svými argumenty uzemní moderátorku BBC, která obhajuje vakcíny (video)

  1. Líbí se mi RFK, že stále prudí koronafašisty, u nás se zem slehla. Nebýt majáčku Slovanky.

    Lidé už se proberte, nejvyšší čas před 2. kolem toxíny, šmírování, udávání a pasu Velkého bratra. Copak neumíte kupecké počty 1 a 1, což trochu používat vlastní hlavu?

  2. Politici, takzvaní odborníci, felčaři a prodejní novináři nikdy ani náznakem nepřiznali, že by za covidárny bylo něco špatně. Přitom bylo špatně úplně všechno, co dělal stát, co doporučovali takzvaní odborníci a felčaři a co šířila mainstreamová média. Ukázalo se to naprosto jasně. Jenže spousta lidí pořád věří „autoritám“ a pokud od nich neuslyší, že to bylo jinak, budou dál věřit tomu, že tady byla nějaká strašná pandemie smrtelné choroby na kterou zemřely desetitisíce lidí a že bychom nejspíš umřeli všichni, kdyby nás nezachránila moudrá opatření vlády, hadry na hubě a účinné vakcíny. S takovou to můžou klidně kdykoliv spustit znovu a oni to určitě udělají. Jen doufám, že lidí, kteří se probrali, bude dost na to, aby se to těm darebáků už nepovedlo zopakovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout