Probouzení mas: Po celém Holandsku se objevují billboardy se jmény zločinců, kteří stanou před soudem za „covidové“ zločiny

Probouzení mas: Po celém Holandsku se objevují billboardy se jmény zločinců, kteří stanou před soudem za „covidové“ zločiny

Jak již víte, tak nedávno dostali v Holandsku všichni zločinci z „doby covidové“ předvolání k soudu.

Jde jak o politiky, kteří se  aktivně účastnili covidového podvodu, tak i o všechny, kdo pomáhali šířit lži a manipulovat lidmi – tedy o propagandisty z mainstreamových médií, jejichž úkolem bylo šířit strach, rozdělovat společnost a podporovat vládní loutky.

Připomínám, že soud by měl proběhnout již v listopadu a žaloba je unikátní tím, že dané jedince nežaluje pouze ze zločinů z „doby covidové“ a poškození zdraví  genovými injekcemi, ale základem žaloby je i jejich účast v celé agendě (Agenda 2030, Velký reset) – v Holandsku většinou pod přímým vlivem WEF a Bilderbergu.

Nadace Rechta Oprechta zahájila soudní řízení u soudu v Leeuwardenu, ve kterém sedm žalobců s poškozením očkováním proti koronaviru žalovalo 17 obžalovaných, včetně nizozemského státu a odcházejícího premiéra Rutteho, za jejich poškození.

Tento postup je prvním postupem na světě, ve kterém žalobci rozsáhle vysvětlují a zdůvodňují, že Covid-19 není nemoc, ale je součástí projektu Covid-19: The Great Reset.

Každý z žalovaných je žalobci osloven společně a nerozdílně soukromě z důvodu údajné účasti žalobců na tomto projektu.

Obraz

ObrazObraz

Recht Oprecht poznamenává, že zveřejnění tohoto řízení slouží rovněž veřejnému zájmu. Z tohoto důvodu se nadace zavázala k takzvanému projektu Mediadoeken. Každý je zván k účasti na tomto projektu ve veřejném zájmu.

Nadace říká, že v zemi se již přihlásilo mnoho vlastníků půdy, kteří na svých pozemcích umístí billboardy se jmény obžalovaných.

Tato mediální plátna slouží výhradně k informování nizozemského lidu o průběhu řízení před soudem v Leeuwardenu.

Obraz

 

Obraz

Tento měsíc budou billboardy vystaveny na mnoha místech v Nizozemsku. Nadace vyjadřuje velkou naději, že stále více hrdinů povstane a umístí a zaplatí za billboardy v Nizozemsku.

Nyní byly umístěny první billboardy.

Na plátnech jsou jména viroložky Marion Koopmansové, odcházejícího premiéra Rutteho, Diederika Gommerse, šéfredaktorky NOS (obdoba naší ČT) Giselle van Cannové, bývalého šéfredaktora De Telegraaf  Paula Jansena a Sigrid Kaagové (ministryně) z WEF.

„Naši severní sousedé do toho jdou! Celá země plná transparentů a soudních obsílek. Klobouk dolů!“ odpovídá belgický plastický chirurg Jeff Hoeyberghs.

Obraz

Tolik aktuální zprávy z Holandska. Připomínám, že další zemí, kde se aktuálně řeší zločiny nedávno minulých let jsou USA, ale nově také Austrálie, kde se již vyměnila politická reprezentace, přičemž noví Senátoři tlačí na vyšetřování.

V Austrálii oběti poškození vakcínami podaly „historickou“ hromadnou žalobu mimo jiné proti vládě. Vláda je obviněna z nedbalosti a / nebo spáchání úředního pochybení.

Stěžovatelé tvrdí, že vláda učinila nepravdivá a zavádějící prohlášení o nebezpečí covidu, aby přesvědčila lidi, aby se nechali očkovat.

V době, kdy byly vakcíny proti covidu schváleny v Austrálii, bylo známo, že 1 z 1000 starších pacientů v Norsku zemřel po očkování vakcínou Pfizer.

Přesto byly vakcíny schváleny a úmrtím starších lidí po očkování bylo možné zabránit, říká australská lékařka Melissa McCannová. Myslí si, že je to neslýchané.

McCannová hovořila s mnoha zaměstnanci pečovatelských domů, kteří zaznamenali dramatický počet úmrtí po očkování.

Kromě toho bylo zjištěno, že jeden pacient utrpěl srdeční zástavu a zemřel dva měsíce po druhé injekci během klinických studií společnosti Pfizer. Další pacient zemřel tři dny po první injekci Pfizeru na infarkt.

Řada dalších subjektů také zemřela po zástavě srdce nebo rakovině. Podle společnosti Pfizer a regulátora FDA neexistovala žádná souvislost s vakcínou.

Australský hlídací pes léků TGA prokázal příčinnou souvislost mezi počtem úmrtí u dětí a covidovou injekcí. Dokumenty o tom byly ukryty a musely být odtajněny prostřednictvím žádosti Woo.

McCannová poznamenává, že dochází k probuzení a mnozí se obracejí zády k farmaceutickým firmám.

Nedávno na řadě konferencí odhalila, jak australští regulátoři zakrývají úmrtí v důsledku očkování. Tato odhalení šokovala zemi.

Konference byly zcela vyprodané a zúčastnilo se jich mnoho tisíc znepokojených Australanů.

Australský senátor Malcolm Roberts o hromadném případu řekl: „Mnoho desítek tisíc poškozených. Nadměrná úmrtnost 30 000 lidí s největší pravděpodobností v důsledku covidových injekcí.“

Více informací k australským žalobám naleznete zde. Umíte-li anglicky, více o žalobách si můžete poslechnout i ve videu:

 

Během podzimu by měl být znám vývoj jak žalob holandských, tak australských. Pokud by se podařilo alespoň v jedné z uvedených zemí všechny politické i mediální zločince odsoudit, byla by to naděje i pro další země…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 43 Průměrně: 4.7]

7 thoughts on “Probouzení mas: Po celém Holandsku se objevují billboardy se jmény zločinců, kteří stanou před soudem za „covidové“ zločiny

 1. Byl by to velký precedens, ovšem tak moc loutková vláda jako stávající v ČR je be.ohledná a dokáže okecat cokoliv. A mnoho Pepanů v ČR věří tomu, co slyší ve lživých masmédiích. Zase se budou vyhazovat v přemíře nakoupené vakcíny protože jim prošla životnost ? Lidem byl dán náhubek politické korektnosti pro lepší fungování NWO, Agendy 2030. Také je známo, že horizontální řízení je nejúčinnější. Do televizí ani nebudou zvání odborníci s jinými názory, než má vláda a jejich poskoci. Například prof. Beran nebude zván. Jistě budou pro veřejnou spotřeby zvání na „exkluzivní“ vyjádření kofři jako Prymula, Smejkal, Konvalinka, Maďar, Chlíbek, Hořejší, Flégr. Zle, matinko, zle.

  1. Hledá se kdo: Hořejší chlívek hadrem vysmejčí po ugrofinském domnělém kříženci osla.

   Podobnost se spoluviníky čistě náhodná.

 2. Podľa vyjadrenia britských politikov, ďalšia plánovaná plandémia by mala prísť do 5 rokov a bude ňou pravdepodobne vtáčia chrípka a už sa samozrejme „vytvárajú“ mRNS očkovacie látky proti tejto chorobe… Nie nadarmo EU objednala niekoľko stoviek milionov mRNA očkovacích látok proti „neznámej“ chorobe. WHO tlačí pandemickú dohodu, aby prevzala vládu nad „postihnutými“ krajinami novou plandémiu a samorejme hlavný zločinec, ktorý ovláda samotné WHO a je zapletený do samotných mRNA očkovacícj jedov Gaťe-s avizoval novú plandémiu pred rokom na rok 2024-2025, teda hneď po schválení pandemickej dohody WHO ! Takže sa máme na čo tešiť ! Som zvedaví, koľko tupých, alibistických či komfortných ľudí naletí šírenému strachu, vydierania či diskriminácii. Depopulácia, ku ktorej sa už otvorene hlási Gaťe-s či mnohí predstavitelia WEF a vlády USA pokračuje, keďže väčšine živých obetí je to stále jedno and nepodvolených mysliacich, vrátane prebudených je stále menšina ! Obávam sa, že jedy stále pôsobia, a to najhoršie – masové zomieranie je ešte len pred nami… Kiež by som sa mýlil a nemal pravdu. Bol by som šťastný, verte mi…

 3. politici nestaci obesit, treba pokracovat: sudnictvom, policia, vojsko, rozviedka, MUDrci, farmacie, tajne sluzby, media, Blackrock,…300, …

 4. Za lzivy vyrok cituji agenta stb Burese Budes mit lehci prubeh a nezemres! Babis, ale original by mel byt za tento lzivy zvast potrestany okamzite a bez slitovani. Ale mozna si svuj trest uz vybral sam, kdo vi? Ze toho zmrda zastupuje dvojnik je naprosto neprehlednutelne. Nejak se nam zmensil kluk jeden. A dalsi na radu by mel prijit Flegr. Nedokaze totiz vysvetlit kam se ztratila chripka a ten fakt ze vakciny jsou biozbrane!! A samozrejme postavit pred vojenske soudy dalsi propagatory genocidy! Norimberk 2 na ty lidske zrudy. Ja vubec nejsem sto pochopit, jak za mrzky peniz prodali svoji soudnost, svoje svedomi dalsim krvelacnym bestiim a propagatotum depopulacni politiky. Svedomi ze jsem vrah v bilem plasti jim asi nic nerika. Vsechny tyto umyslne a ukladne vrazdy musi byt potrestany bez slitovani a bez milosti! Tato vedoma a zamerna genocida naroda tem zmetkum nesmi za zadnou cenu projit bez trestu! A potrestat verejne!

  1. a nevynechat nikoho doktory sestřičky i ti co to do lidi pichali by měli nest tvrdou odpovědnost jako spolupachatele samozřejmě všechny ministry zdravotnictvi Media Magory typu Flegr, Chlibek, Madar a podobně nikoho nevynechat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout