„Pokrokové“ USA: Političtí vězni jsou drženi v otřesných podmínkách

„Pokrokové“ USA: Političtí vězni jsou drženi v otřesných podmínkách

USA je banánová republika bez jakýchkoli pravidel a s dvojím metrem vůči vlastním občanům, zaručující beztrestnost zločincům ve vládě a likvidující opozici.

Zatímco mnohá americká města či dokonce celé státy legalizují rabování a další nenásilnou kriminalitu, systém jde proti těm, kdo s ním nesouhlasí, úplně stejným způsobem jako nejhorší diktatury.

Vězně, kteří nikoho neokradli ani nepoužili násilí, drží v podmínkách, které lze nazvat mučivými.

Zatímco ti, kdo rabovali, zakládali požáry a ničili v řadách BLM ani nestanuli před soudem a chodí po svobodě, mnozí z těch, kdo 6.1.2021 v davu vešli do policií zpřístupněného Kapitolu, kterým pouze procházeli, aniž by jim v tom někdo bránil, byli odsouzeni na mnoho let do vězení.

Od samého počátku se objevovaly zprávy o mučení těchto vězňů a o otřesných podmínkách, jimž jsou vystaveni. Nyní se podařilo získat záběry z věznice, které potvrzují, že podmínky, které museli (či mnozí stále musí) snášet, lze nazývat mučením disentu.

A co víc, takto jsou drženi i vazebně věznění odpůrci současného režimu, kteří ještě ani nestanuli před soudem.

Politický vězeň Ryan Samsel je od 6. ledna 2021 ve vězení bez soudu.

Během dvou a půl let bez soudu byl Ryan přesunut do 17 různých zařízení. Ryan byl od svého zatčení v lednu 2021 bit, zneužíván, mučen a zanedbáván.

Začátkem tohoto týdne obdržel The Gateway Pundit exkluzivní fotografie z vězeňské cely Ryana Samsela v FDC ve Filadelfii. Cela byla velká jako skříň s neustále rozsvíceným světlem.

V cele byla tenká modrá matrace, žádné prostěradlo ani přikrývky, žádné oblečení a on tu byl držen pět měsíců v kuse.

Fotografie jsou prostě šokující. To se dnes děje v Americe.

Ryan řekl The Gateway Pundit v rozhovoru tento týden: „Byl jsem držen v této cele – a to asi pět, šest měsíců.

Dokonce vám mohu říct, že to, co se děje, je, že soudce ve skutečnosti volal a snažil se se mnou spojit, protože jsem nebyl v běžné cele.

Chyběl jsem jim a říkali, že se neukážu u soudu. Říkali, že se neukážu u lékaře. Ale oni mě tam mezitím  drželi…

Jak jsem řekl, byla zima, nonstop svítilo světlo, nebylo tam žádné okno. A to mě následovalo z Virginie. Když jsem byl ve Virginii, byly tam stejné podmínky.“

Ryan popsal stejnou situaci ve Virginii:

„Byla to centrální regionální věznice ve Virginii (CVRJ). Byl jsem tam držen a oni to nazvali rezervací tvrdé cely, což znamená, že nemáte přístup k telefonu, nulové kapesné, nulové oblečení, protože si myslí, že se oběsíte a jste pod neustálým dohledem.

Jste neustále pod dohledem. Světlo musí svítit 24/7. Jste zavření v cele. Neexistuje žádné východisko. Okna ve Virginii byla zakryta černou rohoží, takže nebylo vidět ven.  Je to zbavení všeho.“

Ryan řekl The Gateway Pundit, že nejsou povoleny žádné knihy, žádné dopisy, žádné fotografie. Nic. Žlutý kbelík byl jeho záchod.

Ryan věří, že ho vláda měsíce mučila, aby udal ostatní. Dokonce Ryana několikrát zbili a drželi ho pod zámkem, aby nemohl s nikým komunikovat.

Toto mučení se dnes odehrává v Americe.

Kde je Republikánská strana?

Kde je ACLU, Amnesty International a Human Rights Watch?

Ryan není jediný. Mnoho vězňů z 6. ledna bylo drženo měsíce v mučivých podmínkách, desítky byly odsouzeny k extrémním trestům za nenásilné trestné činy.

Tak přesně toto jsou „pokrokové a humánní“ USA…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

4 thoughts on “„Pokrokové“ USA: Političtí vězni jsou drženi v otřesných podmínkách

  1. za toto moze trump. on zvolal ludi na kapitolu a potom sa na nich vykaslal a ked ich demokrati zacali hadzat do basy za pokus o statny prevrat, tak sa na nich vykaslal tiez. nehovoriac o nevinnej babitchovej ktoru tam zastrelili bezdovodne a nikto nebol potrestany(na bitchute by malo byt este video z tejto vrazdy). ano, usa je bananova republika, moderna verzia. ale za toto vsetko moze trump. trump toho nasluboval pred volbami nesktuocne vela, hlavne zabasnut hilary a ocistit vladu od korupcie a tienovej vlady uradnikov, a nic z toho nesplnil. a z nejakeho dovodu ho ludia stale chcu volit buduci rok.

  2. Z USA je mi zle, někde jsem četl že ta věznice (kde je běžné mučení a původně to byla námořní základna) na Guantanámu má od Kuby zákaz tam být. Takže USA dělají, že tam jsou v nájmu s tím, že peníze za pronájem končí někde ve Švýčarské bance.

  3. A liberálni fašisti majú ešte tú drzosť hovoriť niečo o „porušovaní ľudských práv“ v Číne, Iráne, Rusku, Sýrii… Ešte aj Stalin bol oproti americkým tyranom prenasledujúcim tamojších vlastencov /už dlhé roky/ úplný amatér.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout