V Kalifornii byla vypálena klinika poskytující potraty až do porodu a změny pohlaví

V Kalifornii byla vypálena klinika poskytující potraty až do porodu a změny pohlaví

Síť amerických klinik „Planned Parenthood“ byla kdysi založena jedním z největších novodobých amerických eugeniků, otcem Billa Gatese. Jeho syn nadále dědictví svého otce podporuje značnými sumami – asi tak jako jakýkoli jiný depopulační projekt.

Právě v Kalifornii byly před časem uzákoněny potraty až do porodu, přičemž tamní politici se neštítí ani myšlenky, že by se tento zákon mohl rozšířit až na vraždu novorozenců – tedy dětí až do 28 dní po porodu.

Tyto satanistické praktiky jsou tedy blízké i klinikám, které potraty provádí, Pro ně to znamená víc klientek a lepší „kšefty.“

Mimo potratů ve všech fázích těhotenství se některé z těchto klinik věnují i jedincům, kteří si hodlají měnit pohlaví, což je v případě Kalifornie umožněno i dětem.

Kalifornská klinika Planned Parenthood (plánované rodičovství) shořela do základů při požáru o třech stupních poplachu.

El Centro Planned Parenthood bylo údajně v plamenech v časných ranních hodinách v úterý, přibližně ve 2 hodiny ráno.

Klinika poskytovala pozdní potraty také obyvatelkám Arizony, kde je potrat po 15 týdnech těhotenství zakázán.

Hasičům trvalo přibližně tři hodiny, než požár uhasili.

Podle zprávy The Intercept začal požár v hromadě předmětů darovaných Armádě spásy, která sdílí plot s klinikou.

V budově nebyli žádní pacienti ani personál a nebyla hlášena žádná zranění.

Americký úřad pro alkohol, tabák, střelné zbraně a výbušniny pomáhá hasičskému sboru El Centro při vyšetřování příčiny požáru.

„Toto zdravotní středisko bylo vždy majákem pro přístup ke kvalitnímu a soucitnému sexuálnímu a reprodukčnímu zdraví v lékařsky nedostatečně obsluhované oblasti a sloužilo jako bezpečné útočiště pro lidi cestující z jiných států, aby získali přístup k životně důležité péči, kterou potřebovali a nemohli dostat jinde.

Dopad této ztráty bude pociťován v celé komunitě i mimo ni,“ řekla Darrah DiGiorgio Johnson, prezidentka a generální ředitelka organizace Planned Parenthood of the Pacific Southwest.

Planned Parenthood je největším poskytovatelem potratů v USA.

Pacienti z vyhořelé kliniky jsou odkazováni na Planned Parenthood v jiných krajích, s výjimkou těch, kteří hledají léčbu změny pohlaví, která je poskytována prostřednictvím telehealth.

Tolik zpráva z USA. Lze předpokládat, že byl požár založen úmyslně, protože ne každému se samozřejmě líbí legální vraždy již plně vyvinutých dětí nebo změna pohlaví u dětí, někdy i bez souhlasu rodičů.

Těchto klinik je ovšem v USA spousta (ale takto radikální zákony mají zatím jen v Kalifornii), takže činnost tohoto zařízení bude přesunuta jinam.

Tyto depopulační kliniky jsou také slušně dotovány jak státem, tak z fondů Sorosovy OSF nebo Gatesovy nadace, takže o svoji budoucnost se nemusí obávat.

A to možná ani v případě, že se žháři zaměří i na další podobná zařízení. Jejich miliardářští mecenáši pro takové „služby“ prostory vždy najdou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

One thought on “V Kalifornii byla vypálena klinika poskytující potraty až do porodu a změny pohlaví

  1. Nebolo by od veci, keby v Kalifornii miestni opičiaci a hispánci začali lúpiť a podpaľovať aj vily celebrít /často pochybných/…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout