Norsko: Muž byl násilně uzavřen na psychiatrii jen za jeho negativní názory na mRNA, WEF či klimatickou agendu

Norsko: Muž byl násilně uzavřen na psychiatrii jen za jeho negativní názory na mRNA, WEF či klimatickou agendu

Diktatury mají za cíl maximální umlčení disentu, což se děje nejen cestou cenzury a potlačování nepohodlných názorů, ale mnohdy také kriminalizací disentu.

A pokud není dostatek nástrojů pro kriminalizaci nepohodlných jedinců, pak se využijí i jiné prostředky – třeba umístění na uzavřené oddělení psychiatrie, kam jsou jinak běžně umisťováni třeba muslimští vrazi a teroristé.

Příběh, který se odehrál v Norsku, by se ve skutečné demokracii nemohl NIKDY stát. Je vlastně jen důkazem faktu, který si mnozí z nás dávno uvědomují: v žádné skutečné demokracii nežijeme.

Jedná se o Nora jménem Trond Harald Haaland. Dlouho otevřeně hovořil o věcech, jako je Světové ekonomické fórum, změna klimatu a očkovací pasy. Zveřejnil hodně o nadměrné úmrtnosti, kterou jsme viděli po zavedení vakcín mRNA.

Jinými slovy, je to člověk, který nevěří narativu mainstreamových médií. Myslí sám za sebe. A aktivně kritizuje norský zdravotnický systém za to, co se stalo během pandemie.

Mimo jiné začátkem tohoto roku poslal dopis vysoce postavenému lékaři ve svém regionu, ve kterém požadoval zastavení covid očkování dětí ve věku 5 až 11 let.

Poté ho někdo anonymně nahlásil na policii jako „psychicky labilního“. Podle všeho, co se podařilo zatím zjistit, ho měl nahlásit nějaký extremista z Antify.

Na základě tohoto anonymního tipu pak policie kontaktovala zdravotní systém.

To je vše, co bylo potřeba, aby dva „zdravotníci“ spolu se dvěma uniformovanými policisty dorazili k jeho dveřím a násilím odvlekli muže pryč a zavřeli ho na uzavřené psychiatrické oddělení.

Jaké bylo ospravedlnění k tak drastickým opatřením?

Muž na Facebooku zveřejňoval „konspirační teorie.“ Konspirační teorie, jako je mluvení o vakcínách mRNA a nadměrných úmrtích, o Klausi Schwabovi, a že nevěří v člověkem způsobenou změnu klimatu.

   

Vedoucí lékař řekl o problému toto:

„Když je zdravý a stabilní, nezveřejňuje a nezajímá se o tato témata (klimaskepse, covid, očkování a další). Není to normální chování, které nyní projevuje, vzhledem k tomu, jaký je, když je zdravý. Je stále tajnůstkářský a podezřívavý.“

Jinými slovy, podle lékaře muž není „zdravý,“ když píše o věcech, jako je zastavení očkování dětí mRNA, a že nevěří oficiálnímu příběhu o změně klimatu.

Aha, takže ten doktor četl jeho příspěvky na facebooku? Ne, doktor neměl ani facebookový účet!

A tak se 19. července u dveří obviněného Nora objevila policie, aby ho odvlekla pryč. Ve stejný den sdílel příspěvek o tom, že Francie schválila nový zákon, aby úřady mohly na dálku aktivovat kameru, mikrofon a GPS na telefonech podezřelých.

Trond Harald Haaland sdílel tento příspěvek s vlastním komentářem:

„Asi to dělají dlouho. Snowden o tom věděl. Co když hacknou váš telefon… Budou vás pronásledovat  a nikdy byste to nikomu nemohli dokázat a mohli byste být prohlášeni za šílence, mohou udělat pár bláznivých věcí… Nikdo by vám nevěřil. Mohou to dělat celý den… Možná to někdo zažil?“

Ve stejný den, kdy to zveřejnil, se u jeho dveří objevila policie a byl násilně odveden.

Během doby, kdy byl zavřený, se mu staly některé velmi znepokojivé věci. Něco, co by se v demokracii dít nemělo.

Nesměl jít ven a nadýchat se čerstvého vzduchu, protože tam nechtěl být. Jeho advokátka také požádala, aby mohla být přítomna, když měl primář schůzku s jejím klientem, ale byla odmítnuta.

Takže co se vlastně stalo?

  1. Muž zveřejňuje na sociálních sítích věci kritické k mainstreamovému narativu.
  2. Někdo anonymní ho nahlásí na policii.
  3. Policie ho nahlásí do zdravotnictví.
  4. Dva „zdravotníci“ a dva policisté přicházejí k jeho dveřím ve stejný den, kdy sdílí příspěvek o vládním dohledu.
  5. Odtáhnou ho a násilím zavřou.
  6. Není mu dovoleno vyjít na čerstvý vzduch.
  7. Má zakázánu přítomnost právníka na schůzce s primářem.

Nakonec, po 9 dnech zadržování, byl muž propuštěn poté, co porota v kontrolní komisi pro psychiatrickou zdravotní péči rozhodla, že neexistuje žádný důvod pro jeho násilné zavření.

Takže bylo rozhodnuto, že je nezákonné ho zavřít. Zjevně.

Ale skutečnost, že se to mohlo stát, a že byl zavřen na 9 dní, je velmi znepokojující.

Když to mohou udělat jemu, mohou to udělat komukoli dalšímu. A když jim to bude i nadále procházet, může dojít k zavírání lidí se „špatnými“ názory na psychiatrii v masovém měřítku…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Norsko: Muž byl násilně uzavřen na psychiatrii jen za jeho negativní názory na mRNA, WEF či klimatickou agendu

  1. To by musel mít člověk vlastní ochranku – bezpečnostní agenturu, osobní strážce…. v každém státě je největším zločincem stát. Výborný stát je Island. Na emigraci prý Chille nebo Argentina,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout