Neuvěřitelné: Německý mainstream konečně přiznal, že existují smrtelné šarže genových injekcí

Neuvěřitelné: Německý mainstream konečně přiznal, že existují smrtelné šarže genových injekcí

To, o čem jste si na těchto stránkách mohli přečíst již před více než rokem a půl  – a co bylo cenzurováno jako „dezinformace“ – nyní píše i německý mainstream.

Opět se tak potvrzuje, že to, co je odkazováno do sféry dezinformací a konspirací, se dřív či později stane realitou, zatímco samotný mainstream ze všeho vychází jen jako nechutný propagandista.

Nyní, kdy tedy již opakovaně prokázaný fakt musela konečně potvrdit i korporátní média, která po celou dobu genové jedy propagují, se opět ukazuje, že tzv. „ověřovatelé faktů“ – jak se dnes říká cenzorům – nejsou strážci „jediné pravdy,“ ale pouze tupé propagandy.

Nedalo mi nevzpomenout i na to, jak genové jedy propagovali naši zkorumpovaní politici (kteří si sami píchli vitamínovou šarži), rádoby odborníci a také – jistě velmi dobře zaplacený  – Čtvrtníček, který se tak spolu s několika dalšími členy angažované umělecké úderky může nyní  „chlubit“ tím, že propagoval aplikaci smrtících látek.

Systémová média a samotné farmaceutické společnosti již tedy musí přiznat to, o čem kritické mozky a alternativní média již nějakou dobu informují: Některé šarže injekcí mRNA Pfizer/BioNTech vedly k fatálním vedlejším účinkům obzvláště často.

Pokud by se informace, které již dávno přinesla alternativní média, necenzurovaly, mohlo to zachránit mnoho životů – zejména pak lidí, kteří bezmezně věří mainstreamu.

Je to neuvěřitelné, ale německý Welt“ skutečně píše o devíti nadprůměrně smrtelných šaržích léku Pfizer/BioNTech, které byly použity na začátku očkovacího experimentu.

Tato informace je založena na studii dánských vědců: „Tato čtyři procenta, všechna z prvních šarží, způsobila polovinu všech úmrtí hlášených v Dánsku v souvislosti s očkováním.“

Ale to není všechno: části postižených šarží šla také do Německa, což je důvod, proč se o tom zmiňuje právě tamní mainstream. Zmiňuje se také o kolísání obsahu mRNA v závislosti na šarži a skutečnosti, že EMA z tohoto důvodu kontaktovala společnost BioNTech.

Následně článek také poukazuje na to, že již na jaře 2021 – krátce po zahájení očkovacích kampaní – byly v odborných kruzích známy „silné obavy“ ze strany EMA ohledně kvality experimentálních vakcín.

Zejména farmaceutická společnost byla informována o „fragmentované a změněné mRNA“ krátce před zahájením očkování. Vyšetřování se zaměřilo na šarže EJ6796, EJ6797, EM0477, EJ6136, EJ6134, EK9788, EJ6789, EJ6790 a EP9598 – většina těchto šarží byla hlášena i zde na stránkách zhruba před rokem a půl.

Jenže tehdy byly tyto informace propagandisty z korporátních médií a státem placenými cenzory nálepkovány za „dezinformace.“ Nyní je tedy celkem jasné, kdo je zde hlavním dezinformátorem.

Když jiné médium také informovalo o smrtících dávkách, tisková agentura AFP dokonce reagovala „kontrolou faktů“ a tvrdila, že je to podvod. Dokonce o tom byl dotazován „odborník“, který hovořil o „zcela vymyšleném“ tvrzení.

Nyní německý „Welt“ oznamuje velký obrat: „Těchto devět šarží, vysvětlují dánští vědci, představuje 18krát více úmrtí než v následné výrobě vakcín.“

A mainstreamoví lháři dokonce tvrdí, že tato informace se prý objevila teprve nedávno:

„Dánové si všimli, že s těmito šaržemi může být něco v nepořádku, až na jaře 2023.“

Konkrétně to znamená zhruba rok poté, co na problém s těmito šaržemi upozornila alternativní média. Pokud jde o míru úmrtnosti, ukázalo se, že nejnebezpečnější šarže měly 1104krát větší pravděpodobnost, že způsobí smrt než ty „neškodné“ (pravděpodobně placebo).

Farmaceutický expert, který se v době původních odhalení smrtících šarží ptal, zda výrobci vakcín někdy požádají o řádné schválení, také hovoří o vážných nedostatcích ve skladování a manipulaci:

„Nikdo neví, jak dlouho se dávky vakcíny povalovaly v centrech nechlazené a jak dobře byli zaměstnanci vyškoleni v zacházení s tímto velmi citlivým produktem.“

Článek také přináší do hry chyby ve výrobním procesu, které byly známy již před nějakou dobou. Německý profesor chemie také poukazuje na skutečnost, že nejnebezpečnější šarže byly v Dánsku použity téměř 80 000krát, ačkoli jedna šarže je dostatečná pro asi 1 milion dávek:

„Šarže mohly být staženy.“ Existuje tedy kromě nedbalé produkce i zastírání? V každém případě se novinář také ptá, zda politický tlak vedl ke „spěchu“ ve výrobě a tím ke zvýšení počtu obětí.

EMA však i přesto stále tvrdí, že u žádného přípravku nebyly zjištěny žádné bezpečnostní problémy související s šarží.

A je to ještě zajímavější: BioNTech prý dokonce vedl interní seznam, ve kterém bylo zdokumentováno 20 nejnebezpečnějších šarží. Tam najdete další várky, o kterých se v sektoru alternativních médií psalo už dávno…

Samozřejmě, že skutečnost, že toto téma nyní zasahuje i německý mainstream, ještě není masovým fenoménem, ale zjevně novinářským étosem jediné autorky, která již v minulosti kladla kritické otázky.

Například nedávno mluvila o poškození očí po podání covid injekcí. Byla to také ona, kdo vedl rozhovor s odborníkem, který kritizoval schválení přeočkování na základě údajů od osmi laboratorních myší.

Kritizovala také nedostatečné hlášení vedlejších účinků. Tato mise však pravděpodobně není náhodná: loni zveřejnila, že ona sama, bohužel, utrpěla poškození očkováním.

Teď se snaží přinést pravdu jako osamělá bojovnice ve své redakci. Je tedy i v rámci Německa ojedinělým případem.

I to je důvod proč lze pochybovat, že například náš propagandistický mainstream tyto informace zveřejní…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 45 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Neuvěřitelné: Německý mainstream konečně přiznal, že existují smrtelné šarže genových injekcí

  1. Marně čekám odolného právníka, který přežil atak toxíny a dal to sviním vyžrat. MUDr. Šmucler s povislou tváří byl vzorný dezinformátor, taky by mohl se špetkou do mlýna a nějakého ostrého hocha najmout. Hrr na ně!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout