Německo: Soud propustil na svobodu syrského recidivistu, ten záhy přepadl a okradl důchodkyni

Německo: Soud propustil na svobodu syrského recidivistu, ten záhy přepadl a okradl důchodkyni

Tento případ je jen další z mnoha jemu podobných, které potvrzují v Německu panující justiční zvůli.

Represivní složky se nyní mnohem víc soustřeďují na odpůrce režimu než na skutečné zločince, zejména pak pokud pachatelé pochází z řad hostů Merkelové a Scholze.

Ti jsou prakticky beztrestní až do doby, než někomu způsobí fyzickou újmu. A i pak se spíš než do vězení dostanou do psychiatrické léčebny.

Syrský „specialista na vysklívání“ je zodpovědný za rozbití 245 čelních skel automobilů. V Hamburku bylo nasazeno 10 vyšetřovatelů v civilu, aby zastavili 31letého Firase A.

Soudce se však nad specialistou slitoval a propustil ho z vazby na svobodu. To byla zkáza pro 84letou důchodkyni. Firas ji přepadl u bankomatu, zranil ji a s kořistí utekl. Nyní po něm policie opět pátrá.

Pokud jde o zahraniční „kvalifikované pracovníky,“ němečtí soudci vykazují maximální ústupky, aby je udrželi v zemi. Syřan Firas A. byl opakovaně přistižen při řízení bez řidičského průkazu.

29. dubna už toho měli policisté dost, zabavili mu klíče od auta. To ho prý rozzuřilo natolik, že vyrazil ven s kladivem a poté děsil motoristy na západ Hamburku. Na svůj účet si připsal nejméně 245 rozbitých čelních skel.

Od května do června bylo ve službě celkem 10 vyšetřovatelů v civilu, aby ho nakonec chytili při činu. Při prohlídce mu policisté zabavili kladivo a nože.

31letý muž byl díky chápavému soudci rychle propuštěn a záhy byl opět přistižen – světe div se – při řízení bez řidičského průkazu. Pro justici tato recidiva zjevně stále nebyla důvodem k tomu, aby Syřana poslala do basy a opět byl propuštěn na svobodu.

Jeho další obětí byla starší žena, která si vybírala peníze z bankomatu před nákupním centrem „Osdorfer Born.“ Firas A. brutálně vytrhl peníze z rukou důchodkyně, ale ona se statečně bránila a bojovala s ním.

Peníze spadly na zem, pachatel jich část sebral a utekl.  84letá žena odnesla přepadení modřinami na ruce a řeznou ranou.

Díky všudypřítomným bezpečnostním kamerám bylo vyšetřovatelům rychle jasné, že tohoto muže dobře znají.

Pachatelem je Firas A., syrský specialista na vysklívání, který udělal kariérní skok a stal se brutálním lupičem.

Šest hlídkových vozů po něm bezprostředně po činu neúspěšně pátralo.

Syrský recidivista, kterého justice považovala za menší nebezpečí než například odpůrce protiústavních covidových restrikcí, tak zatím zůstává na svobodě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německo: Soud propustil na svobodu syrského recidivistu, ten záhy přepadl a okradl důchodkyni

  1. Čítal som,že Nemecko plánuje do krajnosti zjednodušiť naturalizáciu „nevyhnutných pracovných síl“, čiže moslimských /resp. ukrošských/ parazitov. Nič iné ako somálsky a neskôr saudskoarabský scenár /domyslite si, čo tým naznačujem / si tento odporný štát nezaslúži – a platí to aj pre mnohé iné krajiny „vyspelej“ Európy…

  2. Měli by jsme se soustředit na neprověřené uprchlíky u nás kteří kradou ,znásilňují, zabíjí .Jsou k nám pouštěni bez prověření ,vězni,recidivisté,organizované skupiny ,všichni se jim skládají na dávky a trpí jejich násilnosti a trestnou činnost která je bagatelizována . .Odvádění pozornosti na uprchlíky v jiných zemích neřeší naše problémy. Ukliďme si nejdřív doma,kde nám za chvíli nebude pomoci.
    https://gloria.tv/post/dXEgmaeTZ1Ys4tb4g7gDadXLg
    https://gloria.tv/post/Nhb9mv6qnL6E4enSBLHpQuvno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout