Jihoafričanka byla znásilněna 6 černochy, její snoubenec byl zavražděn (video)

Jihoafričanka byla znásilněna 6 černochy, její snoubenec byl zavražděn (video)

Podle videa natočeného Jihoafričankou, která se jako mnoho dalších bělochů stala obětí útoků černých rasistů, je mnoho podobných činů veřejnosti utajováno a je tedy pravděpodobné, že je vražd, loupeží a znásilnění mnohem víc než kolik případů vychází ve známost.

Mladá žena, která zřejmě vzhledem k věku v JAR ani nezažila jiný režim, než ten současný, je nespokojena s tím, jak jsou běloši vyvražďováni, aniž by se to nějak zásadně řešilo. Chybí jí protesty v ulicích či jiné akce, které by něco mohly změnit.

Mezitím se spíš zdá, že země následuje příkladu Zimbabwe a dřív či později budou běloši nuceni odejít jinam. To by nakonec zřejmě bylo nejlepší. Lze si totiž živě představit, jak by to v zemi po kompletní likvidaci bílé populace vypadalo.

Možná podobně jako v již zmíněném Zimbabwe, které se záhy po vyhnání bělochů stalo krachující zemí. Nebo jako v Libérii, která byla založena pro otroky z USA, ale historie této velmi chudé země je historií válek – zejména mezi původním obyvatelstvem a americkými potomky otroků.

Takže asi nejlepší by bylo, kdyby konečně bílí JAR opustili – a to přesto, že tuto zemi, kde se narodili, považují za svoji vlast. Pokud se nechtějí 24 hodin denně bát o svůj život, nic jiného jim zřejmě nezbývá.

Pak bychom teprve viděli, jak si v zemi bez bělochů samotní černoši poradí. Proč jim tedy zemi jen pro černé nedopřát?

Na druhou stranu je třeba zmínit i to, že mnozí černoši si uvědomují, kam se země začne ubírat, pokud bílí odejdou. Takže rozhodně ne všichni černoši si odchod bílých přejí.

Nicméně těch, kteří se „výprav na bělochy“ účastní je také dost a žádný běloch, který v zemi nadále setrvá, si nemůže být jist svým životem, majetkem a zdravím…

A nyní již slíbené video – mladá žena byla hromadně znásilněna 6 černochy, kteří zavraždili jejího snoubence poté, co vtrhli do jejich domu:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Jihoafričanka byla znásilněna 6 černochy, její snoubenec byl zavražděn (video)

 1. Nezabúdajme,že v JAR žijú aj miešanci a Indovia – a netrúfam si ani tipovať, aký osud ich čaká, ak aj oni ostanú v najnebezpečnejšej krajine sveta a neopustia ju.

  1. Indove v JAR jsou casto retail – obchodnici. Tipicky vecerky nebo obchody s hadrama. Tim je urceeno ze jsou tercem pravidelneho okradani. Kdo se nechce nechat okrast, toho zbiji nebo zavrazdi.

 2. tam musejí trpět Stockolmským syndromem že tam zustavaji běloch mezi Negrama nikdy nebude v bezpeči radši bych emigroval do Ruska než žit mezi Negry

  1. Kým bude Putin prezidentom, radšej odporúčam emigrovať do Bieloruska. V žiadnom prípade nie do Maďarska, ani do Poľska!

   1. s Ruskem to je složitější ale život tam není špatný doporučuji ti dat si na youtube odběr Rusko Slovenské přiatelstvo https://www.youtube.com/@ruskoslovenskepriatelstvo1528 nemusíš mít rad Putina i já ho beru s rezervou ale Rusko je velká až ohromně velká krajina a o tom jak se tam žije lžou pomalu všichni s Madarskem tolik problém nemám a Polsko tam se musí hlavně dostat do vlády Konfederace aby se neštvalo do války ale do Polska bych nešel už tuplem tam se bude realizovat VelkoPolsko a to se mě tolik neliby ale v tom Rusku žit není hrozný jsou konzervatvni uchylaky tam nepodporuji a ctěji odkaz předku ne jako tady život v Rusku si představit dokažu i že bych tam žil jen ta Azbuka 😬 na to jsem už blbej dost

  1. nevím proč neodejdou třeba do Ruska Putin jim před několika lety slibyl tak na co čekají až je povraždi asi to budou stejni vygumovanci jako voliči pětizmrdu jak se zda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout