„Je to idiot!“ Obyvatelka Maui odsuzuje Joe Bidena za to, že upřednostňuje Ukrajinu před Havají (video)

„Je to idiot!“ Obyvatelka Maui odsuzuje Joe Bidena za to, že upřednostňuje Ukrajinu před Havají (video)

Předpokládám, že současné požáry na Maui otevřely oči tamním voličům Bidena, jichž je tradičně většina, protože Havaj patří k dlouholetým baštám demokratů.

Zatímco Biden cpe další a další peníze do „černé díry“ na Ukrajině (kde má on sám i jeho syn své vlastní zájmy, takže část peněz se zřejmě vrací do jejich vlastních kapes), na občany postižené ničivou katastrofou kašle.

V době požárů byl na dovolené, kterou přerušil jen krátce, aby nyní odjel na další dovolenou. Osud obyvatel Maui – v tomto případě dokonce převážně jeho vlastních voličů – ho nijak nezajímá a opakovaně odmítá odpovídat na otázky týkající se ničivých požárů.

Jedna obyvatelka Maui odsoudila Joe Bidena za to, že poslal miliardy dolarů na Ukrajinu, zatímco ignoroval havajské obyvatele trpící v důsledku požárů.

Při požárech na Maui zemřely stovky lidí a Joe Bidena to nijak nezajímá.

Historické město Lahaina bylo zcela zničeno požáry.

V márnicích docházejí pytle na mrtvoly.

Joe Biden slíbil jednorázové platby ve výši 700 dolarů na domácnost lidem vysídleným kvůli požárům poté, co bezcitně smetl otázky o rostoucím počtu obětí.

Poté, co poslal více než 100 miliard dolarů na Ukrajinu, nabídl Biden jednorázovou platbu 700 dolarů Američanům, kteří trpí. Neuvěřitelné.

 

„Proč se nestaráte o to, co máte na starosti, místo toho, abyste tyto prostředky poslali na Ukrajinu nebo kamkoli jinam? Postarejte se nejprve o lidi u nás. Biden? Je to idiot!“ řekla obyvatelka Maui Rebel News.

V jejich domovech byly nalezeny ohořelé ostatky celých rodin schoulených k sobě. Jde o neuvěřitelné neštěstí, které však vládu nezajímá.

Jak tedy sami vidíte, tak Fialovo upřednostňování Ukrajiny před vlastní zemí není nijak ojedinělé, totéž se děje i v USA (ale také v mnoha dalších zemích).

Podpora dalšího financování Ukrajiny je nyní v USA již mnohem menší než v Evropě.

Nakonec to možná pomůže ještě víc zdiskreditovat demokraty u voličů, kteří si uvědomí, že opětovná volba Bidena (či spíše nějaké další loutky nastrčené místo něho) je cestou do pekel…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “„Je to idiot!“ Obyvatelka Maui odsuzuje Joe Bidena za to, že upřednostňuje Ukrajinu před Havají (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout