JAR: Útoky na farmy bělochů se stupňují, otec zachránil malé dcery a manželku, zatímco sám byl zastřelen

JAR: Útoky na farmy bělochů se stupňují, otec zachránil malé dcery a manželku, zatímco sám byl zastřelen

V JAR se posledních téměř 30 let karta postupně obrací a v době, kdy je protibělošský rasismus prosazován po celém světě, dochází k rekordním útokům na bílé farmáře.

Po nedávné výzvě černého politika na předvolebním shromáždění došlo k dalším útokům na farmy, včetně vražd. Poslední útok, při němž byl zavražděn farmář, jeho žena postřelena a děti jen tak tak unikly, se ukázalo, že jde předně o zabíjení, neboť na farmě nakonec nebylo nic ukradeno.

Hrdina, farmář Duane Smith, obětoval svůj život, aby zachránil svou ženu Ingrid a dvě dcery ve věku 8 a 10 let, když byla rodina napadena na své farmě v Randfonteinu u Johannesburgu poté, když dorazila domů ve čtvrtek večer, 3. srpna.

Duane dostal pět kulek do hrudníku a zemřel vestoje, když bránil svou rodinu legální střelnou zbraní.

Když jeli domů v rodinném náklaďáku, čekali na ně dva útočníci vyzbrojení AK-47, líčí youtuber Willem Petzer.

„Následoval děsivý útok, když útočníci začali střílet na rodinný vůz. S neochvějným odhodláním Duane okamžitě vystoupil z vozu a působil jako lidský štít, aby ochránil své milované před útokem.

Duane začal střílet na útočníky svou vlastní zbraní, postavil se mezi útočníky a svou ženu a dcery a mezitím dostal pět kulek do hrudi. Duanovo neochvějné odhodlání přetrvávalo až do smrtelného výstřelu do hlavy, který tragicky ukončil jeho život.

„Při pokusu utéct před útočníky a dostat dvě malé holčičky do bezpečí uvnitř domu, byla Ingrid zasažena kulkou do zad, když před nimi utíkala. Nic nebylo ukradeno. Nebyla to loupež, to byla poprava,“ řekl Petzer.

2. srpna byl v Biesiesvlei v severozápadní provincii Dr. Carel Nel nalezen zavražděný ve svém domě poté, co byl jeho dobytek nalezen bloudící po silnici.

V posledních dvou týdnech došlo k devíti útokům na farmy a třem vraždám na farmách, hlásí Maroela Media. Podle Římského výzkumného institutu došlo v červenci v Jižní Africe k jednadvaceti útokům na farmy a čtyřem vraždám na farmách.

V první polovině roku 2023 došlo k 96 útokům na farmy a 29 vraždám na farmách. V roce 2022  došlo ke 156 útokům na farmy a 39 vraždám na farmách, v roce 2021 k 248 útokům na farmy a 43 vraždám na farmách a v roce 2020 k 446 útokům na farmy a 77 vraždám na farmách.

Podle mluvčího Vincenta Magwenyi jihoafrický prezident Cyril Ramaphosa v dohledné době nezahájí vyšetřování skandování „Zabij Búry“.

Mluvčí AfriForum Ernst Roets ve své knize „Zabijte Búry“ ukázal, jak počet útoků na farmách a vražd stoupá po shromážděních, kde politici zpívají „Zabij Búry“ a další násilné „bojové písně“.

Poté, co Elon Musk kritizoval prosazování genocidy bílých lidí v Jižní Africe, New York Times a další otevřeně rasistická média podpořila zpěv „Kill the Boer“, bezostyšně tvrdila, že by to nemělo být bráno doslovně a nazvala epidemii vražd na farmách „falešným tvrzením, že došlo k masovému zabíjení.“

„New York Times mají skutečně tu drzost podporovat výzvy ke genocidě! Pokud někdy nastal čas zrušit tuto publikaci, je to teď,“ napsal Musk, který se sám narodil a vyrostl v Jihoafrické republice.

Novinám, které vraždy farmářů bagatelizují, byl zaslán i následující videovzkaz:

To je Julius Malema, jehož skandování „Zabijte všechny bílé farmáře“ v současné době bagatelizujete. Loni Malema vypovídal u soudu a řekl, že by mohl vyzvat k vraždění bělochů. To, co praktikujete, není žurnalistika, ale rasistická propaganda. Hanba!

Jižní Afrika zabavila v roce 2018 asi 300 000 zbraní bílým farmářům, kteří tak náhle neměli možnost se bránit. Na videu jsou kříže za každého zavražděného farmáře v letech 2018 – 2022:

O genocidě bělochů v JAR vypráví i dokument Farmlands z roku 2018:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

6 thoughts on “JAR: Útoky na farmy bělochů se stupňují, otec zachránil malé dcery a manželku, zatímco sám byl zastřelen

  1. mají tu zemi opustit a bez nich bude JAR už ztracena proč zustavat v zemi když jejich občani tě chtějí zabit mají odejit a pak at se mezi sebou třeba pozabijou

  2. Situace v JAR není vůbec jednoznačná, vzpomeňte na dobu nedávnou, kdy běloši na čele s Angličany ( Cecil Rhodes ) naprosto ovládali celou zemi, místní lidé byli ve své zemi maximálně jakou slouhové v bílých rodinách a nádeníci, bílí kradli v jejich zemi zlato, diamanty a další suroviny, k místním se chovali jako k dobytku. Mnoho místních lidí si tohle stále pamatuje a proto se mnohdy nelze divit jak moc tam mají bílé v lásce.

  3. Zůstávají tam, kde jsou doma, kde se narodili a jejich předkové něco vybudovali. Mají tam majetky, a když se přičiní, tak i dobré živobytí. Nedobrá minulost jejich předků je ale bude pronásledovat. Dědičná paměť se nedá vymazat a těch případů msty, zabíjení, týrání je už příliš mnoho. Dávno se měli sbalit a odstěhovat a začít někde jinde v bezpečné zemi. Pokud potřebovali mít v domech neustále plno zbraní, tak o nebezpečí, hrozící od lidí, věděli.

  4. Predtým ,ako de Klerk zradil a odovzdal Juhoafrickú republiku čiernym opiciam na čele s Mandelom, bol v tejto krajine /od jej vzniku roku 1961/ kľud a poriadok! Aj tzv. bantustany čiže autonómne černošské územia mali svoj zmysel…

    1. Prvým krokom tzv. všerasovej vlády bolo v roku 1994 zrušenie dovtedy nielen veľmi užitočného, ale aj často a spravodlivo udeľovaného trestu smrti … o uši trhajúcich vuvuzelách na MS 2010 vo futbale som už písal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout