Francie: Bestie, která brutálně znásilnila ženu koštětem, svého činu nelituje

Francie: Bestie, která brutálně znásilnila ženu koštětem, svého činu nelituje

Nedávno jste si zde mohli přečíst o případu, který velmi silně otřásl celou Francií. Nyní se objevují další informace jak k případu, tak k samotné osobě pachatele, jehož podoba je již známa (viz titulní obrázek).

Oumar, který prohlásil, že činu nelituje a nemá soucit ani s obětí (zřejmě lituje jen toho, že ho chytili), velmi brutálně znásilnil 29letou ženu poté, co se vloupal do jejího domu. Ženu zbil a opakovaně znásilnil, včetně znásilnění násadou od koštěte.

S potrhanými střevy, zlámanými žebry a mnoha dalšími zraněními se nakonec žena dostala do nemocnice již na pokraji smrti. 18letý násilník  svého činu nejen nelituje, ale podle všeho si myslel, že je mrtvá, když z jejího domu odešel.

Případ tak v mnohém připomíná ten, který se odehrál nedávno u nás, kdy Ukrajinec znásilnil dívku a hodil ji v pytli do rokle v domnění, že je mrtvá. A všimněte si i shodného věku obou pachatelů.

Brutálně znásilněná Francouzka je stále v ohrožení života v nemocnici, zatímco násilník, který podle zdrojů již v roce 2019 znásilnil nezletilou dívku a v roce 2022 sexuálně napadl vlastní 4letou sestru, je nyní ve vazbě.

Podle informací mu hrozí doživotí, ale – jak známe z mnoha jiných případů – nakonec nemusí být odsouzen vůbec, pokud by třeba seznali, že je psychicky nemocný, což je ve Francii u násilných muslimů běžná diagnóza.

Na druhou stranu má Oumar francouzské občanství, takže jeho odsouzení by se hodilo do statistik, neboť v nich bude vedený jako Francouz a pomůže tak lživé propagandě ve snaze dokázat, že muslimská invaze není příčinou rekordně rostoucí kriminality nejen ve Francii.

Na nečinnost justice jasně poukazuje fakt, že se již v minulosti opakovaně dopustil násilí, ale přesto zůstával na svobodě. Systém nijak nezasáhl ani po znásilnění nezletilé dívky před 3 lety, ale ani po loňském sexuálním útoku na teprve 4letou sestru.

Za bestiální znásilnění, které se stále ještě může zvrhnout ve vraždu, tak může především samotný systém, který neodhalil, že jde o nebezpečného psychopata a včas ho neizoloval. Otázka je, kolik dalších násilníků ve Francii takto chodí na svobodě.

O znásilněních, včetně hromadných, se totiž lze dočíst ve francouzských médiích prakticky denně…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Francie: Bestie, která brutálně znásilnila ženu koštětem, svého činu nelituje

  1. „České“ weby príliš nesledujem , ale u nás o tomto strašnom zločine – pripomeniem, že ultraľavicoví žabožrútski fanatici ho nepriamo schvaľujú – informoval iba bulvár a tiež Hlavné správy. Mainstream mlčí ako hrob.

  2. Ono sa to síce nezdá, ale aj islamizácia Čiernej Hory – vlastne celého Balkánu – vďaka miestnym moslimom /pre islam mal a dodnes má bývalý tamojší diktátor a dodnes vplyvný Djukanovič slabosť/ postupuje veľmi rýchlo. Aj našimi médiami prebehla šokujúca správa, že Turkom znásilnená žena z tejto krajiny dostala pokutu za „neprimeranú obranu“ – predpokladám,že páchateľ sám dostane iba symbolický trest.

  3. No když si představím na místě tý Francouzky třeba Anču Dlanču Černochovou, Sviňku Pekarku, Jourovou Ďourovou, rachejtli Němcovou nebo První kurvu Evu, ani bych ho netrestal, ale s chutí bych se podíval a klidně i zaplatil. Kam se hrabe nějakej Kazma se svojí šou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout