Francie: Oumar brutálně znásilnil ženu koštětem, již předtím sexuálně napadl vlastní 4letou sestru

Francie: Oumar brutálně znásilnil ženu koštětem, již předtím sexuálně napadl vlastní 4letou sestru

Francií nyní otřásá velmi brutální případ znásilnění. I když se již znásilnění stala v této velmi obohacované zemi každodenní realitou, takže zmínky o nich už zůstávají zcela na okraji zájmu médií, tento případ vyvolal obzvláštní pozornost.

Jde právě o brutalitu, jakou mladý muslim vůči ženě, které se vloupal do domu, použil.

Oumar N., narozený v roce 2004, je již policii znám pro případy násilí. Předchozí případ sexuálního napadení jeho vlastní 4leté sestry je také zmíněn policejním zdrojem.

I přes tyto případy násilí však i nadále zůstával na svobodě.

Ve vazbě tento korpulentní jedinec nejprve popíral fakta, než je nakonec lakonicky uznal.

„Jde o poměrně nebezpečného násilníka, neprojevil absolutně žádnou empatii vůči oběti,“ prozradil zdroj blízký spisu.

Vloupal se do jejího domu, zbil ji a znásilnil v činu nejbrutálnějšího barbarství. 29letá žena je nyní v nemocnici v kómatu. Zda přežije, je sporné.

Znásilnění bylo natolik brutální, že i personál nemocnice je zcela otřesen a byl nucen vyhledat pomoc psychologa. A to jsou ve Francii na oběti znásilnění zvyklí. Jenže tento případ byl mnohem brutálnější než obvykle.

Na pomoc nemocničnímu personálu byla aktivována psychologická buňka. „Jedná se o dva psychology, kteří naslouchají ve skupinách nebo individuálně šokovaným pečovatelům, když to potřebují.

To se děje pravidelně i u jiných otřesných, ale méně medializovaných případů,“ říká Sandrine Gamblinová z odborového svazu Force Ouvrière.

Levicoví politici jsou znepokojeni. Ale ne kvůli hroznému mučení mladé ženy. Místo toho se obávají, že další podobně brutální zločiny migrantů by mohly vést k „rasismu“.

To připomíná jednání našich politiků a korporátních médií po nedávném brutálním znásilnění mladé dívky Ukrajincem. Zdá se, že v podobných případech je připraven totožný scénář.

A k čemu vlastně ve Francii došlo?

Několik hodin poté, co se Oumar (18) vloupal do jejího domu a brutálně ji znásilnil – několikrát i koštětem – 29letá žena vytočila tísňovou linku v Cherbourgu (Manche) v severní Francii.

Pachatel si v té době myslel, že je mrtvá. Znásilnění, které připomíná násilí, které je jinak známé jen z válek, bylo tak extrémně brutální, že vůbec není jisté, zda žena přežije.

Pomocí koštěte migrant propíchl tělo mladé ženy tak, že její tenké a tlusté střevo byly roztrhány. Také jí polámal žebra.

Žena oznámila, že muže už někde viděla, ale neznala ho. Takže ji musel vypátrat a úmyslně 4. srpna vtrhnout do jejího domu. Minulý čtvrtek byl migrant konečně zatčen v bytě své matky. Policie ho lokalizovala pomocí jeho mobilního telefonu.

Eric Zemmour, který v posledních prezidentských volbách kandidoval jako pravicový kandidát, tento čin odsoudil jako „Frankicidu.“ Předpokládá, že zločin byl spáchán z rasistických důvodů arabským muslimem.

Vůdce Rassemblement National Jordan Bardella hovořil o „ohavném znásilnění,“ které  bylo trivializováno. Oběť popisuje jako „bůhvíkolikátý život zlomený barbarstvím, které postihuje Francii.“

Levicoví politici, jako je poslankyně za Zelené Sandrine Rousseauová, prohlásili masakr za genderově specifický čin:

„Mužské násilí přesahuje kultury, náboženství.“ Kromě toho poukázala na to, že pachatelé sexuálního násilí „mají všechny barvy pleti.“

Tajemník Socialistické strany Olivier Faure zaujal stejný postoj: „Zločinec musí být odsouzen za své zločiny, ať už se jmenuje Oumar, Francis, Michel, Emile, Guy nebo Patrice. (…) Používat ohavný čin k naznačování, že imigranti jsou násilníci, je rasistické.“

Ze strany levicové francouzské politiky by se proto mělo pokud možno upustit od skutečné analýzy pozadí. Pachatelé jsou dekonstruováni na „muže“ a oběti na „ženy.“

Faktem je, že znásilnění tohoto druhu nejsou čistými trestnými činy chtíče, ale rezonují s nenávistí a motivem, který dává muslimům korán, nabádající ke znásilňování nemuslimek.

Připomínám, že k podobně brutálnímu znásilnění došlo vloni ve Švédsku, kde po velmi bestiálním znásilnění etiopským muslimem zůstala tehdy 9letá dívka upoutaná na vozík a je po zbytek života odkázána na pomoc bližních…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Francie: Oumar brutálně znásilnil ženu koštětem, již předtím sexuálně napadl vlastní 4letou sestru

  1. Zakázat kompletně všechny náboženství a bude po fanatizmu a učení nenávisti k jiným. Zničit všechno co k nim nabádá a zastírá lidem zdravý rozum a mírumilovné konání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout