Anglie: Počet hospitalizací po infarktu vzrostl na rekordní úroveň

Anglie: Počet hospitalizací po infarktu vzrostl na rekordní úroveň

A samozřejmě to s ničím nesouvisí. Tedy ano, příčinu údajně našli, ale je tak bizarní, že zatím ve výčtu uváděných příčin podobných problémů jasně vede.

Příčinou je údajně to, že zejména mladí nenosili roušky a příliš pozdě si aplikovali takzvané „covid vakcíny.“ Toto otálení je údajně poškodilo.

Tedy z mého pohledu je to zatím po dříve zmiňovaných příčinách jako změna klimatu, špatná strava či příliš zima (horko) blud číslo jedna, jaký zatím jen tak něco nepředčí.

V Anglii byl po infarktu hospitalizován rekordní počet lidí. V letech 2021 a 2022 jich bylo více než 84 000, což představuje nárůst o více než 7 000 za jeden rok.

Vládní údaje ukazují, že od jara 2020 do jara letošního roku došlo k téměř 100 000 nadměrným úmrtím na srdeční problémy. V posledních dvou letech zůstává počet úmrtí na srdce vysoký.

Od března 2020 do března 2023 bylo v Anglii zaznamenáno 839 467 úmrtí v souvislosti s problémy srdce, což je o 13 procent více než očekávaných 742 927.

Předchozí studie ukázaly, že mezi lety 2020 a 2022 byl počet úmrtí na infarkt ve věkové skupině 25 až 44 let o 30 procent vyšší, než se očekávalo. To je obrovský nárůst.

V posledních měsících se v médiích objevila bizarní tvrzení. 

Lékařka a lékařská novinářka Celine Gounderová řekla na CBS News, že u těchto mladých lidí je nyní mnohem pravděpodobnější, že dostanou infarkt, protože nenosili roušku nebo se zpozdili s očkováním, což znamená, že nebyli „chráněni“ včas.  Jinými slovy, je to prý jejich  vlastní chyba.

Britský Daily Telegraph mezitím informoval o studii, která ukazuje, že vakcína je pro mladé muže nebezpečnější než Covid. 

Na Floridě pak genové injekce zcela zakázali pro mladé muže, protože zjistili, že tuto skupinu obzvláště poškozují.

Prezidentský kandidát Robert F. Kennedy Jr. poukázal na to, že u očkovaných lidí je o 500 procent vyšší pravděpodobnost infarktu než u neočkovaných. Odkázal na studie samotné společnosti Pfizer.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Anglie: Počet hospitalizací po infarktu vzrostl na rekordní úroveň

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout