EU podporuje plán Billa Gatese „bojovat proti globálnímu oteplování“ blokováním slunečního záření

EU podporuje plán Billa Gatese „bojovat proti globálnímu oteplování“ blokováním slunečního záření

Je to už asi dva roky, kdy přišel Bill Gates s tím, že hodlá zastínit slunce nad Evropou, což mělo být provedeno s pomocí speciálních balónů vypuštěných ve Švédsku.

Nicméně díky nemalé medializaci a následně odporu samotných Švédů k tomuto experimentu nakonec nedošlo. Poté se o tomto plánu dále nehovořilo, nicméně nyní je opět na stole.

Nebo se dokonce realizoval? Podle stávajícího počasí by to tak mohlo vypadat. Každopádně fašistická EU jeho plány plně podporuje, což však nemůže nikoho, kdo sleduje bruselskou politiku, udivit.

Jisté je, že plánované stínění slunce by znamenalo ochlazení a tím i výrazné zhoršení produkce mnoha plodin a v důsledku chladu – či dokonce příchodu další doby ledové – by zemřelo mnohem víc lidí.

Tyto zásahy by však měly vliv i na snížení imunity, která je posilována vitamínem D pojímaným zejména ze slunce.

Popis všech problémů, které realizace šíleného plánu přinese, by byl velmi dlouhý, což jen potvrzuje, že těmto kreaturám jde opět především o depopulaci a devastaci celé společnosti.

To je ostatně podstata celé politiky zeleného údělu…

Evropská unie podporuje radikální plán spoluzakladatele Microsoftu Billa Gatese na boj proti globálnímu oteplování blokováním slunečního záření, aby se snížila teplota na Zemi.

EU se připojí k mezinárodní globalistické iniciativě, která bude zkoumat účinnost plánu.

Vlády několika zemí se spojují s nevolenými byrokratickými agenturami, aby určily, zda rozsáhlé zásahy, jako je odklon slunečních paprsků nebo změna počasí na Zemi, jsou životaschopnými možnostmi „boje se změnou klimatu.“

Bill Gates dlouhodobě podporuje plány na boj proti „globálnímu oteplování“ prostřednictvím experimentálního geoinženýrství k ochraně před sluncem.

Myšlenka, podporovaná Gatesem a miliardářem Georgem Sorosem, zahrnuje pumpování umělých bílých mraků do atmosféry, aby odrážely sluneční světlo od zemského povrchu.

Tento radikální plán by snížil teplotu planety a údajně by „bojoval proti globálnímu oteplování.“

Soros tvrdí, že tato technologie by pomohla zabránit tání polárních ledovců. Soros také prohlašuje, že tání ledových příkrovů, hlavně v Grónsku, by mohlo znamenat konec lidské civilizace.

„Naší civilizaci hrozí kolaps kvůli neúprosnému postupu klimatických změn,“ řekl Soros.

„Tání grónského ledovce by zvedlo hladinu moří o sedm metrů. Je to hrozba pro přežití naší civilizace,“ řekl.

Bill Gates navrhuje zvýšit koncentraci aerosolů ve stratosféře, aby se sluneční záření odklonilo od Země.

Gates financoval velký projekt na Harvardu, který využívá balónky k doručování aerosolů. Nicméně, Gatesův Harvardský projekt byl odložen poté, co se proti plánu zvedl veřejný odpor.

EU studuje „bezpečnostní důsledky globálního oteplování,“ jako je možnost, že by nedostatek vody nebo potravin mohl vést ke konfliktům a migraci, podle návrhu dokumentu, který viděla agentura Bloomberg.

Toto hodnocení zahrnuje zkoumání potenciálních rizik změny atmosféry.

„Tyto technologie představují nová rizika pro lidi a ekosystémy, ale mohou také rozšířit mocenskou nerovnováhu mezi národy, podnítit konflikty a vyvolat řadu etických, právních, politických a správních problémů,“ píše se v dokumentu, který je předmětem změn.

Začlenění tohoto výzkumu přivádí EU do debaty o tom, zda je takzvané klimatické geoinženýrství dobré.

Takové geoinženýrské plány mají potenciálně nebezpečné účinky na planetu a její atmosféru.

EU by uvítala, kdyby se pravidla pro toto stále mladé odvětví projednávala na mezinárodní úrovni.

„EU podpoří mezinárodní úsilí o komplexní posouzení rizik a nejistot spojených s klimatickými zásahy, včetně změn slunečního záření,“ stojí v dokumentu.

K takovým rozsáhlým intervencím došlo v době vědeckého pokroku a rostoucích obav, že země mohou překročit cíl Zelené agendy omezit globální oteplování na 1,5 stupně Celsia.

Blokování slunečního záření je nyní často nabízeno jako plán na řešení ve skutečnosti neexistující „klimatické krize“.

Kritici však varují, že takové drastické plány by mohly mít nepředvídatelné vedlejší účinky, jako je změna životně důležitých vzorců srážek nebo způsobení přílišného ochlazení Země, což by planetu uvrhlo do doby ledové.

Někteří vědci volají po mezinárodní dohodě zakazující používání takových řešení.

Jiní experti tvrdí, že zprávy o „klimatické krizi“ jsou podvodem navrženým k podněcování veřejného strachu za účelem zvýšení daní a omezení svobod.

Také renomovaný ekolog Dr. Patrick Moore, spoluzakladatel Greenpeace, varoval veřejnost, že zprávy o uhlíkové krizi jsou falešné.

Moore, který je již více než 50 let ekologem a ekologickým aktivistou, věří, že zvýšená hladina oxidu uhličitého v atmosféře je prospěšná.

Tvrzení, že změna klimatu je způsobena člověkem, Moore nazývá „nebezpečnou propagandou.“

Prohlášení předního odborníka na životní prostředí Moorea jsou v přímém rozporu se zelenou agendou, kterou prosazuje EU,  Bidenova administrativa a globalistické skupiny jako Organizace spojených národů (OSN) a Světové ekonomické fórum (WEF).

Moore říká, že environmentalismus byl unesen a hnutí „opustilo vědu a logiku ve prospěch emocí a senzacechtivosti.“

„Když Greenpeace začínalo, měli jsme silnou humanitární zaujatost zachránit civilizaci před zničením totální jadernou válkou,“ řekl Moore.

„Během let se „mír“ v Greenpeace postupně ztrácel a moje organizace, stejně jako většina ekologických hnutí, upadla do přesvědčení, že člověk je nepřítelem země…“

K uvedenému už jen dodávám, že škodlivá politika Zeleného údělu může být ukončena jedině v případě, že většina lidí celý klimatický podvod prohlédne.

Bohužel, i přes bezpočet důkazů faktu, že k žádné klimatické apokalypse nemíříme, stále této lži většina lidí věří.

Nakonec nás tak do katastrofy přivedou šílenci jako Gates s jejich geoinženýrstvím, které způsobí další dobu ledovou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 36 Průměrně: 4.9]

8 thoughts on “EU podporuje plán Billa Gatese „bojovat proti globálnímu oteplování“ blokováním slunečního záření

  1. Kdyby alespoň ti pіlotі, co stříkají do oblohy ty ѕračkу teď to odmítlі ale za půl mіlіonů za měsíc klіdně otráví sebe і celou rodіnu. Dávám si otázku, za jak dlouho dobu dopadneme podobně jako Atlantída?

  2. Zhmotňuje se pohádka „O milionáři, který ukradl lidem slunce“. Doufám, že tak i dopadne. Tyhle zrůdy si nezaslouží žít.

  3. Všude, u jídla oblečení atď.se oběvují frázy „udržitelný“ pryč ot toho a dát okolí znát co si o tom myslíme.Každý jen kouká a souhlasně drží hubu jak u roušek .Pak si dělají co chtějí . Nesouhlasit,nekupovat ať udržují co chtějí ,žádná změna klimatu není ! To stejné s LGBT agendou na školách ,změnou pohlaví a ostatním hnusem .

    https://odysee.com/@AgeOfAquarius:f/JAMES-P.-WICKSTROM:0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout