Drážďany: Muž znásilnil osla ve výběhu dětské ZOO, podobné případy v Německu narůstají

Drážďany: Muž znásilnil osla ve výběhu dětské ZOO, podobné případy v Německu narůstají

Na úvod je třeba zmínit, že policie, která pachatele dopadla, úzkostlivě drží v tajnosti jakékoli informace o identitě zoofila, přistiženého při znásilňování osla a pokusu o znásilnění dvou dalších.

Vzhledem k mnoha předchozím případům a známým zvyklostem v zemích původu do Německa houfně přicházejících obohacovačů, si lze celkem jednoduše domyslet, že zřejmě i tento pachatel patří do této komunity.

V současné době dochází nejen v Německu k rostoucímu počtu takových případů, i když není úplně jednoduché je odhalit, protože ke znásilňování zvířat dochází zpravidla v noci, tedy bez jakýchkoli svědků.

Minulý víkend neznámý muž sexuálně napadl osly v oslím výběhu na Eisenberger Straße v Drážďanech. Jak policie na požádání potvrdila, muž měl údajně pohlavní styk s jedním ze zvířat a pokusil se o to se dvěma dalšími. Podle prvotního vyšetřování nebyli osli zraněni.“

Ze zprávy není jasné, zda dva neúspěšné pokusy selhaly kvůli odporu obětí. Místo toho zpráva říká, že pachatel – možná v zápalu okamžiku – rozbil okno na stavebním přívěsu, čímž způsobil škodu na majetku ve výši 200 eur.

Trestný čin se stal mezi 4:00 a 4:30. Další informace o zločinu a aktuálním stavu vyšetřování si policie nechává pro sebe – jsou to „informace o pachateli, které nejsou zveřejněny z vyšetřovacích taktických důvodů,“ řekl policejní mluvčí podle DNN.

Zůstává tedy nejasné, jak se noční zločin dostal na světlo. Je možné, že vchod natočila bezpečnostní kamera.

Úřad nyní vyšetřuje porušení zákona na ochranu zvířat, přestupek a poškození majetku. „Oslí hnízdo,“ jak se tamní dětská ZOO nazývá,  podalo na incident stížnost. Na žádost DNN nechtělo projektové vedení zážitkového hřiště incident komentovat.

Není jasné, zda se vedení projektu obává, že zprávy o incidentu povedou k fámám o možném původu pachatele, který si jistě mnozí sami domyslí. Ale vyjadřovat takové myšlenky v dnešním Německu  otevřeně, by již bylo kacířstvím a možná i trestným činem.

Znásilnění koně bylo natočené termovizní kamerou

Oslí násilník není sám: také na začátku srpna „Bild“ oznámil, že v Idsteinu znásilnila koně neznámá osoba. Termovizní kamera zachytila noční zločin ve výběhu a bylo také vidět, že pachatel přijel na kole. A dokonce použil stoličku, aby měl ke koni přístup.

S neúmyslně vtipným titulkem „Koně znásilněni – policie hledá další oběti v regionu“ informoval WAZ v březnu o podobném případu v Dortmundu. Noviny pokračují: „Napadl také koně ve městech v okolí Dortmundu?“

V rakouském St. Pöltenu stanul v březnu před soudem 61letý Chorvat za údajné znásilnění březí ovce na louce ve Vídeňském lese v listopadu 2022.

„Máte sexuální preference pro osly nebo ovce?“ zeptal se státní zástupce obžalovaného, který byl podle „meinbezirk.at“ odsouzen podle stop spermatu.

Muž již v roce 2019 napadl osla a v roce 2022 ovce. Ovce znásilněné v listopadu 2022 potratily, což chovatel připisuje zraněním způsobeným činem.

V červnu 2019 byla klisna brutálně znásilněna ve výběhu v Korbachu v Hesensku. Policie později našla lubrikační krém a  zajistila stopy spermatu.

„Kůň byl sexuálně zneužíván neznámými osobami ve výběhu v Grömitzu,“ napsal Hamburger Abendblatt v březnu 2022. V prosinci 2021 „Ostthüringer Zeitung“ uvedl: „Neznámá osoba údajně znásilnila klisnu v Geře.“

„Sodomie ve Vídni: Zvrhlík (42) zneužívá koně na dostihovém závodišti,“ napsal portál news.de v srpnu 2020.

Westfälische Anzeiger“ v lednu 2023 napsal: „28letý muž zatčen v dobytčí stáji: léta znásilňoval zvířata.“ Dále se uvádí: „Po několika činech v posledních měsících se policii podařilo muže ze Sýrie usvědčit.“ Když byl zatčen ve stáji pro dobytek, nesl s sebou stoličku.

Anténa Unna“ v březnu 2023 uvedla: „28letý muž opět upoutal pozornost v Kamen-Methler za porušení zákona o ochraně zvířat. Jeden z koní prý zemřel minulý čtvrtek.

Již v polovině ledna Syřan inkasoval obvinění, protože byl bez povolení ve stáji pro dobytek v okrese Kamen v Methleru. Během následného výslechu se muž přiznal, že od roku 2018 sexuálně napadl několik zvířat na farmách v Kameni a okolí.

Výše uvedené zdaleka není vše, seznam znásilnění zvířat je mnohem delší….

Stejně pobuřující jako všechny tyto skutky je, že o nich nelze nalézt žádné souhrnné zprávy – pouze popisy jednotlivých skutků.

Až na výjimky se navíc neuvádí nic o identitě pachatele a média se ani nevěnují tomu, proč se tento problém náhle v Německu objevil. Nikdy v minulosti tam neřešili tolik znásilněných zvířat jako nyní.

Na to je však toto téma zjevně příliš citlivé – a příliš politicky nekorektní.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Drážďany: Muž znásilnil osla ve výběhu dětské ZOO, podobné případy v Německu narůstají

  1. Nie je otázka či, ale kedy začnú moslimovia v Európe bezohľadne /a beztrestne/ zabíjať psy patriace „kafírom“. Samozrejme vrátane policajných. Psy totiž , na rozdiel od mačiek, považuje Korán za nečisté zvieratá. A neprekvapili by ma ani moslimské teroristické útoky na prasačince /po česky vepříny/, nemusím spomínať dôvod…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout