Další velmi šokující informace o ničivých požárech na Maui (videa)

Další velmi šokující informace o ničivých požárech na Maui (videa)

Od samého začátku těchto ničivých požárů, se objevují informace, které poukazují na to, že kolem nich nebylo vše tak jak se navenek prezentuje. Požáry také doprovází příliš mnoho náhod, které přispěly ke zvýšení počtu obětí i urychlení požárů.

Postupně totiž přichází další důkazy, že nešlo o normální požáry.

Mimo skutečnosti, že na ostrově nebyly spuštěny jinak zcela funkční sirény (což tamní šéf nouzových operací svádí na údajné zdravotní problémy), většina lidí upozorňuje na to, že požáry byly velmi zvláštní a také na fakt, že Havajské ostrovy – a konkrétně právě ostrov Maui –  měly být pokusným polem WEF s jejich 15minutovými a chytrými městy.

Bylo tedy třeba účelově zničit celý ostrov a zabít zřejmě stovky lidí – a to především dětí – jen proto, aby mohly být na ostrově splněny stanovené cíle?

Již dříve jste si zde mohli přečíst o některých dalších velmi zvláštních „náhodách“ a nyní se tedy objevují nové, mnohdy velmi bizarní, nicméně v dnešní době ne nemožné verze toho, jak mohlo ke vznícení požárů dojít.

A po všem, co zažíváme zejména poslední 3 roky, lze skutečně vzít do úvahy jakýkoli nastíněný scénář. Nezapomínejte, že doba, než se konspirační teorie stane nezpochybnitelným faktem, se zkracuje – a již netrvá dlouhé roky, než se pravda ukáže…

Internetem kolují teorie, že požáry, které zdevastovaly Maui, údajně začaly „příliš náhle“ a hořely příliš rychle a ničivě, než aby to byl normální požár.

Co skutečně způsobilo požáry? Oficiální zpráva z mainstreamových médií je, že spadlé elektrické vedení spustilo malý plamen, který byl poté rozdmýchán velkými větry z hurikánu. Jenže této verzi věří jen málokdo.

Ale co skutečně způsobilo masivní požáry, které spálily velkou část rajského ostrova, Maui na Havaji? Podle Edwarda Hendrieho z Great Mountain Publishing byla Lahaina zničena řízenou energetickou zbraní.

Na údajném lesním požáru v Lahaině na Havaji byly některé podivné věci. Je pozoruhodné, že mluvčí, který vysvětlil, co se stalo, NEBYL hasičským úředníkem ani nikým z místní vlády, kdo měl jakékoli znalosti o hašení požárů nebo mimořádných situacích. 

Místo toho najdeme generálmajora Kennetha Haru, velícího generála Národní gardy havajské armády. Uvedl, že neví, co požáry roznítilo po celém ostrově. Domníval se však, že nízká vlhkost a silný vítr  vytvářejí podmínky pro lesní požáry.  Je to armádní generál; co ví o lesních požárech?

Je důvod zpochybňovat generálovo tvrzení. Požár by dával smysl jen tehdy, kdyby město Lahaina obklopoval les stromů. To je první problém s příběhem. V blízkosti města není žádný les. 

Satelitní fotografie níže skutečně ukazuje, že nejvyšší stromy poblíž města patří Cacao Farm Maui Kuaia Estate. Kakaovníky jsou docela malé a dosahují výšky mezi 4 až 8 metry. Ale ty stromy jsou přes silnici několik set metrů od nejbližší budovy. A co stromy v samotném městě?

Ve městě je spousta stromů. Když se ale podíváme na fotografie města po údajném požáru, zjistíme, že stromy ve městě jsou hlavně téměř  neporušené. Podivné je, že budovy, které byly údajně kompletně zničeny požárem, jsou obklopeny stromy, které plameny tak maximálně ožehly, ale nespálily.

Tady se děje něco podivného.

Ale něco jiného je  směrovaná energie. Budovy byly zničeny řízenými energetickými zbraněmi. Řízené energetické zbraně využívají mikrovlny. Způsobují molekulární destrukci materiálů, které je absorbují; dřevo zůstává nezměněné, protože dřevo absorbuje velmi málo mikrovlnného záření. 

Je to podobné, jako když můžete vložit papírový talíř do mikrovlnné trouby bez obav, že se vznítí. Pokud však do stejné mikrovlnné trouby vložíte kov, rychle začne jiskřit a vzplane.

Před a po požáru. Proč neuhořely stromy na popel?
Všimněte si, že stromy vedle zcela vyhořelých budov neuhořely.

X, platforma formálně známá jako Twitter také zaznamenala mnoho příspěvků s jednotlivci, kteří došli ke stejnému závěru, že se nejednalo o přírodní katastrofu. Říkají, že požáry byly údajně založeny příliš náhle a domy byly spáleny příliš krutě na to, aby šlo o regulérní požár, a také kolují obrázky toho, co se zdá být velmi zvláštním zábleskem z nebe.

Zde je několik z těchto příspěvků níže:

Proč byla zapnutá elektřina, ale po celém ostrově byla vypnutá voda??

Stále více lidí se tak snaží vysvětlit důvody ničivého požáru a jedním z vysvětlení je právě toto:

A stále dokola se lidé ptají, proč nepřišlo žádné varování – včetně mlčení pravidelné testovaných sirén, které byly plně funkční.

Stejně jako bylo divné, že uhořely domy místních obyvatel (ale všechny vily celebrit zůstaly nedotčeny), uhořely i lodě, včetně těch, které byly poměrně daleko od břehu.

Jak je to možné??

Lidé se také ptají, proč oheň hořel v kruhu:

Je třeba zpochybnit vše, co se tvrdí v mainstreamu o tomto lesním požáru, který se stal nejsmrtelnějším v moderní historii USA, a je obzvláště tragické, že mnoho obětí jsou děti!

Tyto informace unikly anonymním zdrojem vydávajícím se za „whistleblowera“, který svůj pohled na místní poměry zveřejnil na Redditu, ale krátce poté byl smazán, než byl sdílen jinými zdroji .

Whistleblower k tomu prohlásil:

Právě jsem přišel ze schůzky, kde mě někdo z kanceláře starosty informoval o vývoji, který je veřejnosti zatajován. Nejsem zastáncem konspiračních teorií a nechci dělat problémy, ale tady je to, co jsem slyšel.

Počet obětí se odhaduje na více než 500, ale méně než 1000. Mnoho z obětí budou děti, které byly doma, protože byla zrušena škola. Rodiče pracovali a nebyli tam, aby děti evakuovali. Děti nevěděly, že musí opustit dům, a když zjistily, že jejich domy nebo byty hoří, bylo pozdě. 

Vláda je znepokojena tím, jak zareagujeme, až se dozvíme, že hasiči požár opustili dříve v ten den a tvrdili, že byl 100% pod kontrolou, přestože věděli, že odpoledne se očekává vítr o rychlosti 70 mil/h.

To porušuje všechny požární bezpečnostní protokoly. Hasiči neměli nechat původní požár bez dozoru. Obávají se, že veřejnost bude hnána k větší odpovědnosti, než je schopna kontrolovat, a že budou následovat protesty a nepokoje. 

Plánují uzavřít Lahainu na několik měsíců. Vyčištění nebezpečných a ekologických kontaminantů bude trvat měsíce. Nebude dostatek bydlení pro všechny vysídlené osoby. Dnes ráno se stále pohřešovalo 2000 lidí. Existuje seznam, který se snaží sledovat. Dnes jich našli 700. Ale stále jich chybí 1300.

Velmi se obávají, že se komunita zblázní, když zjistí, že na požáry nezareagovalo ani jedno hasičské auto. Nouzové sirény se neaktivovaly (hurikánové sirény) a ztrátám na životech bylo možné předejít lepším krizovým řízením, které zcela selhalo. 

Nesnažím se dělat vlny nebo vyvolávat problémy, ale byl jsem tak naštvaný a smutný, když jsem zjistil, kolik dětí je mrtvých, že jsem věděl, že to musím zveřejnit a dát všem vědět, co vím. Je čas, aby naši důstojníci povstali, řekli pravdu a postavili se k tomu čelem. Zklamali chlapce z Lāhainy.

Naše vláda je plná nekompetentního nepotismu. Velitel hasičů je synem bývalého velitele hasičů. Musíme úředníky pohnat k odpovědnosti za chyby, kterých se dopustili.  To, co jsem se dnes naučil, jen předávám dál. Bůh žehnej Maui a Lahaině! Modlete se za všechny oběti.

Důvěra ve vládu je tak otřesená, že obyvatelé Maui nemají důvěru ve vládu a motivem záměrného zařazení na seznam je údajně propagovat agendu „chytrých měst“ připisovanou Světovému ekonomickému fóru.

Verzi náhodného požáru věří stále méně lidí:

Jedna žena, která tvrdila, že přežila požár na Havaji, uvedla, že „to nebyla přírodní katastrofa“ a vznesla otázky, jak požár vznikl.

Článek Světového ekonomického fóra z roku 2018 odhalil plány na to, aby se Havaj stala prvním udržitelným státem USA. Havaj se má stát prvním americkým státem, který bude plně využívat čistou energii. Existuje také článek ze Světového ekonomického fóra, který hovoří o alianci za vytvoření chytrého města.

Havaj byla také nucena urychlit přijetí obnovitelné energie. Zároveň staví na podpoře elektrických vozidel (EV) jako řešení, jak se zbavit závislosti na fosilních palivech, zejména ropě, a přijala legislativu na podporu EV.

Havajský guvernér Josh Green , který byl do funkce zvolen teprve v roce 2022, ukázal své odhodlání pokročit v agendě WEF, když v červenci 2023 přednesl hlavní projev k vládním úředníkům v OSN v New Yorku.

Zaměřil se na udržitelný rozvoj a model, který může Havaj nabídnout pro své plány udržitelnosti.

„Snažíme se být lídry v energetice a klimatu. Byli jsme prvním státem, který nařídil 100% obnovitelnou energii pro výrobu elektřiny. Je to příležitost pro malý stát, který má technicky malou uhlíkovou stopu – ale díky naší poloze v Pacifiku jsme o něco silnější, než je naše váha.“

Green ve svém projevu oslovil další vládní úředníky a radil jim, jak zajistit, aby vláda, obchod a komunita úspěšně spolupracovaly.

G20 Global Smart Cities Alliance on Technology Governance vedená Světovým ekonomickým fórem je největší globální iniciativou věnovanou zajištění využívání technologií chytrých měst. 

Budou schopni budovat chytrá města, pokud nejprve nezničí původní města a nevyženou (nezabijí) jejich obyvatelstvo? Nebo bylo zničení jednoho z prvních plánovaných chytrých měst WEF pouhou náhodou?

Zde již jen připomínám, že také naše země se již před asi 5 lety přihlásila k testovacímu programu chytrých měst, takže zdaleka nejde jen o USA či zde zmíněnou Havaj.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Další velmi šokující informace o ničivých požárech na Maui (videa)

  1. Uz jsem to zde psala, ze byly pouzite zbrane DEW, pouzity Seep State – Directed Energi Weapons. A ted co to znamena: en.wikipedia.org/wiki/directed-energy_weapon
    Zbraň s usměrněnou energií (DEW) je zbraň na dálku, která poškozuje cíl vysoce soustředěnou energií bez pevného projektilu, včetně laserů, mikrovln, částicových paprsků a zvukových paprsků. Vytvori vlastne ohnivou bouri.

  2. Dovoluji si podotknout, takovou malou myšlenku, když to nevyšlo s ukrajinou, kde měla být původně založena Nová Chazarije,
    neboť jim do toho hodil vidle Měkký Puťka super Šachysta, tak oni se pokouší toto útočiště pro své bratry hůny chazary(aškenázi židy)
    vyháněni s Palestiny-Israele(95% obyvatel Palestiny-Israele tvoří aškenázi židé, nejsou semité, ale hůni) právě vytvořit zde na Hawajských ostrovech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout