Takto dopadl Ukrajinec v italském Miláně poté, co zažil multikulturní obohacení

Takto dopadl Ukrajinec v italském Miláně poté, co zažil multikulturní obohacení

19letý Danilo Shydlovskyj odešel ze země, kde se zřejmě necítil bezpečně, ale především mu hrozilo, že bude muset narukovat do války za cizí zájmy. Za cíl si zvolil italské Milano, kde již roky žije jeho matka.

Myslel si, že v této jihoevropské zemi bude v bezpečí, ale záhy zjistil, jak „chutná“ multikulturní obohacení.

Tento případ je jedním z mnoha, kdy Ukrajinci zažili na vlastní kůži „západní hodnoty,“ po kterých jejich země tak prahne.

Konkrétně v Itálii hlásili již několik případů znásilněných Ukrajinek či pokusů o znásilnění.

Občané země, která se žene do chomoutu ničivé EU, se alespoň mohou seznámit s tím, co tento spolek podporuje. V Itálii i se souhlasem všech dosavadních vlád, včetně té současné.

Zkušeností, jakou mají za sebou již tisíce Evropanů, si nyní prošel i mladý Ukrajinec.

V Miláně byl napaden gangem severoafrických migrantů, což mělo za následek pořezaný obličej.

Rány na tváři Danylo Shydlovskyi

Když se Danylo snažil chránit své přátele, hlavně dvě mladé dívky, byl napaden. Severoafričanů, údajně Tunisanů a Libyjců, bylo asi 40 a pokusili se dívkám ukrást brýle a kabelky.

„Myslel jsem, že vykrvácím,“ říká.

Brutální útok získal v Itálii velkou pozornost i díky videu, na kterém se Danylo zoufale snaží zastavit krvácení po útoku.

Policie si nyní prohlíží záběry bezpečnostních kamer z místa činu v naději, že se jí podaří najít pachatele.

„Doufám, že policie bude schopna najít ty, kteří to udělali. Dnes se to stalo mně, zítra se to může stát někomu jinému. Procházím hroznými dny a nikdo si to nezaslouží,“ řekl Danylo.

Matka 19letého chlapce Raissa žije v Itálii již sedm let.

„Myslela jsem si, že tady v Miláně bude v bezpečí. Ale paradoxně tady našel válku a skončil v pekle,“ říká.

K uvedenému jen dodávám, že aktuálně Itálie hlásí nový invazní rekord, který si připsala vláda nyní zejména tandemu Meloniová – Salvini.

Aktuálně se již počet „Novoevropanů,“ kteří připluli z Afriky do Evropy, dostal na hranici 140 000. A to jsou zde započteni jen ti, které se podaří zadržet (mnoho dalších připluje zcela bez vědomí úřadů na různé odlehlé pláže).

Meloniová nechává vetřelce rozmístit po celé Itálii, přičemž v současné době je již situace natolik kritická, že nestačí zabavené penziony a hotely, takže afričtí vetřelci jsou nyní rozmisťováni i v různých tělocvičnách a školách.

Před invazí již nejsou ochráněny ani malé vesnice. Stačí, když se v dané obci najde jakýkoli vhodný objekt, kam je možné budoucí obohacení Evropy „odložit.“

Možná jen na čas. Lze předpokládat, že při nejbližší příležitosti – možná již na podzim – začne přerozdělování na základě již schválených migračních kvót.

A zde připomínám, že jsme jedinou – zatím multikulturně neobohacenou – zemí, která s migračním paktem souhlasila…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Takto dopadl Ukrajinec v italském Miláně poté, co zažil multikulturní obohacení

  1. Naše země Československo a jeho lid kterého se neptali s migračním paktem nemohla souhlasit ,jelikož o tom neproběhlo referendum . Je na čase vzbudit se a udělat si pořádek ve vlastní zemi kterou nám vybudovali a odevzdali naši předci. Sláva RODu .

      1. ono se ještě hodně lidí spoléhá na tento zdechající systém, který je plný korupce,…
        že změna politiků něco vyřeší,…. přechod bude hodně bolestivý, hlavně pro ty, kteří se snaží vyhýbat osobní zodpovědnosti a pro ty, kteří odmítají převzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou. Videa jako paralelne.cz havel a koller, peter staněk,…. dávají dobré rady, ale málokdo se nad tím hlouběji zamýšlí a o realizaci raději pomlčím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout