Útoky na křesťany v Pákistánu: Masakry, vypálené kostely a domy (videa)

Útoky na křesťany v Pákistánu: Masakry, vypálené kostely a domy (videa)

Zatímco celý svět se nyní pozastavuje nad spálením několika bezcenných koránů v Dánku a Švédsku, proti čemuž se usnáší dokonce i OSN, v některých islámských zemích dochází k masakrům křesťanů, vypalování jejich domů a kostelů.

To ovšem nezajímá jak politický establishment v Evropě či obou zmíněných zemích, tak OSN a ani jiné tzv. „lidskoprávní“ organizace. Nemluvě pak o Bergogliovi, kterého jeho vyvražďované ovečky kdekoli na světě nikdy nezajímaly.

V Pákistánu dochází systematicky k likvidaci nemuslimů. Týká se to jak křesťanů, tak hinduistů. Občas si mohamedáni najdou nějakou záminku – zpravidla je jí údajné rouhání – aby mohli opět zaútočit na tyto komunity.

Vláda to samozřejmě toleruje a „hodnotový Západ“ se raději dívá jinam.

Zákony o rouhání  zajišťují, že křesťané zůstávají v pákistánské společnosti podřadnou třídou. Kdykoli muslim obviní křesťana z rouhání, je obviněný pronásledován státem a pronásledován ostatními mohamedány. Přesto jsou mnohá obvinění falešná a jsou pouze akty pomsty ve sporech.

Při posledním incidentu vypálili muslimové 21 kostelů a 40 domů křesťanů. I když došlo k zatčení některých viníků – celkem 129 muslimů – podle zkušeností budou záhy propuštěni a zůstanou v podstatě bez trestu (maximálně s krátkou podmínkou).

Podobné nájezdy na křesťany či hinduisty jsou velmi časté, ale coby „občané druhé kategorie“ nemají v zemi příliš dovolání. Mohamedáni však podobně útočí na jinověrce i jinde, jen se proti tomu „hodnotový Západ“ nevymezuje tak, jako proti pálení koránu nebo proti tvrdšímu zacházení Číňanů s poměrně násilnými Ujgury.

Obrázky, které byly vidět v minulých dnech v Pákistánu, budou časem stále častějšími i v evropských islamizovaných zemích. Zejména Švédové, Francouzi, Belgičané či Němci by se tedy na ně měli opakovaně dívat, ať ví, do čeho jdou…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “Útoky na křesťany v Pákistánu: Masakry, vypálené kostely a domy (videa)

  1. Nezabúdajme,že Pakistan je blízkym spojencom USA aj EÚ, ktoré podporujú a schvaľujú vraždenie, útlak a prenasledovanie kresťanov po celom svete – aj v Európe. Nehovoriac už o ignorovaní islamizácie sveta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout