Další nahý obohacovač v italských ulicích, pokračující invaze z Afriky i balkánskou trasou (videa)

Další nahý obohacovač v italských ulicích, pokračující invaze z Afriky i balkánskou trasou (videa)

Opět přináším několik videí obohacování Evropy z poslední doby. Připomínám, že v roce 2015 jsme mohli vidět videa podobná některým níže velmi často i na mainstreamu, ale v současné době se o invazi zarytě mlčí.

Přitom Itálie zaznamenala rekordní počty připlutí, nedávno  se totiž půlmilionová armáda začala přemisťovat z Afriky do Evropy.

A nás se to tentokrát týká víc než dřív, protože dlouho už některé přeplněné země invazní nápor nezvládnou.

Vláda, která souhlasila s novým migračním paktem, který de facto stanovuje kvóty, se jistě bude chtít zavděčit páníčkům v Bruselu, až zřejmě během podzimu dojde na přerozdělování (tedy – jak uvádí migrační pakt – povinnou solidaritu).

Začneme trošku odlehčeně. Zdá se, že ně každý si uvědomuje, že Evropa není africká džungle:

Na šokujícím videu ze Středozemního moře vidíte 7 lodí, které vezou část džihádistické armády do Evropy:

Také tito se chystají obohacovat Evropu:

 

V Itálii jsou již v tak tristní situaci, že vetřelci jsou přerozdělováni po celé zemi. Vláda Meloniové se Salvinim je v tomto směru ještě horší než předchozí vláda vedená Draghim.

Nyní například plánují ubytovat 300 džihádistů ve vesnici s 800 obyvateli. Italové jsou samozřejmě naštvaní, protože vládu zvolili proto, aby je vetřelců zbavila a ne aby jim přivezla další…

A objevuje se i stále víc záběrů z balkánské trasy, která už začíná vypadat podobně jako v roce 2015. Opět si povšimněte, že jde převážně o vojáky džihádu.

Ale pro média to tentokrát není žádné téma…

Nečekaný příval z Afriky hlásí také Kanárské ostrovy. Ve čtvrtek například na ostrov Tenerife dorazila loď se 191 obohacovači (viz titulní obrázek). Podobné lodě mohou turisté na pobřeží ostrovů zahlédnout několikrát týdně, občas je jich i několik za den.

Tolik ve stručnosti aktuální informace k invazi, která má za cíl výměnu obyvatel Evropy.

A jisté je, že tradičně vítací země už jsou přeplněné a je jen otázka času, než Brusel začne džihádisty přerozdělovat…..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Další nahý obohacovač v italských ulicích, pokračující invaze z Afriky i balkánskou trasou (videa)

  1. Pre slabších znalcov angličtiny: slovo „panic“ neznamená muža bez skúseností , ale „panika“ alebo aj „panikáriť“. „Sow panic“ teda znamená zasievať ,presnejšie šíriť paniku…

  2. to co si politici po cele Evropě dovoluji je nesmirne svinstvo zničeni evropy skrze Green Deal, emisni povolenky, debilzace mladeže, podpora invaze negru a arabu, cela ta volná migrace bez hlidani kdo do evropy přichazi, všechno to LGBT, Gender, politicke neziskovky, zadlužovani zemi, ničeni prosperty národu a jejich občanu, pichani experiementalnich roztoku, dušeni lidi v náhubcich, Lockdowny, cenzura, štvani lidi proti jine skupině lidi, ničeni zdravi skrze potraviny léky vodu vzduch = chemtrails, a mnoho a mnoho dalšího snad i největší blbec se mnou musi souhlasit že zrušeni trestu smrti byla obrovská chyba a ještě bych doplnil jsou ruzné obory na které musí člověk podstoupit psychotesty aby je mohl dělat Doktor, Piloti a podobně proč tohle nemají i politici když mají na starost celou zemi s jejich občany mělo by byt psano v Ustavě že psychopati nemohou vykonavat žádné veřejne funkce prostě nic co souvisi s poltiku takže žádný poslanec, prezident, senator, starosta prostě nic a šmitec nic nefunguje protože ale poltika neni čista

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout