Šéf policie Kapitolu učinil velmi odhalující prohlášení o útoku v dříve neodvysílaném rozhovoru (video)

Šéf policie Kapitolu učinil velmi odhalující prohlášení o útoku v dříve neodvysílaném rozhovoru (video)

V dříve neodvysílaném rozhovoru řekl policejní šéf Kapitolu Steven Sund bývalému moderátorovi Fox News Tuckeru Carlsonovi, že útok na Kapitol 6. ledna 2021 byl „zastírací manévr“.

Fox News rozhovor nikdy neodvysílala. National Pulse se podařilo dostat záběry do rukou.

„Všechno se zdá být jen zastírací manévr,“ řekl Sund Carlsonovi. Zdůraznil, že není konspirační teoretik.

„Nedostal jsem žádné informace. Nedostal jsem podporu od Národní gardy. Byl mi odepřen přístup k Národní gardě po dobu 71 minut, když jsme byli pod palbou.“

Policejní šéf dále řekl, že nic z toho by se nestalo, kdyby mohl dělat svou práci. Rozhovor byl uložen  hluboko do šuplíku a Tucker Carlson byl vyhozen.

To, že ho vyhodili právě v den, kdy měl být rozhovor zveřejněn, jistě není náhoda. Zde je možná dobré si připomenout, že vlastníkem Fox News je Rupert Murdoch, což mnohé napoví.

„Vypadá to, že informace skrývali,“ odpověděl Carlson. Podle Sunda to bylo, jako by chtěli, aby se něco stalo. „Jaký byl jejich konečný cíl?“

Sund, který pracoval pro Nancy Pelosiovou, také řekl, že mezi protestujícími bylo mnoho federálních agentů, které  nazvali Romeos.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Šéf policie Kapitolu učinil velmi odhalující prohlášení o útoku v dříve neodvysílaném rozhovoru (video)

  1. Že jsou to démoničtí nelidi bylo jasný každýmu, kdo spočítal Indiány before a pak after. Kdo jim dodnes věří, je týpek vhodnej do protiofenzívy ukrajinský armády.

  2. tresty smrti by bylo skvěle řešeni jak na západě vyřešit tu ohromnou kriminalitu si odsouzeny pedofil prcal si male děti na gilotinu, vraždil si lidi na gilotinu, pachal si teroristicke činy na gilotinu na vysokou kriminalitu se musí aplikovat kromadna poprava tresty musi byt vždy tvrdší než to co činí drogové karteli, gangy a šmejdi co zavadi právo šaría by měli mit i svoje cely než dojde na jejich popravy lidsky odpad je potřeba likvidovat a když tresty budou brutalni budou se bat i Arabači snad je dost lidi kdo by se bal přijit o hlavu na gilotině pak kriminalita začne klesat nebo budou emigrovat tam kde ještě tresty smrti nejsou a proto by tresty smrti měli byt aplikovane na celem západě a veřejne stěti bude taktež na veřejnosti odvažet na popravu budou vězně vždy vojenské vozi s ozbrojenou armadou a lide se budou dívat na popravy naživo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout