Švédsko vyhlašuje vysoký stupeň hrozby teroristických útoků

Švédsko vyhlašuje vysoký stupeň hrozby teroristických útoků

Jak jste si zde mohli přečíst již včera, tak Al Káida před pár dny vyzvala muslimy ve Švédsku a Dánsku k teroristickým útokům v reakci na pálení koránu, ke kterému v minulých dnech v obou zemích došlo.

V Dánsku v té souvislosti již vláda připravuje zákony, které by pálení koránu kriminalizovaly, přičemž vládní politici se omlouvali muslimům.

Mezitím ve Švédsku, které je zřejmě v ještě větším ohrožení, protože v zemi došlo v poslední době opakovaně k několika akcím, při nichž byl spálen korán, vyhlašují vysoký stupeň ohrožení teroristickým útokem.

Švédsko má také mnohem větší muslimskou komunitu než Dánsko, což samozřejmě také možnost útoku výrazně zvyšuje.

Velmi přísně tak budou střeženi nejen politici či královská rodina, ale také různá místa, na kterých se schází více lidí jako nákupní centra, nádraží, různé hromadné kulturní a sportovní akce apod.

Švédská bezpečnostní služba  zvýšila úroveň teroristické hrozby ze 3 na 4 na pětibodové stupnici – což znamená, že hrozba je nyní považována za vysokou. Tisková konference se uskuteční dnes ve 13 hodin.

Muslimská teroristická hrozba proti Švédsku se zvýšila po akcích kritických k islámu s pálením koránu po celé zemi. Vysoký stupeň hrozby byl ve Švédsku naposledy vyhlášen v roce 2016.

Tento víkend vedení muslimské teroristické organizace Al-Káida reagovalo na pálení koránu ve Švédsku a Dánsku. Při vyhlášení války těmto zemím jsou muslimové vyzýváni, aby udeřili mimo jiné na krále Carla XVI Gustafa, diplomaty a velvyslanectví.

Al-Káida navíc po pálení koránu vyzývá muslimy ve Švédsku, aby útočili proti nevěřícím. Al-Káida píše, že je islámskou povinností stínat hlavy nevěřícím, kteří kritizují náboženství.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Švédsko vyhlašuje vysoký stupeň hrozby teroristických útoků

  1. europa stale spi a kompletne ignoruje nepredstavitelne mnozstvo zbrani ktore do europy prudi z ukrainy a afganistanu v rukach islamskych teroristov. ono tu este bude len horuco. charlie hebdo a podobne veci budu len prskavky oproti tomu co europu caka.

  2. Ach jaj . Na členy královské kabaly ,útočit nebudou, ty jsou v klubu předce,koho tu oblbují ? Díky válce na Ukrajině se vyzbrojili muslimští „obohacovači“ který v EU nemají co hledat. Hezky to režírují globalisté. Kdo chce ještě přispět na válku Ukrajina, na zbraně kterými bude následně zabita jeho rodina má poslední šanci.

    1. Svou zkázu si lidi financují sami .Dál přispívejte do zdravotní pojišťovny aby se pak mohli nakoupit miliony dávek jedů, ať je Billovi dobře .Taky na různé zbírky z kterých oběti neuvidí ani korunu ,většina se rozkrade .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout