Zpráva EU o Covid-19 horující pro trvalé zavedení covid pasů prošla europarlamentem

Zpráva EU o Covid-19 horující pro trvalé zavedení covid pasů prošla europarlamentem

Možná jste již narazili na zajímavý článek v Parlamentních listech, ve kterém upozorňují na nedávné hlasování ke Zprávě o Covid-19, která vyznívá v tom smyslu, že jakmile přijde jakákoli další vyhlášená pandemie, EU opět vytasí podobné restrikce jako v minulosti – a to včetně nechvalně známých segregačních covid pasů.

V článku není uvedeno jak kdo hlasoval, proto jsem se rozhodla tuto informaci nyní doplnit a bruselskou zprávu krátce okomentovat.

Totalitáři z Bruselu i samotných vlád si vyzkoušeli, jak se v podobné situaci skvěle – a zcela legálně bez hrozby pozdějšího postihu – krade a jak se dá opět bez mrknutí oka pošlapávat Ústava.

Proto je jejich vlhkým snem opět zavést něco podobného tomu, co jsme zde měli takřka dva roky.

Zpráva je celkem slušně okomentována již ve zmíněném článku imunoložkou Zuzanou Krátkou, která si také povšimla, že je velmi chaotická, ale vyvodila z ní především jeden důležitý závěr:

Bruselští diktátoři se už třesou na to, aby opět mohli zavádět téměř tytéž restrikce. Vyhlášení pandemie či alespoň epidemie zřejmě nebude na podzim problém, záminka se lehce najde.

A až bude totalita posílena oficiálně i ze strany WHO, budeme zřejmě v permanentním stavu nouze.

A ze všeho nejvíc zaráží to, jak je bruselská sebranka nadšená z covid pasů, proti nimž ve zprávách pro EU protestovaly statisíce Evropanů.

Cituji:

Evropský parlament v bodě 342 zprávy vítá celkový úspěch digitálního certifikátu EU COVID a připomíná jeho zásadní význam pro ochranu veřejného zdraví; připomíná, že certifikát má zásadní význam pro zajištění volného pohybu a integrity jednotného trhu, jakmile situace v oblasti veřejného zdraví umožní uvolnění omezení; zdůrazňuje, že je důležité, aby sloužil jako model pro EU, který by v případě potřeby v budoucnu umožnil úspěšné zavedení digitálních zdravotnických řešení tohoto druhu v celé EU; konstatuje, že pro obnovení volného pohybu osob byl klíčový digitální certifikát EU COVID v kombinaci s úspěšným zavedením koordinovaného přístupu EU k vnějším hranicím.

A já těmto totalitářům vzkazuji, že Covid pasy byly vysoce totalitním počinem, který byl navíc zdůvodněn účelovou lží o bezinfekčnosti jeho držitele. Jak známo, tak očkovaný může nemoc přenášet, takže není bezinfekční.

Covid pas tak sloužil k jedinému: k segregaci těch, kdo se odmítli stát obětí experimentu, či spíše – jak dnes seznali například na Floridě – obětí biologické zbraně.

Poslušným, kteří se oddaně odhodlali stát pokusnými morčaty, pak bylo povoleno covid volně roznášet.

Tento dokument prošel europarlamentem již minulý týden a hlasovalo pro něj 385 europoslanců, 193 přítomných bylo proti a 63 se zdrželo hlasování.

A jak kdo hlasoval za Českou republiku?

Pro zprávu hlasovali: Niedermayer (TOP09/STAN), Polčák (TOP09/STAN), Pospíšil (TOP09/STAN), Zdechovský (KDU), Šojdrová (KDU), Charanzová (ANO), Dlabajová (ANO), Hlaváček (ANO), Knotek (ANO), Kovařík (ANO), Maxová (ČSSD, zvolena za ANO)

Proti zprávě hlasovali: Blaško (SPD), David (SPD), Konečná (KSČM), Gregorová (Piráti), Kolaja (Piráti), Peksa (Piráti)

Zdrželi se: Tošenovský (ODS), Vrecionová (ODS), Vondra (ODS), Zahradil (ODS)

 

A jak hlasovali Slováci?

Pro hlasovali: Bilčík, Lexmann, Pollák, Štefanec, Wiezik, Ďuriš Nicholsonová, Hojsík

Proti hlasovali: Beňová, Hajšel, Radačovský, Uhrík

Zdržel se: Jurzyca

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Zpráva EU o Covid-19 horující pro trvalé zavedení covid pasů prošla europarlamentem

  1. V EU cochcárně si mohou nechat projít co ctějí. Jsou vytvářeny strukturální, lékařské, vědecké, kulturní, politické, umělecké, zemědělsko potravinářské, bio-noetické atd. technologie a postupy, které porušují, poškozují a ohrožují Absolutní integritu nejen člověka žijícího in spiritu, jím vytvářených a vyjadřovaných hodnot, ale i jakékoli jiné formy a projevu pozemského života (živočišného, rostlinného, minerálního, energetického, et similia et idem sonans)…..

  2. Pokud sledujete hlasování, tak je to takové škatulata hýbejte se s výjimkou p. Davida, který má konzistentní názor. Zbytek hlasuje občas tak a jindy jinak, aby se neřeklo. Předpokládám, že jim to šmakuje. Každý tedy povinně jít příkladem a minimálně deset dávek ověřeně likvidačního svinstva + také celá rodina a potomci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout