„Chtějí nám zabránit jíst normální jídlo,“ komentuje zákon, který povede k vyvlastňování, chorvatský europoslanec (video)

„Chtějí nám zabránit jíst normální jídlo,“ komentuje zákon, který povede k vyvlastňování, chorvatský europoslanec (video)

Nedávno jste si zde mohli přečíst o velmi skandálním hlasování europarlamentu, který schválil zákon, na jehož základě jsou již nyní například v Holandsku vyvlastňovány farmy.

Zákon je prezentován jako „zákon o ochraně přírody,“ ale ve skutečnosti přírodu nijak neochrání, pouze poškodí nejen přírodu, ale i bezpočet lidí.

A povede nejen k vyvlastňování farem, ale také obydlí či firem v zónách, které EU již před časem zahrnula do projektu Natura 2000.

Jde opět o zákon, který je založen na politice zeleného údělu a v důsledku povede nejen k vyvlastňování, ale i k likvidaci potravinové bezpečnosti celé Evropy.

Více jste si o zákonu i samotném hlasování českých a slovenských europoslanců mohli přečíst zde.

Nyní se objevilo zajímavé video chorvatského europoslance, který na rovinu řekl, k čemu zákon ve skutečnosti slouží…

Europoslanec Mislav Kolakušič ve videu prohlásil:

„Jediným skutečným účelem zákona je konfiskace soukromého majetku a konfiskace zemědělské půdy zemědělcům. Cílem je znepřístupnit biopotraviny občanům. Chcete tedy zabránit průměrnému člověku jíst normální jídlo. Bylo by lepší tento zákon nazvat „nedostupnost potravin pro občany EU.“ Dříve měl komunismus určitou důstojnost, proto se zákony o konfiskaci soukromého majetku nazývaly „zákony konfiskace.“ Dnes mluvíme o zákonu na ochranu přírody. Tak to je hloupý nesmysl.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 35 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„Chtějí nám zabránit jíst normální jídlo,“ komentuje zákon, který povede k vyvlastňování, chorvatský europoslanec (video)

  1. Všechny ty zcestné zákony a nařízení ,co produkují bruselští loutkoví diktátoři ,působí jako zastírací manévr elit , kterými vyrábí uměle nespokojenost a bohatnout na ni a v druhé fázi nás před kretény z komisí možná zachrání a zase na tom vydělají a na víc pak budou za hrdiny. Je to taková hra šmejdů s miliardami . Jako by se báli ,že by normální svět bez umělých krizí ,je mohl časem nepotřebovat a existovat bez nich.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout