Už také v pokrokové Evropě: Miss Holandsko se stal biologický muž (video)

Už také v pokrokové Evropě: Miss Holandsko se stal biologický muž (video)

Dalo se to samozřejmě očekávat, protože například v USA, které jsou ve všem „náš vzor,“ je takových královen krásy za poslední roky několik.

Jde samozřejmě o další prosazování woke agendy, která se nyní dostává i do Evropy, včetně ČR, neboť i u nás se již pořádají produkce tzv. drag queen před malými dětmi.

Zatímco v Německu se v nedávné soutěži Miss dostali do finále dva biologičtí muži, z nichž však ani jeden neobsadil první tři příčky, v Holandsku se stal biologický muž rovnou královnou krásy, takže automaticky postupuje na světové soutěže Miss.

Lze tedy předpokládat, že příští Miss Universe bude biologický muž…

22letý transgender Rikki Kolle byl v sobotu večer zvolen Miss Nizozemsko 2023.

„Tento finalista během celé show zářil a také udělal největší pokrok,“ uvedli porotci.

Kolle se v roce 2018 zúčastnil televizní show Holland’s Next Top Model. Dostal se až do finále. Byl druhou transgender osobou, která se programu zúčastnila.

Příští rok se Kolle představí jako Miss Nizozemska. Bude také Nizozemsko reprezentovat na soutěži Miss Universe.

Ovšem Holanďané nejsou z jejich „královny krásy“ nijak nadšeni.

Na sociálních sítích se strhla smršť kritiky. „Muž se stal Miss Nizozemsko 2023. Nechutné. Poselstvím je, že muži jsou lepší v tom, že jsou ženami, než ženy samotné, že muži jsou krásnější než ženy.

Pod rouškou pokroku jsou ženy vymazány. Ale to nedopustíme,“ říká právní filozofka Raisa Blommestijnová.

Komentátorka Eva Vlaardingerbroek nečekala nic jiného. „Teď je to všechno tak předvídatelné a neoriginální.“

„Je to nejkrásnější žena v Nizozemsku v roce 2023? Nebo byla tato osoba zvolena kvůli mužské DNA? To je urážka všech žen,“ říká praktický lékař Frank Peeters.

„Biologičtí muži vyhrávají sportovní soutěže v ženské kategorii. Vymazávají slovo žena. Umožňují mužům, aby se v dámských šatnách cítili jako ženy. Kde nakreslíme hranici?“ ptá se právník Boon.

„Pokud jde o mě, tohoto limitu jsme dosáhli už dávno, což má za následek nekalou soutěž a nejistotu žen,“ dodává.

„Každý, kdo ještě nevidí, že woke ideologie vymazává ženy, je ideologicky slepý,“ poznamenává poslanec Harm Beertema (PVV).

Dříve šéf BlackRock Larry Fink řekl, že je třeba „vynutit“ chování směrem k rozmanitosti a inkluzi. Do toho patří i trans agenda:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

13 thoughts on “Už také v pokrokové Evropě: Miss Holandsko se stal biologický muž (video)

  1. Zavedenie trestu smrti v tejto už dávno zdegenerovanej krajine bez budúcnosti je otázkou pár rokov. A nielen za transvetitizmus či transsexualitu, ale napr. aj za fajčenie marihuany či nenosenie burky bez ohľadu na to, či ide o moslimku alebo nie. Presne podľa saudskoarabského vzoru. Už sa neviem dočkať…

  2. Alespoň chlapi přestanou toužit po Misskách a modelkách a začnou si zase vážit svých normálních holek, sice třeba v něčem nedokonalých, ale zato se vším potřebným k reprodukci…

    1. normální holky jsou nejlepší panenka barbie je jen na ozdobu hlavně si lidé musí rozumět normálnímu klukovi normální holka vždy stačí

    2. Akorát je to složitější u těch sociologických/humanitních oborů, kde jim vymývají mozky & ultra feminismus také není moc vzrušující, abychom to uvedli na pravou míru. Mě baví experiment typu ukazovat luxus a potom se stát dobrovolně na chvíli “bezdomovcem”… to ta “láska” a “zájem” ze strany žen berou nohy na ramena pěkně rychle. Jo a kde dnes člověk najde nenamňamkovanou?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout