Šokující údaje největší izraelské zdravotnické organizace ukazují ohromující nárůst diagnóz zástavy srdce

Šokující údaje největší izraelské zdravotnické organizace ukazují ohromující nárůst diagnóz zástavy srdce

Izrael byl jednou z nejvíce proočkovaných zemí na světě. Země byla také spolu s USA první, která začala nouzově schválené genové injekce již v listopadu 2020  aplikovat.

V současné době je patrný vzestupný počet případů náhlé srdeční zástavy. Případů je tolik, že to nemá v historii obdoby. A počty náhle zemřelých rostou i nyní, kdy už v zemi téměř nikdo o genové jedy nemá zájem….

Nyní máme nová diagnostická data z Izraele získaná na základě žádosti o svobodu informací (FOIA) od právníka Oriho Shabiho ze dne 30. května 2023.

Za prvé, můžeme vidět, že diagnózy srdeční zástavy se v letech 2020–2021 téměř zdvojnásobily a v letech 2021–2022 se více než zdvojnásobily. Jedná se o mimořádně znepokojivý trend, protože představuje zrychlení .

V roce 2020 došlo k 1 srdeční zástavě na 251 256 obyvatel. V roce 2021 došlo k 1 srdeční zástavě na 130 890 obyvatel . V roce 2022 došlo k 1 srdeční zástavě na 58 275 obyvatel.

Pokud bude tento trend pokračovat kolem 200 %, uvidíme následující čísla:

1 z 29 137 v roce 2023,
1 z 14 568 v roce 2024,
1 z 7 284 v roce 2025
 a tak dále…

Samozřejmě doufáme, že se trend obrátí, protože se nyní nechává očkovat méně lidí.

Pro upřesnění, roční výskyt náhlé srdeční zástavy mimo nemocnici v Izraeli se pohybuje mezi 20 a 140 na 100 000 lidí [ZDROJ]. Je důležité si uvědomit, že mezi údaji o populaci a údaji o zdravotním pojištění mohou existovat značné nesrovnalosti z různých důvodů, například protože údaje o pojištění zahrnují pouze osoby se zdravotním pojištěním. K těmto nesrovnalostem mohou také přispívat různé definice (např. zástava srdce mimo nemocnici vs. zástava srdce v nemocnici).

Spíše než jen analyzovat čísla má větší smysl zkoumat trendy v čase. Tento přístup umožňuje lépe porozumět vzorcům a změnám ve výskytu srdečních zástav v Izraeli.

Podívejme se na trendy v počtu úmrtí. Mezi roky 2020 a 2022 také zrychleným tempem přibývala úmrtí na zástavu srdce a mrtvici. Před rokem 2020 byl počet úmrtí v těchto kategoriích prakticky nulový.

Izrael je jednou z nejvíce proočkovaných zemí na světě: 81,5 % populace dostalo alespoň jednu dávku.

V roce 2023 se však zdá, že většina populace se postavila proti očkování. Je politováníhodné, že i přes pokles experimentální vakcinace v populaci počet zemřelých a nemocných stále přibývá.

Zdá se, že srdeční zástavy jsou způsobeny subklinickou myokarditidou, která je způsobena očkováním – a ne infekcemi COVID.

Rozsáhlá populační studie provedená v loňském roce na členech Clalit Health Services v Izraeli zjistila, že u dospělých pacientů, kteří se uzdravili z infekce COVID-19, nebyl zaznamenán zvýšený výskyt perikarditidy ani myokarditidy. [ZDROJ]

Další studie publikovaná v Nature zjistila, že během zavedení vakcíny a třetí vlny COVID-19 v Izraeli došlo k nárůstu kardiovaskulárních mimořádných událostí mezi populací mladší 40 let. [ZDROJ]

Zpoždění ve studii Pfizer a Moderna o subklinické myokarditidě

Bohužel z neznámých důvodů FDA nezveřejnila data z dílčí studie společnosti Pfizer hodnotící frekvenci subklinické myokarditidy po třetí dávce, která byla plánována na prosinec 2022.

Od června 2023 je podobná studie společnosti Moderna rovněž zpožděna a od FDA nejsou k dispozici žádné aktualizace. Pokud by data byla pozitivní, jistě by je okamžitě zveřejnili. Zdá se však, že před oznámením potřebují více času na kontrolu a „úpravu“ dat.

Další komentáře a kontext k izraelským datům naleznete na substacku  IsraeLab .

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Šokující údaje největší izraelské zdravotnické organizace ukazují ohromující nárůst diagnóz zástavy srdce

  1. Satan uz Zidov nepotrebuje, vyuzil ich a teraz sa zameral na paktovanie s MOslimakmi… aj preto vsetky zvratene elity tlacia a podporuju islam s jeho falosnym prorokom.

    1. Olgo, tohle mi vrtá hlavou hodně dlouho, kdo opíchaní řídí? Až na pár výjimek: státy Florida, Bělorusko, Švédsko, značná část Afriky se na fixlu nepodílely + Amišové. Naopak celý Záchod, Rusko, Čína, Indie i Pákistán a zbytek světa v tom jela a někde extrémně Austrálie, Rakousko, Německo, N. Zéland, Kanada, Izrael, dále armády a fízlové.
      Nějak mi to nejde, že by nosáči hubili Izrael, spíš to bude čistý zisk pro fin. mafii. O nebezpečnosti injekcí hovořil prof. Turánek ze zkušeností z veterinární praxe, tohle mohlo být zneužito, ale zase židovský pogrom mi v tom nehraje.
      Pravdou je skutečnost, že velmi málo politické verbeže vychcípalo, jako by věděli, co způsobuje vícenásobné opíchaní. Buď to jsou Aškenazoví židi nebo zase zázrak.

  2. Že jsou pseudo vakciny biologická zbraň se ví už bezpečně a dlouho. Pořád ale chybí obvinění a potrestání viníků i těch nás, kteří museli vědět o co jde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout