Německo: Klimatičtí idioti křičí bolestí, když je hasiči vysekávají z asfaltu (video)

Německo: Klimatičtí idioti křičí bolestí, když je hasiči vysekávají z asfaltu (video)

Nedávno jste si zde mohli přečíst o blokádě německých letišť, během níž se klimatičtí idioti přilepili na letištní plochu. Jako vždy museli být na jejich vyproštění povoláni hasiči, kteří pak klimatické šílence jako vždy vysekali i s kusem asfaltu.

Ekoteroristé se přilepili na letištích v Hamburku a Düsseldorfu. V důsledku této blokády byly zrušeny desítky letů (jen v Hamburku to bylo víc než 40), čímž způsobili  nemalé škody.

Na Twitteru se nyní objevilo groteskní video, na kterém se němečtí hasiči snaží osvobodit klimatické idioty, kteří při tom ječí – asi jako tento muž přilepený k asfaltu:

Klimatičtí idioti nyní obvinili hasiče z brutality. Co myslíte, kdo bude nakonec potrestán, případně kdo dostane horší trest?

Klimatičtí šílenci za blokádu letiště a způsobené značné škody nebo hasiči za to, že s klimatickými nálepkami zacházeli příliš brutálně?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Německo: Klimatičtí idioti křičí bolestí, když je hasiči vysekávají z asfaltu (video)

 1. Když se opravují silnice, což lze považovat za překážku na cestě, tak jsou uzávěry, objížďky či zúžení i několik měsíců. No tak v čem je problém, aktivisté chtějí protestovat a chtějí býti přilepeni. Žijeme přeci v tolerantní a inklusivní společnosti. No tak nechť je cestáři označí jako překážku v cestě, svedou dopravu do jednoho pruhu a aktivisté mohou protestovat jak je libo, je to jejich plné právo a nikdo jim v protestech nemá co bránit. Já osobně je plně podporuji a ovšem nesouhlasím s tím, aby jim hasiči v jejich protestech bránili a jakkoliv je ze silnice odlepovali.
  Pouze z důvodu zabránění šíření nebezpečné nákazy bude potřeba ze silnice odstranit ostatky, až aktivistická těla zcela vyschnou či přilepená ruka ráčí uhnít. To se ovšem dá předepsat k náhradě příbuzným či pozůstalým.

  Takže za mě … neodlepovat a nechat protestovat bez omezení a do půl roku … to už nechám na fantazii ctěného čtenářstva.

 2. Jen mi není jasné proč je hasiči vysekávají, oni je tam přilepili nebo co, sám ses přilepil, sám se z toho dostaň i kdybys tam měl zdechnout ( ono by se v podstatě nic nestalo akorát by bylo o pár idiotů méně ) stejně tito idioti světu nic nepřinesou. Holt toto je ten vysněný západ paraziti všeho druhu škodí a daňový poplatník platí.

 3. šak nech ich tam nechajú prilepených a nech si debilkovia osprostení robia proti nasraným vodičom čo môžu, čiže budú pekne trpieť a druhý krát si sakra dobre rozmyslia, či sa budú opäť niekde lepiť ako čuráci…

 4. Zrejme sa prilepujú isokyanoakrylátom (sekundovým lepidlom) – lebo to je jediné bežné lepidlo, ktoré tuhne okamžite a vynikajúce lepí skoro všetko (okrem teflónu, polyetylénu, či polypropylénu) – teda aj asfalt a ľudskú pokožku.
  Lenže pokožka je živé tkanivo a ako také sa neustále mení – a napríklad sa aj potí a uvoľňuje najvrchnejšiu (odumretú) vrstvu buniek.
  Takže odlepiť sa je jednoduchšie, než by si človek myslel – ako som zistil, keď som si nechtiac sadol na tubu takéhoto lepidla – a tá praskla 🙁
  Trvalo to len pár desiatok minút a napokon som sa oslobodel aj bez toho, aby som si odtrhol pás pokožky (čo reálne hrozí 🙁
  Takže obetavý hasič by mal dostať pokutu za poškodenie pristávacej dráhy – lebo znalci by asi mali prolbém dokázať nevinu, ak by pri následnom pristávaní lietadlo havarovalo 🙁
  Že sa zdržia lety ?
  No a ?
  Tie sa stále zdržujú aj tak (štrajky,skryté štrajky, poruchy lietadiel, hrozby bombových útokov, apod.)
  A škodu je možné vyčísliť a vymáhať súdne …
  Že ju nezaplatia, lebo nemajú majetok ?
  No ale to už je iný problém najsamdemokratickej spoločnosti, ktorá zásadne trestá iba nevinných – lebo len tí sa nechajú 🙁
  Napríklad prezeraním osobných vecí, celotelovým scanovaním – a inými procedúrami, hodnými koncentračného tábora :((
  Za totáča sme to považovali za zvôľu pohraničiarov – dnes to je na letiskách „demokratický normál“ :(((

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout