Šokující čísla z USA: Miliony zdravotně postižených lidí od začátku očkovacího experimentu

Šokující čísla z USA: Miliony zdravotně postižených lidí od začátku očkovacího experimentu

Počet lidí se zdravotním postižením v dospělé populaci USA vzrostl od začátku experimentu s očkováním proti covidu asi o 4 miliony na astronomických 34 milionů lidí.

Zatímco mainstream a „věda“ se z toho snaží vytvořit údajné spojení s tzv. long covidem, časová osa spíše činí logičtějším spojení s experimentálními injekcemi mRNA.

Požadovaný narativ se objevil už před rokem: „Zdá se, že long Covid vedl k rychlému nárůstu zdravotně postižených pracovníků“ – to byl titulek amerického ekonoma v jeho analýze na podzim loňského roku.

Citoval údaje, které uvádějí šest typů postižení: fyzické potíže při pohybu nebo chůzi do schodů, poškození sluchu, zrakové postižení, nedostatek koncentrace nebo paměti, problémy s prováděním jednoduchých činností mimo domov nezávisle nebo fyzické nebo duševní onemocnění, které ztěžuje provádění osobních pochůzek.

Ale nebylo to poprvé, co se postižení svedla na covid: americké online médium již v únoru předchozího roku naznačilo, že „COVID-19 pravděpodobně vedl k 1,2 milionu dalších osob se zdravotním postižením do konce roku 2021“.

Populační statistiky by pak měly ukázat, že počet byl dokonce mnohem vyšší, než se předpokládalo. A narativ o tom, že za to všechno může „pandemie“ nebo alternativně „long covid“, se v současné době opět šíří na sociálních sítích ze strany zájmových skupin Long Covid.

Ale časová osa nástupu zvýšeného počtu postižení nezapadá do tohoto vysvětlení.

Během roku 2020, kdy byl Covid poprvé v oběhu, se podíl oficiálně hlášených postižení dokonce snížil. Teprve na přelomu roku, kdy začala očkovací kampaň, následoval znatelný nárůst, přičemž nejsilnější nárůst začal po prvním čtvrtletí roku 2021. V té době již sezónní vlna Covidu ustupovala.

Právě v této době však v mnoha státech USA začalo rozšiřování očkovací kampaně z „rizikových skupin a starších osob“ na celou populaci. Mezi 12. březnem a 11. dubnem 2021 bylo ve Spojených státech registrováno neuvěřitelných 87 milionů očkování.

Důvodem byl radikální plán Bidenovy administrativy co nejrychleji nabodat obyvatelstvo experimentálními injekcemi. Zdaleka nejčastěji používanými mRNA preparáty byly Pfizer/BioNTech a Moderna.

Nárůst postižení se pak zpomalil v letních měsících – v té době se očkovací kampaň také zastavila, takže Bidenova administrativa dokonce vyjednala dohodu s největší pivovarnickou společností v zemi Anheuser-Busch, že všichni dospělí Američané starší 21 let dostanou pivo zdarma, pokud bude dosaženo kýžené míry očkování.

V posledním čtvrtletí roku 2021 nárůst registrovaných osob se zdravotním postižením opět nabral na rychlosti. Na jedné straně se nyní někteří republikánští politici také přiklonili k linii Bidenovy administrativy poté, co míra proočkovanosti jejich voličů výrazně zaostávala za proočkovaností demokratů.

Kromě toho byly v září a říjnu 2021 uvedeny na trh také posilovače od výrobců Pfizer/BioNTech a Moderna – stejně jako injekce pro děti ve věku od 5 do 11 let, jejichž důsledky však samozřejmě nebyly zaznamenány ve statistikách dospělých.

Během tohoto období také Bidenova administrativa oznámila zavedení dalekosáhlých očkovacích povinností, které se mimo jiné měly týkat všech federálních zaměstnanců. Zdravotníci také museli podstoupit nejméně dvě injekce.

Společnosti s více než 100 zaměstnanci dostaly na výběr, zda budou vyžadovat, aby jejich zaměstnanci byli plně očkováni, nebo požadovat, aby neočkovaní předkládali pravidelné negativní výsledky testů nebo nosili roušky. Členům armády bylo také nařízeno, aby podstoupili experimentální genovou léčbu.

Od této chvíle již nebylo možné přesně přiřadit konkrétní kroky očkovací kampaně – na jedné straně se přijetí přeočkování lišilo v závislosti na regionu a sociálním sektoru, na druhé straně několik republikánských vrcholných politiků podniklo právní kroky proti dalekosáhlým požadavkům na očkování.

Od té doby však existuje stabilní trend zrychleného nárůstu počtu postižených lidí. V červnu 2023 počet registrovaných osob se zdravotním postižením poprvé překročil historickou hranici 34 milionů občanů.

Každopádně by neměla být ignorována interakce mezi rizikovým faktorem a velkým počtem nahlášených závažných vedlejších účinků očkování.

Již v roce 2021 studie diskutovaly o tom, že „obézní jedinci jsou po očkování vystaveni většímu riziku nežádoucích účinků.“ A v USA je obezita velmi častým problémem.

Byly zjištěny zvýšené hladiny zánětu až po notoricky známé a život ohrožující cytokinové bouře, stejně jako nižší účinnost injekcí.

Dalším aspektem by mohl být fakt, že v USA žije nejvyšší podíl lidí, kteří pravidelně užívají nelegální drogy. U nich byla přinejmenším již v roce 2021 zaznamenána vyšší míra takzvaných „průlomů v očkování“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Šokující čísla z USA: Miliony zdravotně postižených lidí od začátku očkovacího experimentu

  1. jestli někdo doufal v duchodovou reformu a zbavil se duchodcu a přitom naočkoval většinou populaci tak je imbecil ano duchodcu se zbavijou to je fakt a pak zustane zbytek na invalidnim duchodu 👨‍🦼 duchodova reforma jak prase 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout