Sicílie: Afričtí invazisté odmítají umístění v azylových zařízeních, prchají často i za použití síly (video)

Sicílie: Afričtí invazisté odmítají umístění v azylových zařízeních, prchají často i za použití síly (video)

V Itálii probíhá invaze, jaká nemá v novodobé historii této země obdoby. Tak jako v jiných zemích také zde voliči naletěli na exponenty Aspen institutu a jednoho z nich si zvolili do čela země.

Nyní je realita taková, že na Lampedusu připlouvají denně 1-2 tisíce ilegálů. Ti jsou záhy převezeni lodí na Sicílii, odkud jsou převáženi po celé Itálii.

Žádné uzavřené přístavy, žádné deportace, jak Meloniová slibovala.

Na Sicílii k tomuto účelu „přerozdělování“ funguje přijímací středisko, odkud jsou afričtí žadatelé o azyl rozváženi po celé Itálii. Jenže mnozí odmítají čekat, až na ně přijde řada či se dokonce nechat registrovat (za současného odebrání otisků prstů).

Proto kdo může, tak ten v nestřežené chvíli prchne neznámo kam:

Někteří pak prchají záhy poté, co jsou vyloděni na Sicílii. Mnozí použijí i násilí, aby se dostali na pevninu a pak dále do Evropy. Před pár dny jedna taková skupinka zaútočila na zaměstnance neziskovky, což jsou samozřejmě výhradně nadšení vítači.

Záhy poté, co byli vyloděni v sicilském Porto Empedocle, jakmile vystoupili z lodi, která pendluje mezi Sicílií a Lampedusou, ilegálové zaútočili na zaměstnance Červeného kříže, kteří rozdávali halal sendviče. A pak utekli…

Proč se snaží utéct, aniž by byli zaregistrováni? Jednoduše míří jinam, třeba do Německa, Velké Británie, Francie či Švédska. A pokud by již byli zaregistrovaní v Itálii, tak by se jim mohlo stát, že je právě tam „země zaslíbená“ vrátí.

Itálie je navíc jedna z „kvótových zemí,“ tedy právě odtud mají být na základě migračního paktu přerozdělováni obohacovači do dalších zemí. Registrace v Itálii, Španělsku či Řecku je tedy nejistotou, nikdo netuší, kde skončí.

A o tom jsou zřejmě pašeráky z neziskovek afričtí invazisté velmi dobře informováni.

Mezitím v Africe proběhla konference, na níž se účastníci z 20 zemí dohodli, že přispějí Africe financemi na údajné zastavení „nelegílní migrace.“

Nicméně EU chce jednoduše změnit ilegální migraci za legální. Zde vstupují do hry i staré závazky EU (pamatujete si ještě na Marakéšskou deklaraci z roku 2018?) a důležitý je i fakt, že před časem i europarlament schválil legalizaci ekonomické migrace.

Meloni na summitu tvrdila, že její vláda je otevřena přijmout více lidí z Afriky legálními cestami, protože „Evropa a Itálie potřebují imigraci.“

EU a Tunisko, společný výchozí bod pro migranty, minulý týden podepsaly „dohodu o strategickém partnerství“, která zahrnuje boj proti pašerákům lidí a zpřísnění střežení hranic.

Jak jsou tuniské hranice střeženy vidíte zde (video natočeno již po zmíněném summitu):

Začátkem tohoto měsíce se Itálie zavázala, že do roku 2025 vydá 452 000 nových pracovních víz pro státní příslušníky třetích zemí, čímž se do roku 2025 zvýší počet povolení, která jsou k dispozici každý rok, na maximálně 165 000.

V podstatě tak dochází k průlomové situaci, kdy se již oficiálně uznává legální migrace a dokonce je podávána jako přínosná, zatímco se (jen na oko) bojuje proti té ilegální.

Ve skutečnosti podobných dohod o střežení hranic proběhlo mezi EU a africkými zeměmi bezpočet a v reálu se neděje nic. Tedy ano, děje se něco. Z kapes evropských daňových poplatníků jde víc peněz do Afriky a invaze mezitím roste.

EU mezitím ještě štědřeji dotuje legální pašeráky z neziskovek, proti nimž samozřejmě bojovat nehodlá, což také znamená, že jich ve vodách Středozemního moře operuje víc než kdy dřív.

Ilegálové tak budou do Evropy proudit stejně jako doposud, zatímco další miliony se budou do celé Evropy dovážet legálně. Výměna evropských obyvatel se tedy opět o něco urychlí…

140 000 muslimských afrických mužů za 10 měsíců. To je rekord Meloniové:

A zatímco Meloniová vítá africké ilegály, Italové stojí dlouhé fronty na potravinovou pomoc:

Invaze nepokračuje jen přes Itálii, tyto záběry jsou ze Španělska:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Sicílie: Afričtí invazisté odmítají umístění v azylových zařízeních, prchají často i za použití síly (video)

  1. Tak my je sem pozveme, lodě posíláme, úsměvy vysluníčkujeme, vlídná slova vyformulujeme, žrádlo pod nos naservírujeme, koberečky pod kolena do dárkových tašek nastrkáme, auta k zapálení zaparkujeme, kostely k sežehnutí nehlídáme, nejhezčí děvčata k znásilnění dožducháme, a oni? Prchaj!

  2. Nielen Meloniová, ale aj Salvini patrí medzi najťažších zločincov v dejinách Talianska. Kam sa hrabú prominenti sicílskej a neapolskej mafie, kam sa hrabe Mussolini…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout