Lékař varuje před genovými injekcemi: „Jejich aplikace by měla být trestná“

Lékař varuje před genovými injekcemi: „Jejich aplikace by měla být trestná“

V současné době, kdy je již velmi dobře znám skutečný účinek genových injekcí, kterým je při opakovaném podávání zejména zničená imunita, bychom se mohli ptát na to, co mělo být skutečným cílem aplikace těchto látek

Mělo jít o test ovladatelnosti mas, ochotných se stát „pokusným morčetem?“ Nebo mělo jít o depopulační politiku, zejména vzhledem k účinkům na plodnost a zvýšenou úmrtnost?

Či snad o testování společnosti v tom ohledu, jak dalece je ochotna se podřídit totalitním praktikám vlád?

A nešlo náhodou také o test plánovaného zavádění digitální identity a sociálních kreditů – tentokrát v podobě covid pasů, které jsou základem pro mezinárodní očkovací pasy WHO?

Na to vše si již odpovězte sami….

O mnohém však vypovídá i zaryté mlčení korporátních médií poté, co byly po celý loňský rok zveřejňovány skandální informace o genových přípravcích Pfizer poté, co musely být dokumenty z klinických testů této nejžalovanější firmy světa odtajněny.

To, co v nich je uvedeno, by v normálním světě vyvolalo nezměrný skandál. Jenže co nezveřejní zkorumpovaná média, jako by neexistovalo. Přesto si dokumentů všimli i kritičtí lékaři, aby zjistili, že od samého začátku měli pravdu, když před injekcemi varovali….

Odtajněné dokumenty ukazují, že společnost Pfizer si byla brzy vědoma nechutné úrovně vedlejších účinků. Mnohé z nich byly velmi vážné a dříve, před vypuknutím covidu, by byly injekce okamžitě vyřazeny, píše bývalý praktický lékař Peter Pilon v časopise Common Sense.

Jeden z dokumentů ze dne 19. srpna 2022 ukazuje, že společnost již pozorovala kolosální rozsah poškození covidovou injekcí s 508 351 individuálními případovými zprávami nežádoucích účinků v 1 597 673 případech.

To vše může vést pouze k závěru, že genová injekce způsobila rozsáhlou a náhlou zdravotní krizi, zdůrazňuje Pilon.

Ještě novější dokument zveřejněný Evropskou agenturou pro léčivé přípravky (EMA), příloha k dokumentu společnosti Pfizer ze dne 21. června 2022, je ještě více šokující, protože rozděluje 1,6 milionu vedlejších účinků pozorovaných společností Pfizer podle kategorie a podkategorie stavů a zranění poškození, pokračuje bývalý praktický lékař.

Velmi znepokojující, říká, je více než 178 000 případů reprodukčních nebo prsních onemocnění, včetně stavů, které by člověk neočekával, jako je 506 případů erektilní dysfunkce u mužů.

Jedním z nejvíce šokujících aspektů jsou stovky velmi vzácných neurologických poruch, říká.

„To je realita, která jasně odráží to, co je tak systematicky špatné v případě těchto injekcí; realita, jejíž zveřejnění musí být extrémně nevítané jak pro výrobce, tak pro vlády, které to dovolily,“ píše Pilon, který tvrdí, že aplikace injekce Pfizeru by měla být označena za trestnou.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Lékař varuje před genovými injekcemi: „Jejich aplikace by měla být trestná“

 1. to u nás bude jisté že bude jedovaní pokračovat dal příští vládni koalice ANO s ODS podepiši pandemickou smlouvu WHO a změny MZP a už to pojede ANO už se naučilo jak během covidu lidem zakroutit krkem tak příště už nás oddělá společně s těmi polistopadovymi kmotry ODS to bude Totalita

 2. No tak to je zrovna asi jeden z těch méně adaptabilních lékařů, který se zkostnatěle řídí Hippokratem.
  Ti ostatní možná taky přísahali. Jenže záhy zjistili, že se naučili úplné hovno, vyléčit nic neumí, jen předepisovat chemii, která zaručuje nekonečný koloběh nemocných v přírodě.
  Pokud je takový lékař obdařen rozumem, brzy prozře, že lidi jakožto pacienti jsou jen pokusní králíci ve zvědavých studiích a experimentech psychopatů z oborů farmacie, psychologie, sociologie a transplantologie. A že coby lapiduch otitulovaný vpředu i vzadu pacientům pomůže leda tak k dobrovolnému absolvování masochistického mučení nebo do hrobu.
  No a tak není divu, že drtivá většina felčarů místo zahořklého náběhu k vlastní rakovině z naprostého rozčarování přepne výhybku na čirý pragmatizmus. „Seru na Hippokrata, nic jiného neumím, tak zbývá jen zabezpečit sebe a svou famílii. Prachy nesmrděj. Předepíšu, co Rockefellerovi agenti zavelej“.
  Takže ti čistí mezi lapiduchy, kteří dnes volají po spravedlnosti a chtějí zákaz vakcinačních hu-hu koktejlů, zřejmě dosud ani nepochopili, že žádné farmakologické dreky nazývané léky nejsou a nikdy nebyly cestou k vyléčení. Bádají, zkoumají, analyzují, žijí ve svém bublinovém světě dobráků mezi žumpály, a ostatní je zřejmě proto považují za cvoky, které nikdy poslouchat nebudou.
  Protože „prachy nesmrděj a lidí je na světě beztak jako sraček“.

 3. Asi tak v roce 1953 jsem se ptal ucitele biologie (byl to lekar, ktereho komunisti dali za trest do zakladni skoly) proc neni vakcina proti chripce. Vysvetlil, ze mutace chripkoveho viru jsou rychle, 3 az 6 mesicu a vakcina nemuze byt proto proti novemu zmutovanemu viru ucinna. Uz tenkrat to bylo snad 100 let znamo. Covid virus (z laboratore jako biologicka zbran, vypustena soucasne v Cine a Iranu) mutuje jeste daleko rychleji, mesic az mesic a pul, ale poradne udaje nejsou, nebot lekarsti sarlatani to bud radne nezkoumali nebo nesmeli a mlceni jim lump Gates dobre zaplatil. Kazdy, kdo absolvoval zakladni slolu umi spocitat, jakou ucinnost muze mit mRNA vopich (ani to neni vakcina), kdyz na vyrobu noveho vopichu Pfitzer podle vlastnich udaju potrebuje nejmene 100 dni. Ucinnost “NULA”, jak se tez ukazalo (vse jsem napsal ministru zdravotnictvi jako otevreny dopis nemeckemu Lauterbachovi koncem 2021 – zadna odpoved, zadne zverejneni v novinach). Kdo si precte muj prispevek, tomu bych radil v budoucnu posilnit svuj imunni system zdravou potravou (asi to v CZ uz pri tom zradlu neni mozne) a alespon vitaminem D. Dalsi viry uz Gates pripravuje a WHO uz janci s dalsi pandemii, nejak jich je moc. (v minulosti byly vlastne jen 2 pandemie, mor nekdy v 17 stoleti a spanelska chripka (z USA) v letech kolem 1922, a ten mor se modlenim v kostele jen rozsiroval).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout