R. F. Kennedy o podvratné úloze CIA (video)

R. F. Kennedy o podvratné úloze CIA (video)

V dalším ze svých vystoupení v rámci předvolební kampaně na post amerického prezidenta, vystoupil synovec JFK s proslovem, kterým se trefil do CIA, jejímž cílem je rozvracet celý svět.

V rámci kampaně potřebuje RFK oslovit zejména potenciální voliče, takže se ve výčtu všeho zlého, co CIA způsobila, soustředil na USA.

Nicméně CIA má vliv zejména v zahraničí. V její režii probíhají převraty, barevné revoluce, ale i lokální konflikty a CIA zřejmě stojí i za likvidací některých oponentů loutkových vlád.

Ostatně, u nás tuto „loutkovost“ předvedla vláda v kauze „Vrbětice,“ která propukla poměrně krátce po návštěvě našich představitelů v centrále CIA.

A CIA se zdaleka nevěnuje jen ovlivňování politiky.

Jim Caviezel v nedávném komentáři k jeho filmu „Sound of Fredom“ potvrzuje, že CIA provozuje největší pedofilní kruh na světě, který zahrnuje obchodování s miliony nevinných dětí.

Také se hodně hovoří o podílu CIA na černém obchodování s drogami či zbraněmi.

RFK, který se zavázal, že CIA zlikviduje, pokud se stane prezidentem (čímž by také splnil slib jeho strýce), nyní připomněl k čemu především dlouhé roky tato organizace slouží:

Kennedy Jr. odhaluje CIA za zločiny spáchané na americké půdě proti milionům Američanů, včetně použití biologických zbraní, experimentů, operace Paperclip, MK Ultra kontroly mysli, antraxového útoku na americký Kapitol a Milgramova experimentu:

Operace Paperclip byl tajný zpravodajský program Spojených států, při kterém bylo po skončení druhé světové války převezeno více než 1 600 německých vědců, inženýrů a techniků z bývalého nacistického Německa do USA za účelem zaměstnání ve vládě.

Mnozí z těchto zaměstnanců byli bývalí členové a někteří bývalí vůdci nacistické strany.

MK Ultra byl přísně tajný projekt CIA, ve kterém agentura prováděla stovky tajných experimentů, někdy na nic netušících amerických občanech, aby posoudila potenciální použití LSD a dalších drog pro kontrolu mysli, shromažďování informací a psychologické mučení.

Tajný program se dostal na veřejnost až v roce 1975 během kongresového vyšetřování rozsáhlých ilegálních aktivit CIA ve Spojených státech a po celém světě. Používá se dodnes.

Milgramův experiment byl experiment poslušnosti autoritám, ve kterém byla provedena série experimentů sociální psychologie psychologem Yale University Stanley Milgramem. Měřili ochotu účastníků studie.

Čtyřicet mužů ve věku od 20 do 50 let z různých povolání s různou úrovní vzdělání, bylo podněcováno k tomu, aby poslouchali autoritu, která je instruovala k činům, které jsou v rozporu s jejich osobním svědomím.

Účastníci byli vedeni k přesvědčení, že pomáhají nesouvisejícímu experimentu, ve kterém museli danému subjektu podávat elektrické šoky. Tyto falešné elektrické šoky se postupně zvyšovaly na úroveň, která by byla smrtelná, kdyby byla skutečná.

Experiment neočekávaně zjistil, že velmi vysoký podíl subjektů by plně poslouchal pokyny, přičemž každý účastník by šel až na 300 voltů a 65% by šlo až na plných 450 voltů, což by účastníky zabilo.

CIA je nástroj používaný Výborem 300 k naplnění jejich vůle nad lidstvem.

Musíme se sjednotit jako lid a dokončit boj, který před 60 lety zahájil J.F. Kennedy, když doporučil rozpuštění CIA. Kennedy byl zavražděn, protože odhalil CIA a Výbor 300 za jejich korupci a vraždy.

Chtěl roztříštit CIA na tisíc kousků a rozptýlit ji do větru. Dokončíme tento boj a získáme zpět lidstvo…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

2 thoughts on “R. F. Kennedy o podvratné úloze CIA (video)

  1. CIA vyprovokovala aj vykonštruované procesy v Československu, Poľsku či Maďarsku za účelom /neúspešných/ vzbúr obyvateľstva – vyšlo to až za Gorbačova – a zvrhnutia socialistických režimov v týchto štátoch .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout