Lidé čekají ve frontě, aby si nechali naskenovat oční duhovku pro svoji digitální identitu propojenou s digitální měnou

Lidé čekají ve frontě, aby si nechali naskenovat oční duhovku pro svoji digitální identitu propojenou s digitální měnou

Na úvod zdůrazňuji, že se jedná výhradně o dobrovolníky, kteří se sami rozhodli být jedněmi z prvních pokusných objektů pro plánovanou digitální totalitu.

Tedy ve frontě na digitální ID nestojí z donucení jako je tomu nyní třeba v Etiopii, ale čistě proto, že jde o jedince, kteří jsou plně v souladu se systémem.

Povšimněte si také, že mnohé tyto „poslušné ovečky“ mají dokonce i roušku, která již v žádné z těchto zemí není dávno povinná – a už vůbec ne na ulici.

Vsadím se, že většina z nich má již 3. posilovač (tedy 5. dávku)  a těší se na další.

Na druhou stranu je celkem jasné, že po zapojení sociálních kreditů a měření uhlíkové stopy budou opět mezi těmi nejposlušnějšími. Systém si tímto předem otestuje všechny své loajální následovníky…

OpenAI začala zavádět kontroverzní kryptoměnu Worldcoin. Ta je k dispozici pouze lidem, kteří mají skenovanou duhovku. Je pozoruhodné, že lidé na to houfně čekají.

Worldcoin startuje ve 20 zemích, včetně Francie, Německa a Španělska.

Uživatelé si mohou stáhnout aplikaci Worldcoin, ale můžete ji používat pouze po skenování duhovky v jednom z 35 měst v zúčastněných zemích.

Po skenování obdržíte jedinečné „World ID“, digitální identitu, se kterou bude Worldcoin k dispozici. Oční sken musí „prokázat, že jste člověk a ne umělá inteligence“.

Do této chvíle se již více než dva miliony lidí zaregistrovaly k očnímu skenování.

Generální ředitel OpenAI a pravidelný účastník srazů Bilderbergu Sam Altman (WEF) napsal na Twitteru, že třetí den po startu byly dlouhé fronty, a že každých osm sekund byl někdo ověřen.

Investor George Gammon řekl o spuštění Worldcoinu:

„Vypadá to, že je to kombinace globální digitální identity, kryptoměny, umělé inteligence a univerzálního základního příjmu. Je doslova nemožné vytvořit něco, co zní ještě hůř.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

15 thoughts on “Lidé čekají ve frontě, aby si nechali naskenovat oční duhovku pro svoji digitální identitu propojenou s digitální měnou

 1. Uplnou nahodou je reditel teto zrudnosti, Samuel Altman zidak.
  Uplnou nahodou ma otevrene dvere do WEF.
  Uplnou nahodou investori teto firmy jsou Microsoft, Anderseen Horowitz.

  Uplnou nahodou dva zakladatelee Googlu jsou zidaci.
  Uplnou naahodou, banda zidackych studenti prosli specialnim kursem urcenym pouze pro zidovske stdenty sponzorovane zidofirmami, pote zalozili Facebook.
  Uplnou nahodou 4 z 5 zakladatelu Facebooku jsou zidaci. (toho pateho vyhodily hnedky jak se projekt rozjel)

  1. Me udivuje, ze je jeste tolik blbcu, kteri jim skacou na lep. Fronty byly na covidove bodance, kolik jich uz z nich neni mezi zivymi, ale stale se nechavaji oblbovat.

 2. To jsou idioti! Jsou jako malé děti, které dostaly moderní hračku a běží, aby si ji vyzkoušely. Naštěstí těchto pitomců je jen pár. Jedná se opravdu o velmi malý vzorek. Většina z nás přemýšlíme, paměť nám slouží a neskočíme do první pasti. Uvědomujeme si, jakou cenu má hotovost, že má cenu svobody a že digitální identita je otroctví.

  1. Ano, mnoho inteligentních lidí si to uvědomuje, ale pokud se rozhlédnete kolem sebe, podíváte se především na generaci 12-16-ti letých, tak zjistíte, že mít u sebe hotovost je naprosto OUT. Této mládeži ještě pomáhají další tisíce – o generaci starších – svými IN výkřiky typu „nemůžu furt myslet na to, abych měl hotovost… když po mně chtěj prachy, tak du jinam… budu platit kartou/hodinkama/mobilem/čipem pod kůží klidně i jeden rohík…“ (kdo chce, najde i další slinty na diskuzních serverech). Takže budoucnost vidím dost temně. Oveček (nebo dobrovolných otroků) valem přibývá… mladých (tam bych to ještě jakž-takž chápal, nedobrovolná stádnost je politováníhodná), ale hlavně dospělých (dobrovolná stádnost je v tomto případě ubohá, trapná a mnohdy i smrtící) je každý den víc a víc.

 3. Co na to říct, je mi na zvracení a tohleto tvoří realitu bez budoucnosti, kterou budou masově vnucovat, tak jako za pandemie očkování. A běda opět těm, kteří se postaví na zadní a poté až to vyšumí, jako by se nic nedělo. Do hajzlu kurva s tím, mám už toho plné zuby a nemám chuť ani zájem to opět sdílet s touto ovčí mentalitou.

  1. tí, čo to odmietnu, skončia nakoniec v lepšom prípade na okraji spoločnosti, v horšom v nejakej obdobe koncentračného tábora
   Ja dúfam, že to nebude skôr ako za nejakých 10-15 rokov a že vtedy už budem voňať fialky odspodu.

   1. Vidím to ze stejného úhlu pohledu a asi nejsem sám, ti kdo vědí již nemájí ani tu setrvačnost toto sdílet, tak ať si to vychutnají i s tou nevědomostí, kterou povyšují až do oblak stvořitele.

 4. Sladké. Ti, co přežili bez úhony mRNA stojí fronty na elektronickou identitu.
  Ať si poslouží, ale nemusí s sebou strhnout do jámy i ostatní, vylízanci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout